واکنش ملانیا ترامپ به تهمت فاحشگی روزنامه دیلی میل + عکس

واکنش ملانیا ترامپ به تهمت فاحشگی روزنامه دیلی میل ملانیا ترامپ همسر دونالد ترامپ از روزنامه انگلیسی به جرم زدن تهمت جنسی و روسپی گری به وی شکایت کرد

در انتخابات پر سروصدا و پر حاشیه ریاست جمهوری آمریکا دو نماینده از دو حزب به شدت در حال آبروریزی از همدیگر هستند و هر لحظه با انتشار عکس و فیلم از همسران یکدیگر ، تهمت جنسی میزنند .

واکنش ملانیا ترامپ به خبر فاحشگی در روزنامه دیلی میل

دونالد ترامپ و همسرش

ملانیا ترامپ نیز از این جنگ بی نصیب نماند و تهمت جنسی به همسر دونالد ترامپ توسط روزنامه انگلیسی باعث انتشار بمب خبری علیه ترامپ شد .

روسپی گری ملانیا ترامپ در دهه 1990 تیتر اخبار داغ ئر انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بوده است که با انتشار عکس های برهنه ملانیا ترامپ موضوع فاحشگی همسر دونالد ترامپ قوت گرفت .

همسر دونالد ترامپ به دلیل اتهام کار جنسی از روزنامه مشهور دیلی میل انگلیس شکایت کرد.

ملانیا همسر دونالد ترامپ از یک روزنامه بریتانیایی و یک وبلاگ نویس آمریکایی در ارتباط با انعکاس این ادعا که او در دهه 1990 کارگر جنسی بوده شکایت کرده و خواستار دریافت غرامتی 150 میلیون دلاری شده است.

روزنامه دیلی میل نوشته بود که ملانیا ترامپ ممکن است در نیویورک کار اسکورت (روسپی‌گری سفارشی برای مشتریان ثروتمند) انجام داده باشد و پیشتر از آنکه گفته می شود با شوهرش دونالد ترامپ آشنا شده باشد.

واکنش ملانیا ترامپ به خبر فاحشگی در روزنامه دیلی میل

فاحشگی ملانیا ترامپ

وبستر تارپلی وبلاگ نویس هم نوشته بود که خانم ترامپ نگران بود گذشته اش توسط مشتریان افشا شود.

چارلز هاردر، وکیل ملانیا ترامپ، این ادعاها را “دروغ های محض” خواند. او در بیانیه ای نوشت:‌ “افرادی که از آنها شکایت شده چندین اظهار نظر در مورد خانم ترامپ داشته اند که صد در صد کذب است و بسیار برای وجهه شخصی و حرفه ای او زیانبار است.”

او افزود:‌ “اقدامات متهمان چنان زشت، بدخواهانه و مضر است که میزان خسارات وارده به خانم ترامپ 150 میلیون دلار تخمین زده می شود.”

ملانیا ترامپ که 46 سال دارد در اسلوونی متولد شده و در دهه 1990 به عنوان مدل به نیویورک مهاجرت کرد. او در سال 2005 با ترامپ ازدواج کرد.

مقاله منتشر شده در دیلی میل به نقل از ادعاهای ذکر شده در مجله سوزی چاپ اسلوونی می پرداخت دایر بر اینکه آژانس جذب مدلی که ملانیا ترامپ برای آن کار می کرد همچنین خدمات جنسی ارائه می داد.

واکنش ملانیا ترامپ به خبر فاحشگی در روزنامه دیلی میل

دونالد ترامپ و ملانیا ترامپ

آن روزنامه همچنین از بوژان پوزار روزنامه نگار اهل اسلوونی – و نویسنده زندگینامه غیررسمی ملانیا ترامپ – نقل قول کرد که خانم ترامپ در سال 1995 در نیویورک مدل عکس های عریان شد. او همچنین مدعی بود که ملانیا همان سال 1995 با دونالد ترامپ ملاقات کرد، یعنی سه سال قبل از 1998 که آنها گفته اند با هم آشنا شدند.

وکلای ملانیا ترامپ می گویند که او در سال 1996 به آمریکا نقل مکان کرد. تارپلی هم مدعی شده بود که “بنابه گزارش ها ملانیا ترامپ از افشای گذشته اش به عنوان یک روسپی توسط مشتریان ثروتمند وحشت داشت.”

تارپلی و دیلی میل هر دو بعدا مقالات خود را که در وبسایت هایشان منتشر شده بود پس گرفتند. دیلی میل پنجشنبه شب نوشت که در مقاله اش بر صحت درستی ادعاهای مربوط به روسپی گری تاکید نکرده اما آنها را منعکس کرده چون حتی در صورت دروغ بودن می تواند بر مبارزات انتخاباتی آمریکا اثر بگذارد.

منطبق با کلید واژه: اخبار جامعهویژه

  1. رسول
    ۱۳۹۵/۰۴/۱۷

    عجب !!!
    چه چیزهایی که توی اینترنت آگهی نمی شه !!!!