واکنش مردم به پیام برهنه شو و کار کن رئیس جمهور + عکس

واکنش مردم به پیام برهنه شو و کار کن رئیس جمهور مردان و زنان بلاروس در حرکت جالبی در واکنش به پیام برهنه شو و کار کن الکساندر لوکاشنکو رئیس جمهور بلاروس در محل کار خود لخت شدند

جامعه غرب و فرهنگ غربی همیشه در خود موضوع برهنگی را داشته و مردم کشورهای غربی اللخصوص زنان و دختران غربی علاقه خاصی به برهنه شدن و نمایاندن بدن خود دارند که با کوچکترین بهانه ای ، سریعا خود را لخت کرده و به برهنگی خود افتخار میکنند .

واکنش مردم به برهنه شو و کار کن

برهنه شو و کار کن

در جدیدترین اقدام برای برهنگی در کشورهای غربی در بلاروس مردان و زنان در اقدامی جالب و قابل توجه به بهانه جمله الکساندر لوکاشنکو مبنی بر ” برهنه شو و کار کن ” در محل کار خود برهنه شده و عکس ها و فیلم های برهنه شدن خود در محل کار را منتشر کردند .

درخواست رئیس جمهور بلاروس برای برهنه شدن زنان و مردان در محل کار بهانه ای به دست مردم بلاروس داد تا مرد و زن ، پسر و دختر در محل کار خود کاملا لخت شوند و مطمئنا الکساندر لوکاشنکو فکرش را هم نمیکرد که جمله وی اینگونه برداشت شود .

واکنش مردم به برهنه شو و کار کن

فرهنگ غرب

به نقل از بی بی سی، زمانی که الکساندر لوکاشنکو رئیس جمهور بلاروس از مردم این کشور خواست برهنه شوند و تا جایی که می توانند کار کنند، همه، دلایل کافی برای عملی کردن این درخواست را داشتند.

بلاروس در حال حاضر بدترین شرایط اقتصادی را در مقایسه با چند دهه گذشته می گذراند. برای مقابله با دو معضل بیکاری و کاهش ارزش روبل بلاروس، کار کردن بهترین راه حل محسوب می شود. اما در روزهای پس از سخنرانی “الکساندر لوکاشنکو،” برخی از مردم این کشور به معنای واقعی کلمه، برهنه شدند؛ چیزی که شاید خارج از انتظار خود رئیس جمهور بود.

واکنش مردم به برهنه شو و کار کن

فرهنگ غرب

دهها نفر از مردم بلاروس انتشار تصاویر عریان خود را در محل کار آغاز کردند. این افراد تصاویر برهنه خود را با هشتگ “برهنه شو و کار کن” در رسانه های اجتماعی منتشر کردند. اما این مسئله تنها با انتشار تصاویر عریان افراد در محل کارشان پایان نیافت. برخی از این افرادِ برهنه، آهنگ هایی در خصوص درخواست رئیس جمهور خود خواندند.

واکنش مردم به برهنه شو و کار کن

برهنه شو و کار کن

در دو روز گذشته، هشتگ “برهنه شو و کار کن” به کاربران روسیه، اوکراین و کشورهای حوزه دریای بالتیک نیز منتقل شد و مردم این کشورها نیز تصاویر برهنه خود را در محل کار منتشر کردند. شاید آب و هوای گرمِ چند روز اخیر یکی از انگیزه های افراد برای برهنه شدن در محل کار باشد!

منطبق با کلید واژه: اخبار جامعهویژه

  1. عشقی
    ۱۳۹۵/۰۴/۱۳

    عجب چه مردم حرف گوش کنی !!!