خانه » گردشگری » پاکستان و مکانهای نهفته اش

پاکستان و مکانهای نهفته اش

پاکستان و مکانهای نهفته اش

با دیدن این تصاویر خیره‌کننده از پاکستان احتمالاً هوس می‌کنید از این کشور همسایه هم بازدید کنید.

پاکستان اماکن جذاب زیادی برای گردشگری دارد که مسافران می‌توانند نهایت لذت را از آن ببرند. این کشور در جنوب آسیا و شرق کشور ایران واقع شده است و شاید در نگاه اول پاکستان مقصد اعجاب‌انگیزی نباشد که گردشگران به بازدید از جذابیت‌های طبیعی آن تمایل از خود نشان دهند. با این حال، این کشور الماس‌های زیادی را در دل خود پنهان دارد.

آیا می‌دانستید که کشور پاکستان پنجمین کشور پرجمعیت دنیاست که حدود ۲۰۷ میلیون و ۷۷۰ هزار نفر جمعیت دارد؟ همان طور که از نام این کشور پیداست، پاکستان “سرزمین پاکی” است. مردمان این کشور دوست و همسایه به زبان‌های فارسی و اردو تکلم می‌کنند.

در ادامه، چند تصویر از اماکن زیبای طبیعی در کشور پاکستان را مشاهده می‌کنید که شاید با دیدن آنها دلتان بخواهد از این کشور بازدید کنید.

دریاچه کاتپانا در سکردو

این دریاچه مصنوعی که ساخت دست بشر است مکانی عالی و بی‌نظیر برای آرامش یافتن یا گردش‌های خانوادگی و دوستانه است.

ناران در خیبر

ناران شهری در بالای وادی کاغان در منطقه مانسرا واقع در استان خیبر پاختونخوای پاکستان است. نماهای خیره‌کننده و شگفت‌انگیزی که مشاهده می‌کنید و غذاهای عالی و درجه یک محلی چیزی است که این منطقه را به یک جذابیت خاص برای گردشگری مبدل می‌کند.

سربندر در گوادر

سربندر در بخش بلوچستان واقع شده است. مناظر خارق‌العاده و زیبای این منطقه هوش از سر هر کسی می‌برد و قایق‌های کوچکی که کنار ساحل لنگر انداخته‌اند خوراک عکاسی هستند.

شوگران

شوگران روستای کوچکی در فلات سبز کاغان است که ۷۷۴۹ متر بالاتر از سطح دریا واقع شده است. اگر قصد دارید به ناران بروید، باید شوگران را نیز به فهرست خود اضافه کنید زیرا کمتر از یک ساعت تا بالاکوت فاصله دارد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*