خوش آمدید - امروز : جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » واکنش شهاب حسینی به مخالفین امام زمان (عج) + عکس
واکنش شهاب حسینی به مخالفین امام زمان (عج) + عکس

واکنش شهاب حسینی به مخالفین امام زمان (عج) + عکس

واکنش شهاب حسینی به مخالفین امام زمان (عج) پاسخ شهاب حسینی به مخالفین تقدیم جایزه نخل طلا جشنواره کن شهاب به ساحت مقدس امام زمان (عج) در جمکران

مدت زیادی از دریافت جایزه بهترین بازیگر مرد در جشنواره کن توسط شهاب حسینی بازیگر محبوب و پرطرفدار ایران بخاطر بازی در فیلم فروشنده نمیگذرد که جنجال جدیدی توسط برخی از مخالفین انقلاب اسلامی و بهتر است بگوییم مخالفین امام زمان (عج) ایجاد شده است .

مخالفین شهاب حسینی و مخالفین امام زمان

شهاب حسینی

شهاب حسینی Shahab Hosseini که در نشست خبری فیلم فروشنده جایزه نخل طلای جشنواره کن خود را به ساحت مقدس امام زمان (عج) در جمکران تقدیم نمود از طرف برخی از ضد انقلابی ها و مخالفین امام زمان ( عج ) مورد حمله قرار گرفت و با نهایت بی احترامی هم به شهاب حسینی و هم به امام زمان (عج) رو به رو شدیم .

شهاب حسینی بازیگر سینما و تلویزیون در گفت‌وگوی کوتاه در خصوص جنگ روانی که علیه تقدیم جایزه‌اش به ساحت مقدس امام زمان(عج) به راه افتاده است، گفت: کوچکترین اهمیتی به این موضوعات نمی‌دهم؛ اگر خداوند بخواهد آتش خشم و غضب و حسد تبدیل به گلستان می‌شود، همانگونه که برای ابراهیم شد.

مخالفین شهاب حسینی و مخالفین امام زمان

شهاب حسینی

وی در ادامه بیان کرد: نه تایید این افراد من را خوشحال و نه تکذیبشان من را ناراحت  میکند.

پس از دریافت نخل طلای کن توسط شهاب حسینی بازیگر سینما و تلویزیون ایران، این هنرمند متعهد در نشست خبری فیلم فروشنده این جایزه را به ساحت مقدس امام زمان(عج) تقدیم کرد.

مخالفین شهاب حسینی و مخالفین امام زمان

مخالفین شهاب حسینی

حسینی در این نشست گفت: به خاطر همزمان دریافت شدن جایزه کن با شب میلاد امام زمان (عج)، این جایزه را با کمال احترام و افتخار به آستان مقدس حضرت صاحب الزمان در جمکران  تقدیم می‌کنم .

این سخن شهاب حسینی در رسانه ها بازتاب های مختلفی داشت. اکثر مردم دین دار ایران اسلامی از این اقدام تمجید کرده و این کار را برازنده هنرمندی متعهد دانستند.

مخالفین شهاب حسینی و مخالفین امام زمان

مخالفین شهاب حسینی

اما جریان ضد انقلاب مانند همیشه که از هر فرصتی در جهت تخریب انقلاب اسلامی و هنرمندان متعهد به اسلام ناب محمدی استفاده می کند؛ ایجاد جنگ روانی بر علیه این اقدام شهاب حسینی را آغاز کرده است.

مخالفین شهاب حسینی و مخالفین امام زمان

مخالفین شهاب حسینی

البته درست 6 سال قبل کمپین های با نام “من از شهاب حسینی متنفرم”، در شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک به راه افتاده بود، آن هم به جرم حضور در جلسه ای برای بیان دغدغه های اهالی هنر. حامیان جنبش به اصطلاح سبز، عمل او را خیانت به آرمان هایشان توصیف کردند و شهاب حسینی و هر آنچه به وی ارتباط داشت مورد تنفر این دسته از افراد قرار گرفت. او را مزدور نظام نامیدند و به او بدو بیرا گفتند.

مخالفین شهاب حسینی و مخالفین امام زمان

مخالفین شهاب حسینی

شهاب حسینی در سال 89 پس از فتنه 88 در دیداری حضور یافته بود که دیدار با رهبر معظم انقلاب هزینه داشت و بسیاری از آن سر باز زدند.  توهم و نفرت شبه روشنفکری بار دیگر دست در دست هم، سعی داشتند هنرمندی را به خاطر بیان دیدگاه اش تحریم و بایکوت کنند.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون 6 نظر ثبت شده است.

 1. امیدوارم با عنایت امام زمان به کوری چشم همشون به بالاترین قله های افتخار برسی.

 2. شهاب جون اجرت با آقا صاحب الزمان

 3. مریم
  این ابلهان بی فکر الکی خوش پوچ که حتی وجود مقدس قطب عالم امکان حضرت ولیعصر عج هم براشون قابل احترام نیست، دیگه تو تمام عرصه های به ظاهر روشنفکر مآبانه شورشو درآوردن. اما بدونن اینجا ایران کشور امام زمان و این مرد مردان عرصه هنر و جوان غرب کش و دشمن کش ایرانی و مایه سربلندی تمدن و دین و هنر شهاب حسینی است، درود بر او

 4. سلام آقای حسینی.
  شما نمونه یک انسان خوش قلب هستین .در پناه لطف امام زمان باشین.

 5. شهاب عزیز خداوند یار و نگهدارت باشه که با این کار بزرگترین تبلیغ مهدویت رو انجام دادی..اجرت با آقا…

 6. سلام سید چطوری؟
  امام زمان یا میاد یا آخرش میاد.
  دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره…
  خودت چطوری خوشتیپ ؟

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter