پاسخ امین حیایی به تحریم تلویزیون ایران توسط پرویز پرستویی + فیلم

امین حیایی تحریم تلویزیون ایران پرویز پرستویی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸-۰۱-۰۱
1100 بازدید
زمان مطالعه: 3 دقیقه

پاسخ امین حیایی به تحریم تلویزیون ایران توسط پرویز پرستویی واکنش امین حیایی به تحریم صدا و سیما و تلویزیون ایران توسط پرویز پرستویی در حمایت از عادل فردوسی پور […]


پاسخ امین حیایی به تحریم تلویزیون ایران توسط پرویز پرستویی واکنش امین حیایی به تحریم صدا و سیما و تلویزیون ایران توسط پرویز پرستویی در حمایت از عادل فردوسی پور .

تحریم تلویزیون ایران مسئله ای است که اخیرا توسط پرویز پرستویی مطرح شد در حالی که تحریم صدا و سیمای ایران به گونه ای تحریم مردم ایران می باشد .

امین حیایی تحریم تلویزیون ایران پرویز پرستویی

امین حیایی تحریم تلویزیون ایران پرویز پرستویی

امین حیایی به صحبت های پرویز پرستویی در مورد تحریم تلویزیون ایران در ویژه برنامه نوروز شبکه سه پاسخ جالبی داد و به گونه ای تحریم کردن مردم ایران را با تحریم صدا و سیما مطرح کرد .

پرویز پرستویی در حمایت از عادل فردوسی پور که با مدیر شبکه سه با مشکل رو به رو شده اند در صفحه اینستاگرام خود هنرمندان را دعوت به تحریم تلویزیون و صدا و سیمای ایران کرده بود و از آنها خواسته بود تا در برنامه های نوروزی تلویزیون شرکت نکنند .

پرویز پرستویی در تحریم صدا و سیمای ایران نوشت :

میخوام گپی با دوستان هنرمند و ورزشکار بزنم.

من که تکلیف ام با تلویزیون روشنه ،قبلا هم عنوان کردم که صدا و سیما مرگ منم از رسانه اش اعلام نکنه . اگه پشت گوشش و دید منم در صدا و سیما خواهد دید. حالا حرفم با دوستان هنرمند و ورزشکاره  امیدوارم جسارت بنده رو به بزرگی خودشون ببخش اند.

از دیشب در فضای مجازی پست های مختلفی گذاشته شده و همه به اتفاق از عدم حضور عادل عزیز در برنامه نود متاسف هستند . مثلا رامبد جوان عزیز از عادل خواسته نفس عمیق بکشه و حتی گفته نگران نباش مردم و ما در کنارت هستیم ! چجوری اش و نمیفهمم! واز بزرگان جامعه ورزشی که تقریبا خبری نیست! بخدا بنده قصد انقلاب ندارم . ولی میخوام یه تقاضا اول از دوستان خودم

اگه ورزشی هستند و برنامه ۹۰ رو دوست دارند ،اگه ورزشکارانی که این برنامه براشون مهمه،در ایام عید در هیچکدام از برنامه های عید شرکت نکنند و برنامه پرکن نباشند ،که این به اصطلاح مدیران هر کاری که دلشون خواست با آدم هایی مثل عادل فردوسی پور ، استاد شجریان،زنده یاد ناصر ملک مطیعی، محسن امیر یوسفی و…..بکنند.

بگذارید صداو سیما متوجه بشه که اگر هنرمندان  ورزشکاران و فرهیختگان عرصه موسیقی ودیگر مفاخر نباشند ،باید کرکره صدا و سیمارو پایین کشید.

آقای حمید استیلی عزیز یه گل به آمریکا زده هنوز در طول سال چندین باراز ایشون و به مناسبت های مختلف دعوت می کنند تا احساس خودش و بعد از زدن گل به امریکا بگه. آقای علیرضا بیرانوند عزیز پنالتی رونالدو گرفته کلی از ایشون در برنامه ها دعوت کردند و… ولی امیر علی اکبری حریف آمریکایی خودش و در ۲۶ اسفندامسال، در چهار دقیقه ناک اوت کرد ،اما دریغ از یه خبر . ولی تا دلتون بخواد این روزها بنا به تخریب جهان پهلوان تختی گذاشتند

اگه جسارت میکنم‌ و میگم در ایام نوروز در هیچیک از برنامه های سال تحویل و … شرکت نکنید به نظرم احترام به خودتان گذاشته اید .بگذارید حتی مسئولین مهم مملکتی بدانند که این مدیران تازه بدوران رسیده نه تنها کار درستی نمیکنند بلکه روز بروز نارضایتی مردم و بیشتر می کنند .

صدا و سیما متعلق به مردمه و انسان های لایقی که مردم دوستشون دارند . حرف زیاده ودر یه پست نمیشه همه حرف هارو زد. یک بار هم شده بیاییم به حرف هایی که میزنیم عمل کنم .همین . “

امین حیایی در واکنش به این اظهارات پرویز پرستویی در ویژه برنامه نوروز شبکه سه سیما حضور خود را برای مردم و همبستگی با مردم اعلام کرد و تحریم را کار اشتباهی خواند .

ویدیو پاسخ امین حیایی به تحریم صدا و سیما توسط پرویز پرستویی را مشاهده میفرمایید .

جهت دانلود کلیپ بر روی عکس زیر کلیک کنید .

دانلود کلیپ جدید و فیلم جدید

نظرات

تاریخ: 21/11/1398
پاسخ

همچنین بخوانید

هم اکنون دیگران می خوانند

عکس های آزاده صمدی در کنار هوادارنش در کشور آلمان
ندا یاسی و جنجال کلیپ های توهین ندا یاسی به مردم ایران در اینستاگرام + بیوگرافی و عکس
روش استفاده از کاندوم و مزایا و معایب استفاده از آن (+عکس)
عشق دنیا جهانبخت به اشکان اشتیاق جنجالی شد + عکس
مقابله با سرماخوردگی با مصرف این غذاها
فال روزانه شنبه ۸ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷
شباهت احسان کرمی و رامبد جوان دردسر ساز شد + عکس
ساینا مشخصات ماشین ساینا قیمت خودرو ساینا Saina سایپا + عکس
جزئیات و حقوق بازیگران ایرانی پیوسته به شبکه جم GEM
داستان سریال روزی روزگای