به اولی ها خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶
خانه » تفریح و سرگرمی » وقتی دهه 80 خواننده می شود! از دست ندید :)
وقتی دهه 80 خواننده می شود! از دست ندید :)

وقتی دهه 80 خواننده می شود! از دست ندید :)

وقتی دهه 80 خواننده می شود! از دست ندید 🙂

سلام خوبا!

داستان دهه هشتادی های گودزیلا همچنان ادامه داره !  البته جدیدا دهه نودهم به اونا اضافه شده !

دختر همسایشون یه روز دوست داشته با پسره همسایه اونوری خاله بازی کنه ! پسره همسایه اینوری هم  این دوتا رو باهم میبینه و به خیانت دختره پی میبره! از قضا پسره همسایه اونوری دوست صمیمی خودش تو مهد کودکه!

و به این فکر میکنه که اگه یه آهنگ بسازه و دختره بشنوه خیلی متحول میشه!خب شاید اسباب بازی های پسره همسایه اونوری خیلی بهتر و خوشگل تره شما به دختره حق نمیدین؟

وقتی ما هم سن این بچه ها بودیم اینقدر دور ستون میچرخیدیم که بالاخره بی هوش بشیم بیفتیم یه گوشه  یا اگه خیلی خونواده فرهنگی داشتیمو  جدو آبادمون خواننده بودن یا موسیقی کار میکردن اگه هم سن دهه هشتادیای الان بودیم فوق فوقش جلوی پنکه مینشستیم و با ژست اجداد بزرگمون شعر یه توپ دارم قل قلیه رو می خوندیم بازم صد رحمت به ما که حداقل روی بیت و هماهنگ با موسیقی می خوندیم!

یا اینقد یاها هاهاها میکردیم که مامانمون با تهدید و تحریم های شبیه ترامپ ما رو نوید میداد که ۲ ساعت دیگه بابات میاد ؛ واستا پاشو بذاره تو خونه بهش میگم اینقدر بزنتت که صدای داریوش بدی!

با این حال و روش تربیتی که ما بزرگ شدیم بازم خیلیامون  تو تنهایامون یا حداقل زیر دوش حموم هنوز به خوندمون ادامه دادیم و بدمون نمیاد یه آلبوم با یه اسم مستعار خفن داشته باشیم !

حالا وای به حال بچه های نسل الان که نه نتها از طرف مادر و پدارشون تهدید نمیشن بلکه بابای خونه به عنوان اسپانسر کنار پسرش فعالیت میکنه!

مامانشونم با گفتن: الهی قربون صدای خستت بشم ,الهی به حق این شب عزیز دلشونو خدا بشکنه که دل بچمو شکستن! به تیم روحیه میده ?

اما طریقه ساخت اینجور بند و گروه ها به این شکله که پسره که تو مدرسه خیلی روش حساب میکنن به اصطلاح خیلی تیپ لش و هیپ هاپی داره و باباشم البته پولداره دوستای صمیمیشو دوره هم جمع میکنه و میگه بچه ها دیگه  نوشمک و خر پلیس داره تکراری میشه بیایید یه گروه هیپ هاپ بسازیم!

بقیه بچه ها هم با گفتن این جمله که :”اصلشم همینه مگه بقیه رپرا  از کجا شروع کردن , اونا تونستن پس ماهم می تونیم!”

باعث تحریک و بالا بردن اعتماد به سقف این کودکان بیکار میشن که آینده خوبی هم نداره!

اسم های مستعار اونام با الهام از اسم هایی هست که بقیه بچه ها تو مدرسه  صدا میزنن الالخصوص اون پسره که خیلی شاخِ و باباشم پولداره!

مثلا مشتبا لاشخور یا معین بد بوی, اکبر بت شکن, یا پوریا دختر کش!

البته باید بگم که این اسم ها بدون هماهنگی خونواده ها انتخاب میشه!

وسایل مورد نیازشونم یه اتاق تاریک یه میکروفن که آخرشم سره این که کی اول بخونه دعواشون میشه! با چن تا دبه و یه ارگ اسباب بازی و شعرایی که همون پسره که گولاخه و باباش پولداره نوشته!

اسم  گروهشونم میذارن ” هه ! ما یه دونه گلابی هستیم”

و اینطور میشه که ما شاهد ازدیاد دهه هشتادی های شکست عشقی خورده  و خواننده هستیم!

و من مطمنم که وقتی یکم بزرگتر بشن و این آهنگهایی که ساختن به گوششون بخوره اقدام به خودکشی میکنن!

پسره یه جوری تو آهنگ میگه”رفتیو کمرم بدجوری خم شده” انگار دختره فقط خودشو  واسه قلب مهربونش میخواسته

,اسباب بازی خوشگل  بخر اینجوری عذاب نکشی بدبخت ! حالا مجبوری تا کوچه بالایی بری تا یه دختر پیدا کنی باهات خاله بازی کنه و با اسباب بازی داغونت کنار بیاد!

درآخر باید بگم که بیشتر مراقب بچه هاتون باشید جامعه  داره رو به نابودی میره!

و پیشنهاد میکنم این قطعه فاخر رو از دست ندید! بعد از شنیدنش اگه دوتا شاخ رو سرتون احساس کردین تعجب نکنید ! منم مثل شما بعد از این آهنگ شاخ درآرودم!

لینک دانلود این شاهکار


برای شارژ رایگان همراه اول ، ایرانسل و رایتل کلیک کنید .loading...
loading...
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. خاک تو سرتون ابرو ده هشتادیا بردید

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
free counter statistics