خانه » اخبار » حوادث » چه کسی سر پسر دست فروش تالش را شکاند ؟ + عکس
loading...

چه کسی سر پسر دست فروش تالش را شکاند ؟ + عکس

چه کسی سر پسر دست فروش تالش را شکاند شایعه شکستن سر دست فروش تالش توسط ماموران شهرداری تکذیب شد .

بچه های کار همیشه و همه جا هستند و اغلب دستفروشی می کنند و حادثه اخیر تالش جنجال ساز شده است .

سر شکسته دستفروش تالش

پسر دستفروش تالش

عکس سر شکسته پسر دست فروش تالش که گفته میشد این اتفاق توسط ماموران شهرداری پیش آمده جنجال جدیدی را برای شهرداری ایجاد کرد که این خبر تکذیب شد .

اما علت زخمی شدن پسر دستفروش برخورد ماموران شهرداری نبوده است و امکانا در اتفاق دیگری سرش زخمی شده است .

تعدادی نوجوان در میدان امام علی (ع) و گاهی در خیابان جمهوری اسلامی تالش، با استفاده از فرصت ترافیک و توقف موقت خودروها، دستفروشی می کنند و احتمال می رود پسر دستفروش در حال دویدن به دنبال یک خودرو، زخمی شده باشد. وی اظهار کرد: متاسفانه عده ای با انتشار تصویر پسر دستفروش زخمی شده از ناحیه سر در فضای مجازی، به شهرداری تالش اتهام وارد کردند اما مدرک مستندی در این رابطه دریافت نشده است.

وانوایی بیان کرد: شورای اسلامی شهر تالش از مدت ها قبل، به برخورد ارشادی با عوامل سد معبر در این شهر تاکید دارد و ماموران شهرداری در مواجهه با عوامل سد معبر و متکدیان، با خشونت رفتار نمی کنند و درصدد تعیین جایگاه برای دستفروشان نیز هستیم.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تالش ادامه داد: نیروی انسانی خشنی در میان ماموران شهرداری تالش وجود ندارد و اگر عوامل شهرداری با دستفروشان یا هر شهروند دیگری برخوردی نامتعارف داشته باشند، شورای اسلامی شهر بدون ملاحظه و برابر قانون Law با خاطی یا خاطیان برخورد خواهد کرد. وی گفت: در زخمی شدن نوجوان دستفروش از ناحیه سر، شکی نیست اما نقش عوامل شهرداری در این رابطه ثابت نشده است. در فضای مجازی تصویر نوجوان دستفروش زخمی شده از ناحیه سر، منتشر و گفته شده علت جراحت پیشانی او، برخورد ماموران شهرداری بوده است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*