خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
خانه » اخبار ستارگان » واکنش نفیسه روشن به کشف حجاب بعد بازیگری + عکس
واکنش نفیسه روشن به کشف حجاب بعد بازیگری + عکس

واکنش نفیسه روشن به کشف حجاب بعد بازیگری + عکس

واکنش نفیسه روشن به کشف حجاب بعد بازیگری کشف حجاب نفیسه روشن بعد بازیگری باعث واکنش نفیسه روشن شد

کشف حجاب نفیسه روشن بعد بازیگری

کشف حجاب نفیسه روشن بعد بازیگری

کشف حجاب نفیسه روشن بازیگر زن ایران بعد بازیگر شدنش که این روزها توسط برخی کانال ها و صفحه ها برای این بازیگر زن ایرانی جنجال جدیدی را آغاز کرده است با واکنش نفیسه روشن رو به رو شد .

نفیسه روشن بازیگر زن جوان ایران پس از اطلاع از انتشار عکس از وی با چادر در برخی از صفحه ها و کانال ها با تیتر کشف حجاب نفیسه روشن پس از بازیگری با انتشار عکس فارغ التحصیلی خود در کنار مادرش به این شایعات واکنش داد .

نفیسه روشن که در فیلم های متعددی همچون اغماء نقش آفرینی کرده است این روزها با جنجال کشف حجاب خود رو به رو شده بود که البته با شخصیتی که از نفیسه روشن سراغ داریم این خبر هرگز نمیتوانست اذهان مردم عزیز ایران را در مورد نفیسه روشن کدر کند .

کشف حجاب نفیسه روشن در کانال ها و صفحه ها بر این اساس منتشر شده بود که نفیسه روشن قبل از بازیگر شدنش با حجاب چادر بوده و پس از بازیگر شدن عقاید وی عوض شده و حجاب چادر را کنار گذاشته است .

کشف حجاب نفیسه روشن بعد بازیگری

کشف حجاب نفیسه روشن بعد بازیگری

نفیسه روشن با انتشار عکس بالا در پاسخ به شایعه کشف حجابش نوشت :

این عکس مربوط به ١٧ سال پیشه!

جشن فارغ التحصیلی از دبیرستان..

قبل از ورود به دنیای حرفه ایه بازیگری??

پوشش من و مامانم معلومه نه؟

من از اول همین مدل بودم و هستم!

اون پیج های بی هویتی که رَآه افتادن پست گذاشتن که من قبلا چه تیپی بودم و بازیگر شدم کشف حجاب کردم! خوب چشماشونو باز کنن! خوب!!!

میخوان بگن دنیای هنر بد و ادمهارو عوض میکنه؟

هرکس طرز فکرش اینه باید خجالت بکشه از إنسان بودنش !!! اتفاقا هنر یعنی نزدیک شدن به زیبایی ها و چه زیبایی بالاتر از خدا؟

اینکه

عزیزان حقیقی که من و خانوادم رو سالها میشناسن قضاوتشون مهمه

نه مجازی ها!

استناد این پیج های فیک به دو عکس در سال ٨۶ برای دو مراسم که صلاح شخصی بوده چجوری حاضر بشم یا یک برنامه زنده که بازهم دلیلی داشته و عکس های کار یا تست گریم از دید من طرز فکرشون شوم وبسیار بی ارزش و بی اساسه!

مگه داریم کسی خودش و خانوادش و فأمیل یهو همه با هم کشف حجاب کنن?

به والله این انرژی که این عده گذاشتن برای ٢ عکس و یک برنامه من در ٨ سال پیش بذارن برای زندگی خودشون بی شک استیو جابز میشن ?این پوشش ، پوشش خیلی از بانوان جامعه منه در چهارچوب قوانین کشورم??

فقط تنها فرقی که کردم لاغر کردم?

??عمل زیبایی هم تا الان انجام ندادم ??ممنون از عزیزانی که بعضی پست های بی أصل و نسب رو برای من دایرکت میکنن?? که بتونم از حیطه سرچ خارجشون کنم??

بنظرم این پیج ها بنده خداها قبلا نه کامپیوتر داشتن و نه فیسبوک که عکس هارو ببینن و تازه اینستا زدن و با چهارتا دروغ فالور میبرن بالا?

اونایی که حرف از خون شهدا میزنن بنظرم حرمت شهدارو نگه دارن و فضای مجازی رو به اسم پاک و معصوم خون شهید پاکسازی نکنن?? شهدا مردان رَآه خدا بودن که برای دفاع از وطن جنگیدن ??

من هم تو خانوادم چند جانباز عزیز دارم?? ولی بجای اینکه اسمشون رو ببرم و از جایگاهشون سواستفاده کنم سعی میکنم خودم انسان باشم!!! به همه انسان ها با هر پوششی احترام بذارم ??

برای رسیدن به اهدافمون از زندگی ادمها فیلم کوتاه ذهنی نسازیم??

شارژ همراه اول رایگان

 

شارژ ایرانسل رایگان

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی و مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است