خانه » اخبار ستارگان » پریناز ایزدیار اینستاگرام را برای بی ادبی ترک کرد + عکس

پریناز ایزدیار اینستاگرام را برای بی ادبی ترک کرد + عکس

پریناز ایزدیار اینستاگرام را برای بی ادبی ترک کرد پری ناز ایزدیار بازیگر زن ایرانی به علت حجم بی ادبی ها و بی احترامی اینستاگرام را ترک کرد .

در حالی که فضای مجازی و صفحات ایرانی با بی ادبی ها و بی احترامی ها همراه شده است بازیگران یکی یکی به ترک این فضا دست میزنند .

پریناز ایزدیار

پریناز ایزدیار

پریناز ایزدیار بازیگر زن ایرانی نیز در پی بی ادبی ها و بی احترامی ها در صفحه اینستاگرام خود تصمیم به عدم فعالیت در صفحه اینستاگرام گرفت .

صفحه اینستاگرام پریناز ایزدیار با انتشار گلایه از بی احترامی ها و خبر عدم فعالیت پری ناز ایزدیار به روزرسانی شد .

در این مطلب پریناز ایزدیار دلیل عدم فعالیت خود در صفحه اینستاگرام را بی ادبی ها و بی احترامی ها اعلام کرد .

صفحه اینستاگرام پریناز ایزدیار

پیام پریناز ایزدیار

پریناز ایزدیار نوشت :

سلام

همیشه خوشحال بودم که با توجه به کم مصاحبه کردنم اینجا رو دارم که بی واسطه با شما از هر آنچه میخوام حرف بزنم و باهاتون در ارتباط باشم اما چیزی که این روزها شاهدش هستیم بی ادبی و بی احترامی های زیادیه که فضای مجازی رو پر کرده ، بارها خواستم صفحه رو ببندم اما هزار و یک دلیل مثل اطلاع رسانی کارهای فرهنگی و خیریه ها و حمایت از حیوانات و وجود عزیزان مهربانی که به من محبت دارن منو اینجا نگه داشت اما از اونجا که من معمولاً بیشتر کامنتها رو میخوانم و بهم میریزم و نمیتونم مثل خیلیها ساده از کنار حرفهای بیجا رد بشم ترجیح میدم حداقل فعلا فعالیتی در اینستاگرام نداشته باشم .

پری ناز ایزدیار


این اقدام پریناز ایزدیار با واکنش های بسیاری رو به رو شده است و خیلی از کاربران اینستاگرام به صفحه وی رفته و این بار با احترام به اظهار نظر پرداختند .

پریناز ایزدیار اینستاگرام

واکنش به خداحافظی پریناز ایزدیار

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*