خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » واکنش فقیهه سلطانی به گفته های صدف طاهریان
واکنش فقیهه سلطانی به گفته های صدف طاهریان

واکنش فقیهه سلطانی به گفته های صدف طاهریان

واکنش فقیهه سلطانی به گفته های صدف طاهریان بازیگر زن ایرانی فقیهه سلطانی به مصاحبه صدف طاهریان در مورد فساد در سینمای ایران واکنش نشان داد

واکنش فقیهه سلطانی به کشف حجاب صدف طاهریان

واکنش فقیهه سلطانی به کشف حجاب صدف طاهریان

صدف طاهریان که اخیرا با انتشار تصاویر برهنه و بی حجاب از خود کشف حجاب کرده و از ایران خارج شده است در مصاحبه ای از فساد اخلاقی در سینمای ایران گفت و از پیشنهاد بیشرمانه یکی از سینمایی ها برای رابطه نامشروع با صدف طاهریان به مدت یک ماه و سپس به شهرت رساندن وی رونمایی کرد .

فقیهه سلطانی بازیگر جوان ایران نیز به این صحبت ها واکنش نشان داد .

فقیهه سلطانی در نامه ای به صدف طاهریان نوشت :

خانم صدف طاهریان… حرفهای شما در مورد عده ی زیادی از دست اندرکاران سینمای ما متاسفانه، متاسفانه و متاسفانه، کاملا درست و مورد تایید هست! … اما ایکاش با گذاشتن عکسهای بدون پوشش ات چشم و دل این افراد ناپاک رو که روز بروز بر تعدادشان در سینما و حتی پروژه های تلویزیونی افزوده میشه، سیر نمیکردی و باعث خدشه دار شدن تصویر خودت در ذهن مردم عزیزمان نمیشدی … در اینصورت اکثر هنرمندانی مثل من که سالیان سال در این حرفه بودنمان را شرافتمندانه حفظ کرده ایم و حتی یک لبخند باج به کسی نداده ایم، کاملا از تو حمایت میکردیم .. اما شک نکن، که ما بانوان سینمای ایران شرافتمندانه در مقابل این عده ی ناپاک می ایستیم، میجنگیم.. تا روزیکه پشت صحنه ی سینمای ما نیز به معنای واقعی کلمه اسلامی، شریف، پاک و پاکیزه گردد.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1امتیاز مطلب : 1٫00 )
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter