خانه » اخبار » اجتماعی » واکنش مردم ایران به تحریم دونالد ترامپ در صفحه اینستاگرام ترامپ
واکنش مردم ایران به تحریم دونالد ترامپ در صفحه اینستاگرام ترامپ

واکنش مردم ایران به تحریم دونالد ترامپ در صفحه اینستاگرام ترامپ

واکنش مردم ایران به تحریم دونالد ترامپ در صفحه اینستاگرام ترامپ کاربران ایرانی فضای مجازی با حضور در صفحه اینستاگرام دونالد ترامپ به تحریم ها واکنش نشان دادند .

تحریم های آمریکا که توسط دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بر علیه ایران پس از برجام وضع شد با واکنش های مختلف در دنیا همراه شد .

مردم ایران نیز به تحریم های دونالد ترامپ به شکل های مختلف واکنش نشان دادند و این بار در حالی که از مهلت تعیین  شده ترامپ کمتر از یک ماه مانده واکنش جالبی توسط مردم ایران انجام شد .

هجوم مردم ایران به صفحه اینستاگرام دونالد ترامپ و گذاشتن نظرات به نوازش رئیس جمهور آمریکا پرداختند .

اینستاگرام دونالد ترامپ

لحن متناقض دونالد ترامپ رئیس جمهور جنگ طلب آمریکا در همه سخنرانی‌های خود که سعی در منزوی جلوه دادن مردم ایران و ناکارآمدی نظام جمهوری اسلامی دارد، برای مردم کشور شناخته شده و تنها به راه افتادن موج تنفر از وی در اغلب کشورهای دنیا را به دنبال داشته است.

مردم ایران ماهیت شخصیت دونالد ترامپ را خوب شناخته‌اند و حنای رئیس جمهور آمریکا که هم پیمان رژیم کودک‌کش اسرائیل به شمار می‌رود، دیگر برای هیچ کس رنگی ندارد و مردم برای به عقب راندن او با تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی که به دستور ترامپ بر مردم ایران وارد شده است، علی رغم همه سختی‌هایی که پیش رو دارند صبر و تحمل خود و همچنین اتحادشان با یکدیگر را تقویت می‌کنند.

در ادامه چند نمونه از کامنت کاربران ایرانی در پیج اینستاگرامی دونالد ترامپ می‌بینید که در اغلب پست‌های او به چشم می‌خورد.

” خدا مرگتون بده …به زودی طعم تلخ نابودی را میچشد … و ایرانی ها هر زمانی در تنگنا قرار گرفتن با هم متحد و منسجم شدن … برای بار هزارم تو این چهل سال شماها روتون سیاه میشه “

” بی وجدانی تو برای ما ثابت شده آقای ترامپ !!! الکی ادای دلسوز ملت ایران رو درنیار ما کشورمون رو دوست داریم و خودمون مشکلاتمون رو حل میکنیم !!! کور خوندی اگه فکر می کنی ما رهبرمون رو تنها میذاریم “

” هیتلر آمریکایی !!! بزرگترین ناقض حقوق بشر !!! خدا لعنتت کنه !!! مردم ایران از تو متنفرند !!! سیاستمدار بی سیاست خونخوار !!! “

” سیاست های ترامپ آمریکا را به انزوا کشیده و به زودی آمریکا بیشتر متحدانش را از دست خواهد داد “

” ترامپ … اینا جمع کردی چی بگی … کی میاد چرندیات تو گوش کنه “

” تنفر از دونالد ترامپ به زودی فراگیر خواهد میشه و جواب سرکشی ها و ظلم و ستمتو میگیری آقای ترامپ … اندکی صبر سحر نزدیک است “

” به زودی به درک واصل خواهی شد ترامپ بزرگترین جنگ افروز دنیا … انتقام خون شهدا را ازتون میگیرم “

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی معنوی , مطالب برای اولی ها محفوظ است