خوش آمدید - امروز : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶
خانه » اخبار » حوادث » هک تلگرام دختران ایرانی توسط پسر و دختر شیرازی
هک تلگرام دختران ایرانی توسط پسر و دختر شیرازی

هک تلگرام دختران ایرانی توسط پسر و دختر شیرازی

هک تلگرام دختران ایرانی توسط پسر و دختر شیرازی ، خواهر و برادر شیرازی حساب کاربری 25 هزار دختر و زن ایرانی را هک کردند

هک تلگرام دختران ایرانی

هک تلگرام دختران ایرانی

هک تلگرام دختران ایرانی و زنان ایرانی توسط پسر و دختر شیرازی که با استفاده از عکس های خصوصی تلگرام دختران و زنان از آنها اخاذی میکردند و برادر و خواهر شیرازی 25 هزار حساب تلگرام دختر ایرانی را هک کردند .

پسر و دختر شیرازی با گرفتن کد ورود از دختران و زنان Telegram آنها را هک کرده و اطلاعات گوشی آنها را به سرقت میبردند و با استفاده از عکس های خصوصی دختران و زنان از آنها اخاذی مینمودند .

سرهنگ “سیدموسی حسینی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: یك خانم جوان شیرازی با ارائه ی مرجوعه ای قضایی به پلیس فتا مراجعه و اظهار كرد؛ اکانت تلگرام وی هک و در اختیار شخصی دیگر قرار گرفته است و با توجه به دسترسی فردی ناشناس به اطلاعات موجود در اکانت شامل کانتکت ها، عکس ها و پیام ها و … اقدام به اخاذی از وی می كند.

وی افزود: در همین راستا طی مدت 48 ساعت 16 فقره پرونده دیگر با موضوع مشابه به این یگان واصل که با توجه به اهمیت موضوع، پرونده به صورت ویژه در دستور کار کارشناسان قرار گرفت.

رئیس پلیس فتا استان فارس اظهار كرد: پس از بررسی مشخص شد در کلیه پرونده های مفتوحه شخصی با تلفن همراه با شکات كه اكثرا خانم می باشند تماس گرفته و خود را بعنوان یکی از دوستان آنان معرفی و درخواست کد ارسال شده به گوشی شکات را می نماید.

سرهنگ حسینی ادامه داد: قربانیان نیز بدون اهراز هویت اصلی فرد تماس گیرنده کد درخواستی را به فرد تماس گیرنده ارسال می كنند و بلافاصله اکانت تلگرام آنها هک می شود.

وی بیان كرد: شاکیان عنوان داشتند با توجه به صدای زنانه، متهم مونث بوده و به تمام مشخصات شناسنامه ای آنها دسترسی داشته است.

رئیس پلیس فتا استان فارس گفت: در این پرونده ها هر 16 تن شاکی اظهار داشنتد متهم یا متهمان با استفاده از شماره های مختلف با قربانیان تماس، پس از معرفی خود به عنوان یکی از دوستان نزدیک اقدام به اخذ کد تلگرام و دسترسی به آن می نموده است

وی افزود: با بررسی های فنی و تخصصی افسران این پلیس متهمان شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی به دادسرای شیراز اعزام شدند.

رئیس پلیس فتا استان فارس بیان كرد: متهمین این 16پرونده، خانم و آقایی بودند که باهم نسبت خواهر و برادری دارند که در خصوص موارد اتهامی به بزه انتصابی خود اعتراف كردند.

سرهنگ حسینی اظهار كرد: این دو متهم از کلیه کاربران تلگرامی که بصورت غیر مجاز به پروفایل آنها متصل شده اند علاوه بر یك هزار و 700 عکسی که از صفحه گوشی (اسکرین شات) گرفته اند، حدود25 هزار و 500 شماره تلفن موجود در تلفن همراه شاکیان را استخراج كرده و همین بزه را برای شماره های جدید به دست آمده تكرار كرده اند.

وی افزود: بیشتر قربانیان زن و از استان های فارس، خوزستان، بوشهر، هرمزگان، تهران، كهگیلویه و بویراحمد و اصفهان بوده اند.

رئیس پلیس فتا استان فارس از کاربران شبکه های اجتماعی به خصوص تلگرام درخواست كرد: به هیچ وجه به کسانی که در شبکه های اجتماعی از شما درخواست ارسال کدی خاص را دارند و یا درخواست ارسال اطلاعات شخصیشان را دارند اعتماده نکرده حتی اگر از سوی اکانت خانواده و یا دوست صمیمی آنها باشند و بعد از احراز هویت اصلی شخص درخواست کننده اطلاعات، با رعایت نکات امنیتی به درخواستشان پاسخ دهید.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter