خانه » اخبار » پایان هفته چهارم لیگ هفدهم – جام خلیج فارس

پایان هفته چهارم لیگ هفدهم – جام خلیج فارس

هفته چهارم لیگ هفدهم؛ تاریخ: 96/05/27

پدیده 2- استقلال خوزستان 2

پدیده که از سه بازی ابتدایی فصل یک برد، یک تساوی و یک باخت داشت امروز در بیشتر دقایق مسابقه با استقلال خوزستان صاحب توپ و میدان بود و توانست با وجود اینکه یک گل عقب بود، از حریف خود پیش بیافتد اما شاگردان ویسی با بازگشت به بازی موفق شدند کار را مساوی کنند و دست پُر از مشهد بروند؛ در این دیدار که دو تیم به پنجمین امتیاز فصل رسیدند، محمدرضا خانزاده و حسین مهربان برای پدیده و میثم دورقی و یوسف دلفی برای استقلال خوزستان گلزنی کردند.

شرح گلها:

پدیده 0 – استقلال خوزستان 1 (دقیقه 45: میثم دورقی): ارسال تاوادزه از جناح چپ زمین را دورقی بعد از خروج ناموفق گردان به راحتی با ضربه سر تبدیل به گل کرد.

پدیده 1 – استقلال خوزستان 1 (دقیقه 57: محمدرضا خانزاده): ارسال خوب خلعتبری از روی ضربه آزاد سمت راست زمین به بعد از تیرک دوم را خانزاده با ضربه سر چکشی وارد دروازه شیخ‌ویسی کرد.

پدیده 2 – استقلال خوزستان 1 (دقیقه 61: حسین مهربان): اوت دستی‌ای که با وجود ویسی و اعضای تیم استقلال خوزستان به پدیده داده شد، به اکبر صادقی رسید تا او با یک سر توپ و شوت تماشایی محکم شیخ‌ویسی را به دردسر بیاندازد تا دفع ناقص این دروازه‌بان به تیرک افقی برخورد کند و در ادامه حسین مهربان با ضربه سر دومین گل پدیده را به ثمر رساند.

پدیده 2 – استقلال خوزستان 2 (دقیقه 82: یوسف دلفی): تاوادزه در زمین پدیده دورقی را صاحب توپ کرد تا او با پاس زمینی در عمق عالی، دلفی را داخل محوطه صاحب توپ کند و این مهاجم جوان با ضربه بغل پا گل تساوی را به ثمر رساند.

سپیدرود 1 – پیکان 0

دو تیم  سپیدرود رشت و پیکان تهران در یک جدال نفسگیر برای رهایی از انتهای جدول به دیدار یکدیگر رفتند که این دیدار را تیم سپیدرود با یک گل به سود خود به پایان رساند تا اولین امتیاز سپیدرود در لیگ برتر در جدول مسابقات برای این تیم به ثبت برسد.
با توجه به اینکه سهیل حق شناس در این دیدار از دنیای فوتبال خداحافظی می کرد پیروزی در این بازی برای هواداران سپیدرود از اهیمت فراوانی برخوردار بود.

شرح گل:

سپیدرود 1_0 پیکان(دقیقه 12 میرهادی میرجوان) ارسال حسین ابراهیمی از سمت چپ تیم پیکان با ضربه سر پویا نزهتی همراه شد که در جلوی دروازه با ضربه میرهادی میرجوان وارد دروازه تیم پیکان شد.

فولاد 2 – گسترش فولاد 1

فولاد خوزستان موفق شد در ورزشگاه غدیر با گل ثانیه های پایانی رحیم زهیوی از روی نقطه پنالتی برابر گسترش فولاد پیروز شود.

شرح گلها:

١-٠( فولاد خوزستان- نوید عاشوری): در دقیقه ٣٨ حرکت احمد عبدالله زاده در پشت محوطه جرین و ضربه این بازیکن در میانه راه را عاشوری قطع کرد و با یک ضربه دقیق وارد دروازه گسترش فولاد کرد.

١-١( گسترش فولاد تبریز-میلاد شیخ فخرالدینی): پنالتی رضا خالقی فر را حامد لک دریافت کرد و دوبار دیگر ریباند توپ را گرفت اما در پایان میلاد فخرالدینی درون محوطه توانست ضربه پایانی را بزند و بازی را به تساوی بکشاند.

٢-١( فولاد خوزستان- رحیم زهیوی): دقیقه ٩٠+۶: خطای گسترشی ها روی عبدالله کرمی یک پنالتی به فولادی ها تقدیم کرد  که رحیم زهیوی مهاجم تازه وارد فولاد آن را بر خلاف جهت اسلامی وارد دروازه گسترش کرد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*