وضعیت بیماری محمدرضا شجریان از زبان همایون شجریان + عکس

وضعیت بیماری محمدرضا شجریان از زبان همایون شجریان آخرین وضعیت سلامتی محمدرضا شجریان استاد آواز ایران از زبان پسرش همایون شجریان .

محمدرضا شجریان از افتخارات کشور ایران در دنیا می باشد مدتیست که به بیماری سرطان مبتلا شده است .

محمدرضا شجریان

محمدرضا شجریان

بیماری محمدرضا شجریان بهبود یافته و نسبت به چند ماه گذشته که در وضعیت بدی به سر میبرد بهتر شده است و محمدرضا شجریان در سلامتی به سر میبرد .

همایون شجریان در مصاحبه ای که با شبکه اس بی اس داشته از وضعیت بهبود محمدرضا شجریان گفت .

همایون شجریان که در استرالیا به سر می برد روز چهارشنبه در گفت وگو با تارنمای رادیو «اس.بی.اس» تصریح کرد: زیرسایه استاد شجریان بودن جذاب است و این زیرسایه استاد بودن دو اتفاق را رقم زده است.

وی گفت: این شرایط، کار را بیشتر مورد توجه قرار داده که بخشی کمک کننده بوده و بخشی نیز کار من را سخت تر کرده است، چون توقع مردم را بالاتر برده و اجازه اشتباه را کمتر می دهد.
همایون شحریان گفت: اما جذابیت زیر سایه استاد شجریان بودن برای شخص بنده همیشه سرشار از لطف و نعمت است.

وی که آلبوم هایی با سبک های متفاوتی چون ‘نسیم وصل’، ‘شوق دوست’، ‘ناشکیبا’، ‘نقش خیال’، ‘با ستاره ها’، ‘شب جدایی’، شوق نامه’ و ‘آرایش غلیظ’ را در کارنامه کاری خود دارد، در مورد وضعیت سلامتی ‘محمدرضا شجریان’ استاد پیشکسوت آواز ایران که از ماه ها پیش به دلیل ابتلا به یک بیماری سخت، تحت درمان و معالجه بسر می برد، گفت: حال پدرم از سه چهار ماه قبل بهتر است.

بیماری محمدرضا شجریان

محمدرضا شجریان و همایون شجریان

وی گفت: حال استاد شجریان به نسبت چند ماه قبل که خطرناک بود بهتر است و امیدوارم روند بهبودی ادامه داشته باشد و این روند متوقف نشود.

موسیقی سنتی ایران هفته جاری بار دیگر به مذاق آن سوی مرزها خوش آمد و ‘هوای گریه’ همایون شجریان در شهرهای مختلف استرالیا با تجلیل و استقبال کم نظیر علاقمندان به موسیقی ایرانی همراه شد.

کنسرت ‘هوای گریه’ همایون شجریان به ترتیب در شهر‌های پرت، بریزبن، سیدنی و ملبورن استرالیا برپا و اجرا شد.

منطبق با کلید واژه: اخبار ستارگانویژه