خانه » اخبار ستارگان » واکنش علی دایی به شعار خلیج عربی طرفداران تراکتورسازی + عکس
loading...

واکنش علی دایی به شعار خلیج عربی طرفداران تراکتورسازی + عکس

واکنش علی دایی به شعار خلیج عربی طرفداران تراکتورسازی علی دایی در واکنش جالبی صفحه اینستاگرام خود را با نام خلیج فارس مزین کرد .

در روزهایی که دل مردم عزیز ایران از فعالیت های برخی از تماشاگرنماهای تراکتورسازی آزرده است علی دایی با نام خلیج فارس به مردم آرامش داد .

علی دایی

علی دایی

علی دایی بازیکن محبوب ایران و دنیا که از ترک زبانان عزیز ایران است در واکنش به شعارهای برخی تماشاگران تراکتورسازی تبریز نام خلیج فارس را منتشر کرد .

کلیپ شعار خلیج عربی برخی تماشاگران بازی تراکتورسازی تبریز و استقلال تهران که البته هنوز تایید نشده است دل مردم ایران را به درد آورد و باعث رنجش خاطر مردم شد .

انتشار این کلیپ هرچند توسط افرادی سواستفاده گر هم انجام شده باشد موجب رنجش خاطر عزیزان ایرانی شده است .

این افراد که با این کار احمقانه قصد داشتند تا ترک زبانان عزیز ایرانی را از مردم ایران جدا کنند و تفرقه افکنی کنند با تودهنی های محکمی از سمت ستارگان ترک رو به رو شدند .

ستارگان ترک ایرانی در صفحات خود حمایت خود را از ایران و ایرانی و خلیج فارس اعلام کردند و مقابل گزافه گویی تماشاگر نماهای تراکتورسازی تبریز و همچنین منتشران کلیپی که احتمال زیاد جعلی است ایستادند .

علی دایی نیز در واکنش به شعار خلیج عربی تماشاگران تراکتورسازی تبریز نام زیبای خلیج فارس را در صفحه اینستاگرام خود به انتشار گذاشت .

صفحه اینستاگرام علی دایی با نام زیبا و ماندگار خلیج فارس مزین شد تا به مردم ایران ثابت شود که ترک زبانان ایرانی به هیچوجه با این چند نفر که قصد تفرقه افکنی داشته اند موافق نیستند .

خلیج فارس

خلیج فارس

علی دایی با انتشار نام خلیج فارس نوشت :

iran ??

3 دیدگاه

  1. خلیج همیشه فارس بوده و میماند به کوری چشم عربستان و رفقای بزدلش مخصوصا ترکیه که هیچ نسبتی با ما ترکا ندارن ومدام دارن لنگ اروپایی یارو میزنن.منیم ایرانیم باشدی دنیایه.یاشاسین ایرانو ایرانی فدای هم وطنام بشم اصلا توجه به شعارهای کثیف یه عده که در ورزشگاه سر داده شد توجه نکنن.ایران خار شده رفته تو چش دشمناش که میخوان به خیال خامشون تجزیش کنن.یل یاتار طوفان یاتار یاتماز ایرانین پرچمی

  2. از اونجایی که علی دایی زبان فارسی رو هم بلده و این مطالب رو به زبان فارسی گفته همشهری ما هم هست و هم زبان و همواره بهش افتخار می کنیم.

  3. علی دایی فخر ایران زمین و همه ماست
    با افتخار روی ماهش رو به عنوان یه تهرانی و یه ایرانی میبوسم

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*