خانه » اخبار ستارگان » واکنش بهاره رهنما به خبر طلاق پیمان قاسم خانی و بهاره رهنما + عکس

واکنش بهاره رهنما به خبر طلاق پیمان قاسم خانی و بهاره رهنما + عکس

واکنش بهاره رهنما به خبر طلاق پیمان قاسم خانی و بهاره رهنما بازیگر زن ایرانی بهاره رهنما با توپی پر و عصبانی به خبر طلاق خود و پیمان قاسم خانی واکنش داد

بازیگر زن ایرانی بهاره رهنما از کسانی که از طلاق بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی حرف زده اند انتقاد کرد و با کمی بی احترامی در پیامی از خجالت سایت ها و کسانی که از جدایی پیمان قاسم خانی و بهاره رهنما گفته اند درآمد .

بهاره رهنما در پیامی در صفحه خود از انتشار صحبت هایی که در مورد طلاق وی از همسرش پیمان قاسم خانی توسط سایت ها و مردم انتقاد کرد .

البته به نوبه ی خود باید این را به این بازیگر خوب ایران گوشزد کنیم ایشان هنرمند هستند و زندگی یک ستاره با یک فرد عادی متفاوت است و این تفاوت نه تنها در ایران بلکه در تمام دنیا برای ستارگان وجود دارد .

با نهایت احترامی که برای بهاره رهنما قائل هستیم اما این گونه صحبت ها نه شایسته هنرمندی در حد ایشان بوده و نه شایسته مخاطبان وی .

بهاره رهنما

بهاره رهنما

بهاره رهنما با انتشار عکس بالا نوشت :

پشت می‌کنم به همه مزخرفات و قضاوت‌های این روزها، با آتش زندگی و مهر آدم‌هایی که دوستم دارند و دوستشان دارند گرم می‌شوم و همچنان به مسیرم ادامه می‌دهم. بعد از بیست و چهار سال تلاش در عرصه کار هنری و اخذ دو لیسانس و دو فوق لیسانس از دانشگاه‌های معتبر کشورم، بی شک عقل و درایت کافی برای تصمیمات مهم زندگی‌ام دارم، پیمان قاسم‌خانی هم همیشه بهترین دوست و آدم عزیز زندگی من هست و خواهد بود و بی اندازه بزرگ و محترم

آن دسته بیمارین روحی که منتظر جنگ بین ما و آزار فرزندمان هستند هم بی شک در حسرت این آرزو خواهند ماند، به گمانم هر آدم معروفی مثل هر انسانی حق دارد بخش‌هایی از زندگیش را که دوست دارد در فضای مجازی به تماشای عموم بگذارد و بخش‌هایی را نه، هرگز با دروغ و دغل زندگی نکردم و نمی‌کنم و همچنان به روش تلاش و کوشش و جلو رفتنم در مسیری که دوست دارم تا زنده‌ام ادامه خواهم داد، کسانی را هم که من و ما را قضاوت می‌کنند و قصد دارند تمام تلاش‌هایمان در عرصه کار و اجتماع را ندیده بگیرند و ما را شکست‌خورده بنامند، به خداوند بزرگ واگذار کردم و امیدوارم در سال نود و پنج با سخت‌ترین تغیرات و چالش‌های زندگیشان مواجه بشوند تا دست از قضاوت آدم‌ها بردارند، خوشبختی احساس درون ماست.

من بهاره رهنما در این بهار هزار و سیصد و نود و پنج خودم را زن خوشبخت و پر تلاشی می‌دانم که تغیرات زندگی رابا جرات و آغوش باز می‌پذیرد و هرگز کسی را مقصر اتفاقات شخصی عمرش نمی‌داند، این اولین و اخرین پیام من درباره این تنش‌های اخیر بود و هست، حالا بیماران بیکار بروند تا ماه‌ها این نوشته مرا تحلیل کنند! خدا را شکر به آمار اشتغال کشور با این جوابم أضافه کردم! من بعد به بازی احمقانه‌نون به نرخ روزخورهای اینترنی به هیچ عنوان تن نخواهم داد و در مقابل این افراد مجازی و فضای مجازی در این گونه موارد و سرک کشیدن‌ها سکوت می‌کنم، در برخورد با آدم‌های حقیقی هم همچنان بدون دروغ و ریا خود واقعی، سرزنده و خوشحال خودم هستم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*