حمله پرویز پرستویی به مسعود فراستی در دفاع از آرش ظلی پور

واکنش پرویز پرستویی به حاشیه های برنامه جنجالی آرش ظلی پور و مسعود فراستی در من و شما

پرویز پرستویی

پرویز پرستویی

جنجال های برنامه تلویزیونی من و شما ادامه دارد و اینگونه که پیداست جهت انتقادها در حال چرخش به سمت صدا و سیماست .

برخورد بی ادبانه آرش ظلی پور با مسعود فراستی در برنامه من و شما که موجب برخورد مدیر شبکه شما و همچنین اخراج آرش ظلی پور شده است موجب رنجش خاطر برخی از ستارگان ایرانی شده است .

پرویز پرستویی بازیگر معروف ایران که این روزها بیشتر از فعالیت هنری در اینستاگرام فعالیت میکند و به دنبال موضوع برای انتقاد است این بار در مورد برنامه من و شما و اخراج آرش ظلی پور به نقد پرداخته است .

پرویز پرستویی در نقدی برخورد صدا و سیما با آرش ظلی پور را مورد انتقاد قرار داده و به شدت به مسعود فراستی حمله کرده است .

از نکات جالب توجه حمله سلبریتی ها و ستارگان اینستاگرامی ایران به مسعود فراستی برای دفاع از رفتار بی ادبانه مجری من و شما مثال زدن برنامه هفت و انتقاد ها و حملات مسعود فراستی به آنها در این برنامه است در حالی که برنامه هفت هیچ گاه با اجرای مسعود فراستی برگزار نشده و هیچ گاه مسعود فراستی مجری برنامه هفت نبوده است .

متاسفانه هنوز سلبریتی های ایران توانایی تشخیص میهمان و میزبان و مجری را نمیدهند و در این تفکر هستند که مجری برنامه همان منتقد برنامه یا میهمان برنامه است .

اگر مسعود فراستی به عنوان یک منتقد در برنامه هایی به برخی از ستارگان ایرانی هم بی احترامی کرده باشد قابل مقایسه با رفتار مجری جوان تلویزیونی که به میهمانش که همسن پدر وی می باشد و با رفتاری بی ادبانه به او میتازد نیست و حرکت صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در مورد توبیخ آرش ظلی پور را زیر نقد نمیبرد .

در ادامه در مجله اینترنتی اولی ها پست پرویز پرستویی که در صفحه اینستاگرام وی منتشر شده است را برای شما عزیزان قرار میدهیم .

حمله پرویز پرستویی به مسعود فراستی

حمله پرویز پرستویی به صدا و سیما

پرویز پرستویی با انتشار عکس بالا نوشت :

این روزها یه خبر داغ تو دنیای مجازی داره  برای خودش جولان میده. اونم اینکه در یک برنامه زنده تلویزیونی

مجری برنامه به منتقد پیشکسوت و مهم و باسواد سینما توهین کرده و منتقد محترم هم برنامه زنده رو ترک کرده رفته.

صداو سیما هم به احترام آن منتقد مطرح و سرشناس و باسواد و محترم، مجری برنامه آرش ظلی پور را تا اطلاع ثانوی از کار برکنار کرده .

چه خوب که صدا و سیما به ما ملت ایران داره یاد میده که باید حرمت شکنی نکنیم و بخصوص حرمت چنین شخص بزرگوار منتقد را نگهداریم .

چه رفتار خوبی چه حرکت درستی چه خوب که راه و رسم میزبانی رو به ما یاد میده. واقعا این حرکت صدا و سیما قابل ستایشه

حالا من میخوام صدا و سیمای محترم رو ارجاع بدم به کل برنامه های هفت سینمایی شبکه سوم سیما ،که استاد بزرگ فرهیخته گرامی منتقد یکه تاز سینما جناب آقای مسعود فراستی حضور داشتند ومیزبان ثابت بودند وببینند که این بزرگوارچقدر به همه فیلمساز ها و بازیگران ایران و جهان منهای هیچکاک توهین کرده و رکیک ترین حرف ها رازده
اونوقت سوال من ازصداو سیما این است چرا چنین آدمی رابه تلویزیون راه میدید؟

اگه رفتار اون مجری بد بوده رفتارهای ایشان هم کم بد نبوده خلاصه بد بده دیگه امیدوارم قضاوت ها و تصمیم گیری هایتان عادلانه باشد.

منطبق با کلید واژه: اخبار ستارگان