خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷
خانه » اخبار ستارگان » واکنش رضایا به اجرای امیرمهدی ژوله در خنداننده برتر و پاسخ ژوله
واکنش رضایا به اجرای امیرمهدی ژوله در خنداننده برتر و پاسخ ژوله

واکنش رضایا به اجرای امیرمهدی ژوله در خنداننده برتر و پاسخ ژوله

واکنش رضایا به اجرای امیرمهدی ژوله در خنداننده برتر و پاسخ ژوله ، رضایا خواننده جوان ایرانی به استندآپ کمدی امیر مهدی ژوله واکنش داد که با پاسخ امیر مهدی ژوله روبرو شد

واکنش رضایا به استندآپ امیرمهدی ژوله

واکنش رضایا به استندآپ امیرمهدی ژوله

امیر مهدی ژوله که در استندآپ کمدی دوم خود در خنداننده برتر خندوانه به شوخی با خوانندگان و ورزشکاران پرداخت با واکنش هایی از سمت برخی افراد روبه رو شد .

رضایا خواننده جوان ایرانی که در استندآپ کمدی امیر مهدی ژوله به او اشاره شده بود در واکنش به شوخی امیر مهدی ژوله نوشت :

«جناب آقای امیرمهدی عزیز یا همون کاراکتر ( ژوله ) خیلى لطف کردن تو برنامه خندوانه اسم منو آوردن.واسه من که خودم طرفدار این برنامه هستم باعث افتخاره که اسمم تو این برنامه گفته شد.این دوستان واسه شادى شما زحمت می‌کشن پس لطفا دنبال حاشیه و جنگ نباشید.از خدا میخوام روزى که من و بقیه دوستانم مجوز بگیریم و بتونیم به صورت رسمى به شما خدمت کنیم.شب خوش»

امیر مهدی ژوله نیز با انتشار متن زیر به رضایا پاسخ داد :

«رضایا عزیزم دوست خوب. پسر محجوب عزیز. ممنونم از سعه صدرت. از میزان درک و فهمت از مفهوم طنز و کمدی.ممنونم از این برخورد دوستانه و بزرگوارانه‌ات با شوخی کوچیکی که از کنارت رد شد.

ما برای آوردن لبخند و بیشتر کردن دوستی ها و کم کردن از تنش ها و استرس ها و دعوا ها و قیل و قال ها تو خندوانه دور هم جمع شدیم. همه اون چیزهایی که آرزوی تو و هنرت هم هست…روی ماهتو می‌بوسم و آرزو می‌کنم به زودی زود با رفع همه موانع صدای خودتون رو به گوش دوستداراتون برسونید.مخلصیم.یا علی.»

شارژ همراه اول رایگان

 

شارژ ایرانسل رایگان

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی و مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است