خانه » اخبار » اجتماعی » پدر تینا مافی و آرینا مافی از دختران خود پس از کتک خوردن گفت + عکس
loading...

پدر تینا مافی و آرینا مافی از دختران خود پس از کتک خوردن گفت + عکس

پدر تینا مافی و آرینا مافی از دختران خود پس از کتک خوردن گفت مهدی مافی پدر تینا مافی و خواهرس آرینا مافی از وضعیت خوب دختران خود پس از کتک خوردن در رینگ MMA گفت

در روزهایی که کلیپ دردناک کتک خوردن دو دختر ایرانی به نام های آرینا مافی و تینا مافی در رقابت یک طرفه با دختر همسن خود در رینگ MMA خاطر ایرانیان را آزرده کرده و خیلی ها سازمان های ورزشی را مقصر این قسم اتفاقات میدانند مهدی مافی پدر تینا مافی و آرینا مافی همه مسئولیت ها را بر گردن گرفت و گفت از این به بعد باز هم دختران مافی را به مسابقه رزمی خشن MMA خواهد فرستاد .

کتک خوردن آرینا مافی

آرینا مافی

مهدی مافی پدر دو دختری که اخیرا فیلم مبارزه آنها در MMA منتشر شده است ، اعلام کرد که با هزینه شخصی به مسابقات رفته و این مسئولیت اعزام بر عهده خودش است.

وی همچنین گفت: من به فرزندانم می‌بالم که در این مسابقات حضور پیدا کردند! من با مسئولیت خودم به این مسابقات رفته‌ام. ایرانی‌های دیگر نیز با هزینه‌های شخصی خود در این مسابقات حضور داشتند. البته من برای فرزندانم بر‌نامه‌ریزی کرده‌ام که بتوانند مجددا در مسابقات حضور پیدا کنند.

مافی ا‌دا‌مه‌ داد: آنها را آماده می کنم تا بتوانند در مسابقات بعدی افتخار آفرینی کنند! من منتظر هستم که امتحان فرزندانم به پایان برسد و تمرینات را از سر بگیریم.

کتک خوردن خواهران مافی

آرینا مافی

وی با بیان این که حرف دیگران برایش اهمیتی ندارد، ا‌ضافه‌ کرد‌: فرزندان من برای اولین بار بود که در این مسابقات حضور داشتند و کم تجربه بودند، ولی به آنها افتخار می‌کنم. اصلا حرف دیگران برایم مهم نیست. این باعث می‌شود که انگیزه بیشتری بگیریم تا بتوانند بهتر از قبل کار کنند و شاید پخش این فیلم برای آنها بهتر بود!

پدر آرینا مافی و تینا مافی با اشاره به این که هیچ آسیب جدی برای فرزندانش رخ نداده است، ا‌دا‌مه‌ داد: هیچ صدمه فیزیکی وارد نشده است. در آن مبارزه آسیب‌هایی رخ داده ، ولی خو‌شبختا‌نه بعد از مدت زمان کوتاهی این آسیب‌ها برطرف شد. فرزندان من از نظر روحی در شرایط بسیار خوبی قرار دارند و با انگیزه ادامه خواهند داد.

کتک خوردن تینا مافی

تینا مافی

وی در پایان خاطر‌ نشان کرد: من خودم قهرمان اسبق کشتی بوده ام و ورزش کرده‌ام. متاسفانه مردم از شرایط مسابقات MMA خبر ندارند و فکر می کنند که آسیب‌های جدی به فرزند من وارد شده است ، ولی دختران من در سلامت کامل به سر می برند و قطعا در ادامه با مربی خوب تمرینات را ادامه خواهیم داد تا در مسابقات حضور پیدا کنیم. ورزش این آسیب‌ها را دارد و من که خود سال‌ها ورزش حر‌فه‌ای کرده‌ام دوست دارم فرزندانم نیز این رشته را ادامه دهند.

