خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » هوادار علی کریمی شاگرد علی دایی
هوادار علی کریمی شاگرد علی دایی

هوادار علی کریمی شاگرد علی دایی

حامد لک

حامد لک

 

حامد لك اين روزها تبديل به يكي از بهترين بازيكنان ليگ ايران شده است؛

دروازه‌باني با مهارهاي تماشايي كه علي دايي مجبور مي‌شود به خاطر او رفاقت 5 ساله‌اش با كي‌روش را كنار بگذارد و از ليست سرمربي تيم ملي انتقاد كند. لك اين هفته‌ها توپ‌هاي عجيب و غريبي را از دروازه بيرون مي‌كشد و نقش پررنگي در موفقيت ضمني صباي قم داشته است.

اگر ليست نمره‌دهي برنامه نود به بازيكنان ليگ پانزدهم را ملاك قرار بدهيم، ارزش‌هاي ويژه لك كاملا آشكار مي‌شود. او در حال حاضر با ميانگين امتيازي 2.73، بهترين دروازه‌بان ايراني اين فهرست به شمار مي‌آيد. بالاتر از حامد، فقط مي‌شود اسم «فرناندو ده‌خسوس» دروازه‌بان استقلال صنعتي خوزستان را ديد. ب

ر اساس اين رده‌بندي، لك در حال حاضر چهاردهمين بازيكن برتر ليگ ايران است كه دستاورد مهمي محسوب مي‌شود. او در پايان فصل گذشته در سيماي يك سنگربان به شدت متزلزل و پرحاشيه ناچار به ترك تراكتورسازي شد.

در آن زمان شايد هيچكس فكرش را هم نمي‌كرد كه اين گلر جوان، خيلي زود به دوران اوج برگردد و توانايي‌هاش را نشان بدهد. شايد اين هم از بازي‌هاي عجيب روزگار است كه دوست صميمي علي كريمي را علي دايي بايد به ساحل آرامش برساند! لك كه به شكل وحشتناكي دلباخته جادوگر است، بارها علاقه‌اش به كريمي را جار زده و حتي با تصوير او روي پيراهنش در زمين آفتابي شده است.

حالا اما او شاگرد علي دايي است و فعلا هم عملكرد رضايت‌بخشي دارد؛ آنقدر خوب كه شهريار حاضر است به خاطر دعوت نشدنش به تيم ملي به جنگ كي‌روش برود.

 

حامد لک : بعد از خداحافظی علی کریمی یک ساعت گریه کردم


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1امتیاز مطلب : 5٫00 )
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter