خانه » اخبار » پایان هفته پنجم لیگ هفدهم – جام خلیج فارس

پایان هفته پنجم لیگ هفدهم – جام خلیج فارس

هفته پنجم لیگ هفدهم؛ تاریخ: 96/06/2

سیاه جامگان 1- نفت 1

سیاه جامگان که در دو بازی خانگی فصل به یک تساوی برابر ذوب‌آهن رسید و از فولاد خوزستان شکست خورده بود امروز هم در ثانیه‌های پایانی نتوانست برتری خود را حفظ کند و تنها به یک امتیاز بسنده کرد؛ عیسی آل‌کثیر ستاره امسال نفت تهران همانند هفته‌های اول و دوم که 4 امتیاز برای تیم‌اش رقم زد مقابل سیاه جامگان نیز توانست سومین گل فصل‌اش را به ثمر رساند و نفت را صاحب پنجمین امتیاز کند.

شرح گلها:
سیاه جامگان 1 – نفت تهران 0(دقیقه 69: پیام ملکیان): ارسال سیف‌اللهی از جناح راست زمین  مقابل دروازه نفت را ملکیان با ضربه پای چپ روی هوا تبدیل به گل کرد.

سیاه جامگان 1 – نفت تهران 1 (دقیقه 3+90: عیسی آل‌کثیر): ضربه سر بنگر و فرار آل‌کثیر، این مهاجم را در موقعیت تک به تک قرار داد تا او با ضربه دقیق ناصری را مغلوب کند و باز هم ناجی نفت تهران شود.

پیکان 1- فولاد 0

تیم فوتبال پیکان در چارچوب هفته پنجم رقابت های لیگ برتر میزبان تیم فولادخزستان بود و در پایان موفق شد با یک گل حریف خود را شکست دهد و به اولین سه امتیاز خود دست یابد. گل پیکان را در این دیدار بختیار رحمانی به ثمر رساند که فولادی ها به شکل عجیبی قرارداد او را در پایان فصل گذشته تمدید نکرده بودند. پیکان با کسب این سه امتیاز ۵ امیتازی شد تا شرایط خود را در جدول بهبود بخشد و فولادخوزستان هم با قبول این شکست پس از دو پیروزی متوالی متوقف شد تا با ٧ امتیاز چشم به روزهای اتی داشته باشد.

شرح گل:

پیکان (١-٠): در دقیقه ۴٣ کرنر ارسالی ابوالفضل رزاق پور با ضربه ی سر بختیار رحمانی به گل اول پیکان تبدیل شد.

اس.خوزستان 0- پارس جنوبی 1

پارس جنوبی جم موفق شد تا در پایان بازی برابر استقلال خوزستان با تیجه 1-0  به پیروزی برسد، امید سینگ در دقیقه 6 تک گل بازی را به ثمر رساند تا تیم تارتار صدرنشین لیگ برتر بشود.

شرح گل:

١-٠(امید سینگ- پارس جنوبی جم): ضربه آزاد  امید سینگ در دقیقه ۶ به زیبایی وارد دروازه وحید شیخ ویسی شد، سینگ بعد از گلزنی به تیم سابقش خوشحالی نکرد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*