خوش آمدید - امروز : جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » واکنش مهران غفوریان به سواستفاده شبکه ماهواره از نام وی + عکس
واکنش مهران غفوریان به سواستفاده شبکه ماهواره از نام وی + عکس

واکنش مهران غفوریان به سواستفاده شبکه ماهواره از نام وی + عکس

واکنش مهران غفوریان به سواستفاده شبکه ماهواره از نام وی مهران غفوریان که به مطلب هفته نامه یالثارات واکنش طنزی داده بود از ماهواره انتقاد کرد

واکنش مهران غفوریان به سواستفاده شبکه ماهواره

مهران غفوریان

مهران غفوریان که به مطلب هفته نامه یالثارات واکنش طنزی نشان داده بود به سواستفاده شبکه های ماهواره ای از این حرکت واکنش جالبی نشان داده و مهران غفوریان گفت که شبکه های ماهواره ای را به رسمیت نمیشناسد .

مهران غفوریان در واکنش به سوء استفاده شبکه های ماهواره ای معاند از اعتراض وی نسبت به مطلب توهین آمیز یک نشریه داخلی گفت: من در واکنش به اهانت نشریه ای که متاسفانه در آخرین شماره خود، شان خود و هنرمندان این مرز و بوم را رعایت نکرده بود واکنش نشان دادم.

مهران غفوریان با انتشار عکس زیر تیپ مناسب برای جشن حافظ را از دید هفته نامه یالثارات اینگونه تعیین کرد .

واکنش مهران غفوریان به سواستفاده شبکه ماهواره

واکنش مهران غفوریان به هفته نامه یالثارات

این بازیگر سینما و تلویزیون افزود: با آنکه من در هیچ کدام از شبکه های اجتماعی فعالیت ندارم اما انتقاد من در فضای مجازی پخش شد و در ادامه نیز به شبکه های ماهواره ای رسید که من حتی برای نام بردن نیز آنها را به رسمیت نمی شناسم و آنها اقدام به سوء استفاده کردند که باید بگویم مسایل داخلی ما ارتباطی به آنها ندارد.

غفوریان همچنین ادامه داد: من در واکنش به اهانت آن نشریه اقدامی انجام داده ام و هر واکنشی اعم از شکایت رسمی و اعتراض که نشان بدهم ارتباطی به این شبکه ها ندارد، من حتی پاسخی به تماس های این رسانه ها نمی دهم، افتخارم این است که در ایران هستم و برای شاد کردن مردم این کشور تلاش می کنم و نحوه اعتراض من ربطی به این شبکه های معلوم الحال که بیشتر به فکر خودشان هستند ندارد.

واکنش مهران غفوریان به سواستفاده شبکه ماهواره

واکنش مهران غفوریان به سواستفاده شبکه ماهواره

وی در پایان گفت: توقعم از نشریات کشور خیلی بیشتر است و این نحوه ادبیات نسبت به هنرمندان حتی در صورت اختلاف نظر نیز درست نیست.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter