پست اینستاگرامی کانیه وست همسر کیم کارداشیان به زبان فارسی + عکس

پست اینستاگرامی کانیه وست همسر کیم کارداشیان به زبان فارسی به گزارش اولی ها: کانیه وست خواننده آمریکایی و یکی از مشهورترین رپرهای جهان و همسر کیم کارداشیان به تازگی پستی را در صفحه شخصی اینستاگرام خود به زبان فارسی منتشر کرد که باعث تعجب کاربران فضای مجازی شد.

کانیه وست همسر کیم کارداشیان

کانیه وست همسر کیم کارداشیان

کانیه وست در اینستاگرام عکسی را به اشتراک گذاشته که به زبان فارسی روی آن نوشته شده است: ما عشق داریم. مشخص نیست که هدف این هنرمند از نوشتن این جمله چه بوده است.

پست اینستاگرامی کانیه وست

پست اینستاگرامی کانیه وست

کانیه وست 41 ساله، رپر، ترانه‌سرا، تهیه‌کننده موسیقی و طراح مد آمریکایی است. او سال 2014 با کیم کارداشیان ازدواج کرد و سه فرزند از این مدل مشهور دارد.

رمزگشایی از پست فارسی خواننده مشهور آمریکایی

ماجرای پست اینستاگرامی کانیه وست از کمپین «We Got Love» شروع شد. در یکی از این پست‌های تبلیغاتی کانیه وست، جمله‌ای را به زبان‌های مختلف منتشر کرده است که در میان آن‌ها اثری از زبان فارسی نیست. این همان کمپینی است که کمپانی آدیداس نیز از آن برای رونمایی از محصول جدیدش از آن استفاده کرده است. 

به نظر می‌رسد که کاربران فارسی‌زبان اینستاگرام چندان از این امر راضی نبودند و اعتراض خود را در قالب کامنت‌هایی با متن «ما عشق داریم» در اینستاگرام منتشر کردند. حتی برخی به زبان انگلیسی درباره زبان فارسی و قدمت و قدرت آن نوشتند. برای نمونه یکی از آن‌ها نوشته است:‌ «فارسی زبانی زیبا و قدیمی است. فردوسی، مولوی، حافظ و سعدی ایرانی هستند.»

به نظر می‌رسد که ریشه جمله «ما عشق داریم» هم به پست تبلیغاتی اینستاگرام شرکت آدیداس برمی‌گردد که در توضیح پست تبلیغاتی محصول جدید خود «We Got Love» را به کار برده است و کاربران آن را به شکل «ما عشق داریم» به فارسی ترجمه کرده و اینگونه از آن‌ها خواسته‌اند که فارسی را هم به متن خود اضافه کنند. 

به هر روی به نظر می‌رسد که حضور گسترده کاربران فارسی‌زبان اینستاگرام تاثیرگذار بوده و کانیه وست در پاسخ به خواسته آن‌ها پست «ما عشق داریم» را منتشر کرده است.

منطبق با کلید واژه: اخبار ستارگان