خانه » اخبار ستارگان » واکنش رضا کیانیان به حضور منصوره حسینی مجری من و تو در جشنواره فجر + عکس
loading...

واکنش رضا کیانیان به حضور منصوره حسینی مجری من و تو در جشنواره فجر + عکس

واکنش رضا کیانیان به حضور منصوره حسینی مجری من و تو در جشنواره فجر رضا کیانیان مدیر کاخ بین الملل جشنواره فجر به حضور منصوره حسینی مجری زن شبکه من و تو در جشنواره فجر اینگونه واکنش داد

جشنواره فیلم فجر امسال با حاشیه ای عجیب رو به رو شد که هنوز بر سر آن بحث هایی وجود دارد و آن هم حضور منصوره حسینی در جشنواره فیلم فجر بوده که با حضور مجری زن شبکه من و تو در این جشنواره جو جشنواره فجر به حاشیه کشانده شد که این اقدام پای مدیران جشنواره را به وسط کشاند که واکنش رضا کیانیان مدیر کاخ بین الملل جشنواره فجر به حضور مجری من و تو جالب توجه بوده است .

واکنش رضا کیانیان به منضوره حسینی در جشنواره فجر

رضا کیانیان

بعد از انتشار خبر دستگیری منصوره حسینی و سپس آزادی این مجری با قرار وثیقه حالا رضا کیانیان که مدیر کاخ بین الملل فجر بود در گفتگویی از فضای پر از نگرانی گفته که در روز بعد از انتشار خبر حضور این مجری بر برخی مدیران جشنواره سایه افکنده بود.

کیانیان می گوید: یک روز من رفتم جشنواره و دیدم یکی از دوستان ما که کارش بیشتر به بخش روابط عمومی مربوط می‌شد خیلی نگران و ناراحت است. پرسیدم چی شده؟ گفت خانمی که گویا در شبکه من و تو کار می‌کرده به محیط جشنواره آمده و اینجا دیده شده. حالا نوشتند که چرا او را راه داده‌اید؟ چگونه باید بروم و توضیح بدهم.

وی ادامه می دهد: گفتم خب به ما چه مربوط است؟! مگر هرکس که می‌آید توی جشنواره به لحاظ سیاسی و اجتماعی و خانوادگی باید او را بررسی کنیم؟ مگر ما نیروی انتظامی هستیم؟ یا مگر وزارت اطلاعات هستیم؟ ما فقط جشنواره‌ایم! به ما ربطی ندارد کی می‌آید و کی می‌رود. هر کسی که آزاد است در این کشور تردد کند آزاد است که به جشنواره هم بیاید.

منصوره حسینی در جشنواره فجر

منصوره حسینی

کیانیان خاطرنشان می سازد: این یک حق شهروندی است! آن خانم هم اگر آزاد است که در کشور ایران تردد کند،  خب چرا نباید بتواند اینجا بیاید؟! ارگان‌های دیگری هستند که این موضوعات را پیگیری می‌کنند. هر وقت به‌طور مشخص نهادها و ارگان‌های مربوطه از ما توضیح خواستند ما حتما جواب می‌دهیم. من جواب نمی‌دهم به این حرف‌ها. چون از اساس این حرف‌ها قرار است بحث را منحرف کند. وقتی هم بحث منحرف شد هر کسی می‌تواند هر حرفی بزند. پس بهتر است راجع به اصل مطلب حرف بزنیم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*