19 دیدگاه

 1. سلام من واقعا دلم واسه این دختر سوخت و ولی براش آرزوی موفقیت دارم انشالله که توی ورزشش موفق باشه
  و این رو هم اضافه کنم که حتما به رشته mma علاقه داشته که پا به مسابقاتش گذاشته ولی دختر خوبیه و من ازش خوشم اومد آرزوی سلامتی و تندرستی …

 2. فدااااااتون.. دوستون دارم خواهرای باغیرتم.. ایوللللل به این پدر..
  هر شکستی مقدمه پیروزیه.. مسیر موفقیت از پشت سر گذاشتن شکست ها میگذره.. موفق باشید و سربلند.. ایشالله تو دنیا اول بشید???

 3. همون قدر که ابرو برداستن پسرا یه مساله شخصیه و به کسی ربطی نداره انتخاب یک رشته ورزشی یه دختر هم خیلی شخصیه ، اگرم کتک خوردن به هیچ عنوان باعث شرمساری نیست چون ما هیچ وقت تو ورزش همیشه برنده نبودیم و خیلی وقتا بوده که بردیم ولی حقمونو خوردن ، مدل این ورزش کتک خوردن و خونین شدنه مثل ورزشای دیگه نیست که لک رو صورتت نیوفته ، همین قدر که خودشونو به اینجا رسوندن جای قدردانی داره امید که همیشه موفق باشند

  • با سلام و احترام
   کسی با ورزش این دختران مشکلی نداره .
   اینطور که شما میفرمایید کار کردن دختران در خیابان ها و گدایی کردن هم شخصی هست و به کسی ربطی نداره .
   نه اینطور نیست .
   ما بخاطر سواستفاده از پرچم ایران در یک مسابقه ورزشی بدون اطلاع هیچ فدراسیون ورزشی ایران گله مندیم که حق ایرانی هاست که بدانند این دختران با مجوز کدام فدراسیون با لباس کاراته به رینگ چنین ورزش خطرناکی رفتند که احتمال مرگشان بود . مردم ایران هم نگران این دختران ایرانی و سرنوشتی که پدرشان با ندانم کاری برای آنها خواهد ساخت هستند هم برای سواستفاده از پرچم ایران در این رقابت ورزشی دلگیر .
   بزرگوار اگر توجه بفرمایید مشخصه که دختران به هیچوجه آموزش این رقابت خشونت بار رو ندیدند و وقتی آمادگی این رقابت رو نداشته باشی و وارد رقابت بشی احتمال مرگ هم هست چون کافیه اون مشت تو قسمتی از سر بخوره که باعث مرگ بشه و مشاهده میشه که رقیب این دختران چندین مشت به سرشون میزنه و این دختران حتی راه حفاظت از خودشون رو هم بلد نیستند .
   نمیدونم برای شما مقایسه ابرو برداشتن و این موضوع چگونه در یک دسته قرار گرفته اما برای ما به هیچوجه این اتفاقات شخصی نیست و به خطر انداختن جان دختران به خاطر اینکه پدرشان هستند قابل توجیه نیست .
   البته نه تنها در ایران بلکه در تمام دنیا اینگونه رفتار پدران باعث برخورد اطرافیان و حتی قانون خواهد شد .

 4. خاک توسربی غیرتت

  خاک توسربی غیرتت بروبابا

 5. خاک توسربی غیرتت

  خاک توسربی غیرتت

 6. دمش گرم.
  آرزوی موفقیت دارم براشون.
  یک مشت خس و خاشاک اینجا تشریف دارن که نه رینگو میفهمن، نه مبارزات MMA
  آدمین عزیز توو رینگ نمیرقصن یا کتک میزنن یا میخورن

  • با سلام و احترام
   دوست عزیز شما اصلا متوجه متن شدید ؟
   ما میدونیم که تو رینگ کتک میزنن و میخورن .
   سوال ما اینه دخترانی که هیچ آموزشی برای این رینگ ندیدند چرا باید با پرچم ایران به رینگ برن و کتک بخورن ؟
   اونم به این شدت و این وضع .
   حالا اگر این هم از نظر شما نشانه کم فهمی ماست بنده عذرخواهی میکنم .

