خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » روشن سازی ویدا جوان از تمسخر سحر قریشی و سوءبرداشت مردم + عکس
روشن سازی ویدا جوان از تمسخر سحر قریشی و سوءبرداشت مردم + عکس

روشن سازی ویدا جوان از تمسخر سحر قریشی و سوءبرداشت مردم + عکس

روشن سازی ویدا جوان از تمسخر سحر قریشی و سوءبرداشت مردم ویدا جوان بخاطر سوءبرداشت از صحبت هایش در مورد سحر قریشی توضیحاتی را داد .

ویدا جوان بازیگر زن ایران که اخیرا در مصاحبه ای گفت که از حرف های سحر قریشی به نیکی کریمی خنده اش گرفته است برای سوءبرداشت از این حرفش توضیحاتی را داد .

مسخره کردن سحر قریشی توسط ویدا جوان

ویدا جوان

سحر قریشی اخیرا در مصاحبه ای از نیکی کریمی و رفتار وی با خودش انتقاد کرد و گفت که در مراسمی که دعوتش نکرده بودند به احترام بزرگان رفته است و چندین بار به نیکی کریمی سلام کرده و جواب درست و حسابی نشنیده است .

این مصاحبه ها بازتاب های بسیاری را به دنبال داشت که در یکی از بازتاب ها ویدا جوان که هم اکنون در فیلم ماه و پلنگ نقش کتایون را نقش آفرینی میکند گفت که از این صحبت های سحر قریشی خنده اش گرفته است .

متاسفانه برخی از سایت ها و رسانه ها از این صحبت ویدا جوان سواستفاده کردند و حرف هایش را تمسخر سحر قریشی نامیدند .

مسخره کردن سحر قریشی توسط ویدا جوان این روزها باعث تنش میشود که این تنش جز ضربه دنیای هنر هیچ فایده ای نخواهد داشت .

ویدا جوان در صفحه اینستاگرام خود با انتشار عکس سحر قریشی به روشن سازی در این موضوع پرداخت و گفت که اصلا قصد تمسخر سحر قریشی را نداشته است .

مسخره کردن سحر قریشی توسط ویدا جوان

سحر قریشی

ویدا جوان با انتشار عکس بالا نوشت :

خودم از اين مصاحبه ناراضي و ناخشنودم.. دليل اول اينكه از كسي اسم بردم و درباره ش صحبت كردم و دليل دوم اينكه يا به سبب ناتواني من در رساندن منظور يا سوء تفاهم(از جانب مخاطبان عام) منظور اصلي من به بدي برداشت شده..
مصاحبه تي وي پلاس با خانم سحر قريشي رو بطور كاملا اتفاقي ديدم.. نوع بيان مطلبي كه ايشون رو ناراحت كرده بود ( كه شايد اگر من هم جاي ايشون بودم همين حس بهم دست ميداد) بدور از انتظار من بود و مرا به خنده انداخت…. ولي اين خنده از روي استهزاء نبود..
و سوالي كه مصاحبه كننده در پي سوال قبل از من پرسيد جوابي در پي داشت كه فقط عقيده شخصي من نسبت به خودم بود و نه انتقاد به ايشون يا تمسخر… كه من هرگز اهل استهزا و عيبجويي ديگران نيستم..
امشب اگر اين مطلب را منتشر نميكردم آشفتگي و دلخوري از خودم دست از سرم بر نميداشت..
در نهايت هميشه براي همه شادي و موفقيت رو آرزو ميكنم..🙏🌹


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (2امتیاز مطلب : 2٫00 )
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter