خانه » اخبار » اجتماعی » پسر جذاب داعش که دختران را عروس داعش میکند + عکس
loading...

پسر جذاب داعش که دختران را عروس داعش میکند + عکس

پسر جذاب داعش که دختران را عروس داعش میکند ابو وقاص ال-آلبانی پسر داعشی که با انتشار عکس های خود در یک صفحه اینستاگرام دختران را جذب کرده تا عروس داعش شوند

انتشار عکس های ابو وقاص ال-آلبانی پسر داعشی اهل لندن انگلیس در صفحه اش در اینستاگرام میان دختران محبوب شده و دختران را ترغیب نموده تا به داعش بپیوندند و عروس داعش شوند .

صفحه اینستاگرام یک تروریست داعشی اهل لندن پایتخت انگلیس که به پسر جذاب داعش شهرت پیدا کرده است، طرفداران زیادی در میان دخترانی که سودای «عروس داعشی» شدن را در سر می‌پرورانند، پیدا کرده است. «ابو وقاص ال-آلبانی» تروریست آلبانی‌الاصل که اکنون در عراق در حال قتل‌عام مردم بی‌دفاع است، چندی پیش، خواستار انجام عملیات تروریستی مشابه حملات خونین «بروکسل،» پایتخت بلژیک شده بود.

این تروریست انگلیسی در فضای مجازی طرفداران زیادی در میان دختران پیدا کرده است؛ دخترانی که در پست‌های خود، به این تروریست درخصوص مدل مو و ریش و ظاهرش مشاوره می‌دهند. ابو وقاص در پست‌های اینستاگرامی خود همواره درباره آنکه چقدر برای «کاستا کافی» بزرگترین کافی‌شاپ زنجیره‌ای انگلیس، دلش تنگ شده شکایت می‌کند.

ابو وقاص مارس گذشته، پس از آنکه حملات بروکسل را در صفحه اینستاگرامش جشن گرفت و خواستار انجام عملیات تروریستی مشابهی در فرودگاه «گاتویک» انگلیس شد، توجه کاربران اینترنتی را به خود جلب کرد. این عنصر تروریستی در بیشتر عکس‌هایی که در صفحه اینستاگرامش به اشتراک می‌گذارد، همواره موهایی چرب دارد.  

پسر جذاب داعش

پسر جذاب داعش

پسر جذاب داعش

پسر جذاب داعش

پسر جذاب داعش

پسر جذاب داعش

پسر جذاب داعش

پسر جذاب داعش

پسر جذاب داعش

پسر جذاب داعش

پسر جذاب داعش

پسر جذاب داعش

2 دیدگاه

  1. پری دریایی داعشه پس … ههههه

  2. معنی جذابیتم فهمیدیم.تیترشو عوض کنید عزیزان

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*