 7. خداوکیلی فکر کنم طرف ناپدریه

 8. بحث این نیست که دختراتو کجا میخوای ببری یا نه،بحث اینه که اسم ایرانو خدشه دار نکن،ما ایرانیا نژادی نیستیم که اگه بخوریم بگیم بی خیال،پس دختراتو با اسم ایران نبر جایی که کتک بخورن،با اسم … برو چون ایران دلیر داره که نررن کتک بخورن،وقتی روسریش افتاد انگار روسری ناموسم افتاده…بابا چرا نمیفهمی؟اسم ایران یعنی غیرت قدرت کاریم به دولت و حکومت ندارم،ایران همیشه تو زمینه دعوا از همه سرتر بوده حالا بریم تو ارمنستان چپ و راستمون کنن؟اونم به خاطر بی فکریه یه پدر بی فکر

 9. وقتی این فیلمو دیدم بغض گلمو گرفت البته نه به خاطر کتک خوردن این دو دختر به خاطر اینکه اسم ایران تو دنیا لکه دار شد به عنوان یه کشور ضعیف،پدر این دو دختر میتونه دختراشو هر جایی ببره ولی لطفا از اسم ایران استفاده نکنه چون شیر زنایی تو ایران هست که اگه بخوان برن کل دنیارو میریزن به هم نه اینکه اینجوری خوارو حقیرمون کنن،با اسم هر خراب شده ای دوست داری بچه هاتو ببر ولی اسم ایرانو نبر چون ما ایرانیا نمیتونیم ببینیم یه جا تتکمون زدن

 10. خیلی خوبه که این پدر داره همه جوره دختراش رو حمایت میکنه… به نظر من الان کم تجربه بودن و این شکست واقعا بزرگ جلوه داده شد و همه دارن جو الکی میزن… اگه توو روزای شکست کنار این بچه ها نیستید… در آینده سهمی از پیروزی و افتخار آفرینی شون ندارید!

 11. معلومه یه عده دارن می سوزند…از اینکه..این دختر ها هیچوقت کنیز یه مشت مسلمون …نخواهند شد.

  • با سلام و احترام
   دوست عزیز شما دقیقا مشکلتون چیه ؟
   این بدبختای کم سن و سال رو فرستادن تو رینگ مبارزه ای که با جونشون بازی میشه و مثل چی کتک میخورن خیلی برای شما و هم کیشاتون لذت بخشه حتما .
   براتون لذت بخشه که یک آدم با پرچم ایران و آبروی ایران وارد رینگی بشه و مثل دستمال بپیچوننش و تو چند ثانیه کتک بخوره و آبروی ایران رو ببره .
   برای ما مسلمونا لذت بخش نیست که یک دختر کم سن و سال که از یک ورزش رزمی هیچی حالیش نیست وارد رینگی بشه که احتمال مرگش وجود داره .
   برای ما مسلمونا افتخار کشورمون و احترام پرچم کشورمون خیلی اهمیت داره .
   البته اینطور که معلومه شما نه مسلمونید نه ایرانی .
   بهتره یه مقدار رو عقایدتون کار کنید .
   موفق باشید

 12. من با دیدن صحنه های فیلم خیلی دلم سوخت ولی افتخار کردم به دختران ایشون امیدوارم در مسابقات بعدی افتخار کسب کنند. به امید خدای مهربان و یاری رسان.

 13. متاسفم برات دخترات گند زدن به افتخار ایران اونوقت تو بهشون میبالی برو بی غیرت ارمنستان چیه که جلو ما قد علم کنه

 14. سلام
  اولا به نظر من اینا طفل معصوم نیستن خواست خودشون هم بوده واقعیت اینه که اقای مافی 2 تا دختر وحشی داره آخه این ورزشه اگه ورزشه پس چرا لات و لوت های کوچه و خیابون رو میگیرن اونام دارن ورزش میکنن دیگه .. خیلی خوب کتک خورد حال کردم عین دو تا وحشی افتادن به جون هم دختر 12 ساله بیا برو شیرینی پزی یاد بگیر گلدوزی یاد بگیر یه ورزش درست انتخاب کن

 15. خاک بر سر بی غیرت ات. همچین پدری مایه ی شرمساری و سرشکستگی برای ایران است. با این حرفها عمل غیر انسانی خودتو ثابت میکنی؟؟؟؟؟؟؟ اون طفل معصوم چه گناهی کرده که به خاطر افکار شیطانی خودت داری فداش میکنی!!!!! لعنت به همچین پدری

 16. خاک توسربی غیرتت

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*