خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » واکنش رضا کیانیان به حضور منصوره حسینی مجری من و تو در جشنواره فجر + عکس
واکنش رضا کیانیان به حضور منصوره حسینی مجری من و تو در جشنواره فجر + عکس

واکنش رضا کیانیان به حضور منصوره حسینی مجری من و تو در جشنواره فجر + عکس

واکنش رضا کیانیان به حضور منصوره حسینی مجری من و تو در جشنواره فجر رضا کیانیان مدیر کاخ بین الملل جشنواره فجر به حضور منصوره حسینی مجری زن شبکه من و تو در جشنواره فجر اینگونه واکنش داد

جشنواره فیلم فجر امسال با حاشیه ای عجیب رو به رو شد که هنوز بر سر آن بحث هایی وجود دارد و آن هم حضور منصوره حسینی در جشنواره فیلم فجر بوده که با حضور مجری زن شبکه من و تو در این جشنواره جو جشنواره فجر به حاشیه کشانده شد که این اقدام پای مدیران جشنواره را به وسط کشاند که واکنش رضا کیانیان مدیر کاخ بین الملل جشنواره فجر به حضور مجری من و تو جالب توجه بوده است .

واکنش رضا کیانیان به منضوره حسینی در جشنواره فجر

رضا کیانیان

بعد از انتشار خبر دستگیری منصوره حسینی و سپس آزادی این مجری با قرار وثیقه حالا رضا کیانیان که مدیر کاخ بین الملل فجر بود در گفتگویی از فضای پر از نگرانی گفته که در روز بعد از انتشار خبر حضور این مجری بر برخی مدیران جشنواره سایه افکنده بود.

کیانیان می گوید: يك روز من رفتم جشنواره و ديدم يكي از دوستان ما كه كارش بيشتر به بخش روابط عمومي مربوط مي‌شد خيلي نگران و ناراحت است. پرسيدم چي شده؟ گفت خانمي كه گويا در شبكه من و تو كار مي‌كرده به محيط جشنواره آمده و اينجا ديده شده. حالا نوشتند كه چرا او را راه داده‌ايد؟ چگونه بايد بروم و توضيح بدهم.

وی ادامه می دهد: گفتم خب به ما چه مربوط است؟! مگر هركس كه مي‌آيد توي جشنواره به لحاظ سياسي و اجتماعي و خانوادگي بايد او را بررسي كنيم؟ مگر ما نيروي انتظامي هستيم؟ يا مگر وزارت اطلاعات هستيم؟ ما فقط جشنواره‌ايم! به ما ربطي ندارد كي مي‌آيد و كي مي‌رود. هر كسي كه آزاد است در اين كشور تردد كند آزاد است كه به جشنواره هم بيايد.

منصوره حسینی در جشنواره فجر

منصوره حسینی

کیانیان خاطرنشان می سازد: اين يك حق شهروندي است! آن خانم هم اگر آزاد است كه در كشور ايران تردد كند،  خب چرا نبايد بتواند اينجا بيايد؟! ارگان‌هاي ديگري هستند كه اين موضوعات را پيگيري مي‌كنند. هر وقت به‌طور مشخص نهادها و ارگان‌هاي مربوطه از ما توضيح خواستند ما حتما جواب مي‌دهيم. من جواب نمي‌دهم به اين حرف‌ها. چون از اساس اين حرف‌ها قرار است بحث را منحرف كند. وقتي هم بحث منحرف شد هر كسي مي‌تواند هر حرفي بزند. پس بهتر است راجع به اصل مطلب حرف بزنيم.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter