خانه » اخبار ستارگان » واکنش سلنا گومز به انتشار عکس با جاستین بیبر توسط جاستین

واکنش سلنا گومز به انتشار عکس با جاستین بیبر توسط جاستین

واکنش سلنا گومز به انتشار عکس با جاستین بیبر توسط جاستین سلنا گومز قصد شکایت از جاستین بیبر به علت انتشار عکس سلنا گومز و جاستین بیبر در صفحه جاستین را دارد

دو خواننده معروف دنیا که چند سال پیش همانند دو مرغ عشق هر روز در حالت های عاشقانه و بوسه عکس منتشر میکردند این روزها سر انتشار عکس دو نفره در صفحه یکی به دنبال شکایت و انتقام هستند .

هنوز جنجال سلنا گومز و جاستین بیبر پس از جداییشان برقرار است و انگار جاستین به بازگشت سلنا گومز به آغوشش امیدوار است که با یادآوری خاطرات و انتشار عکس های قدیمیشان حسرت آن روزها را میخورد اما انگار این بار سلنا گومز با هدایت دوست خوبش تیلور سوئیفت قصد شکایت و دادگاهی کردن جاستین بیبر را دارد .

بله! یک جنگ در راه است. 2 سال از جدا شدن رابطه عاطفی سلنا گومز و جاستین بیبر می گذرد اما گویا داستان آنها همچنان ادامه دارد.

این بار سلنا گومز برای رهایی از دست جاستین بیبر، به تیلور سوئیفت متوسل شد. آن دو در پی گرفتن راهی برای انتقام از جاستین بیبر هستند.

جاستین بیبر و سلنا گومز

جاستین بیبر و سلنا گومز

جاستین بیبر اخیرا عکس های قدیمی خودش با سلنا گومز را در شبکه های اجتماعی منتشر کرد  و موجب عصبانیت سلنا گومز شد. به همین دلیل این خواننده 23 ساله، این بار از تیلور سوئیفت و دیگر دوستانش درخواست کمک کرد تا راهی را برای رهایی از دست جاستین بیبر به او پیشنهاد دهند.

سلنا گومز و تیلور سوئیفت

سلنا گومز و تیلور سوئیفت

تیلور سوئیفت، خواننده 26 ساله نیز به او پیشنهاد داده تا از وکیل اش بخواهد برای او یک نامه رسمی در این باره بنویسد. سلنا گومز نیز این پیشنهاد را پذیرفت.

اما نه تنها نامه نوشته شده به خوبی آنچه انتظارش را داشتند نشد، بلکه به آتش جاستین بیبر نیز بیشتر دامن زد.  به راستی داستان آنها به کجا خواهد کشید؟

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*