خانه » اخبار ستارگان » واکنش سحر قریشی به حضورش در پارتی سعادت آباد + عکس
loading...

واکنش سحر قریشی به حضورش در پارتی سعادت آباد + عکس

واکنش سحر قریشی به حضورش در پارتی سعادت آباد واکنش بازیگر زن ایرانی سحر قریشی به پارتی سعادت آباد و حضور وی میان بازیگران در پارتی سعادت آباد

هنوز پرونده پارتی سعادت آباد باز است زیرا که حضور بازیگران در پارتی سعادت آباد و اعلام اختصاری نام این بازیگران باعث ایجاد جنجالی شده است که هر روزه عده ای از بازیگران که علامت اختصاری اعلام شده با نام آنها مشابهت دارد از عدم حضور خود در پارتی شبانه میگویند .

البته ظن مردم ایران با کلمات اختصاری به سمت نام هر بازیگری میرود و بازیگران برای تبرئه کردن خود مجبور به انتشار مطالبی در صفحات خود میشوند .

در میان نام های بازیگران پارتی سعادت آباد که به صورت اختصاری اعلام شده است نام ” س.ق ” نیز در لیست بازیگران زن حاضر در پارتی دیده میشود که برخی از ظن ها به سمت سحر قریشی بازیگر زن ایرانی رفته است که وی را مجبور به واکنش کرده است .

سحر قریشی با انتشار عکس خود از عدم حضورش در این پارتی خبر داد .

سحر قریشی در پارتی سعادت آباد

سحر قریشی

سحر قریشی با انتشار عکس بالا نوشت :

???

دوستون دارم عزیزترین هاى من ??

به هیچ عنوان مهمانى شبانه نبودم و هرگز نخواهم بود و همه ى این شایعات میتونه از طرف غیر سحریا باشه ☝?️

???

2 دیدگاه

  1. یعنی مردم ایران به دو قسمت تبدیل میشن سحریا و غیر سحریا….حالا این یعنی چه؟من ازین آدم بعد از مصاحبه جشنواره فجرش خیلی بدم اومد.مجری پرسید جشنواره چطور بود؟گفت خوب بود چون بلیط گرون شد هرکسی نتونست بیاد…!!!!! هنوز نمیفهمه هنر نمایش بدون مخاطب بی معنیه.کسی که میاد فجر به هرحال به هنر علاقه منده اما حتی شعور احترام به مخاطب رو نداشت.بازیشم خیلی مصنوعیه..بیشتر سعی میکنه روی ظاهرش مانور بده..

  2. هه…غیر سحریا ….جمعش کن بابا.دیگه همه شناختنت.اینو نگی چی بگی

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*