خانه » اخبار ستارگان » هوادار علی کریمی شاگرد علی دایی

هوادار علی کریمی شاگرد علی دایی

حامد لک

حامد لک

 

حامد لک این روزها تبدیل به یکی از بهترین بازیکنان لیگ ایران شده است؛

دروازه‌بانی با مهارهای تماشایی که علی دایی مجبور می‌شود به خاطر او رفاقت 5 ساله‌اش با کی‌روش را کنار بگذارد و از لیست سرمربی تیم ملی انتقاد کند. لک این هفته‌ها توپ‌های عجیب و غریبی را از دروازه بیرون می‌کشد و نقش پررنگی در موفقیت ضمنی صبای قم داشته است.

اگر لیست نمره‌دهی برنامه نود به بازیکنان لیگ پانزدهم را ملاک قرار بدهیم، ارزش‌های ویژه لک کاملا آشکار می‌شود. او در حال حاضر با میانگین امتیازی 2.73، بهترین دروازه‌بان ایرانی این فهرست به شمار می‌آید. بالاتر از حامد، فقط می‌شود اسم «فرناندو ده‌خسوس» دروازه‌بان استقلال صنعتی خوزستان را دید. ب

ر اساس این رده‌بندی، لک در حال حاضر چهاردهمین بازیکن برتر لیگ ایران است که دستاورد مهمی محسوب می‌شود. او در پایان فصل گذشته در سیمای یک سنگربان به شدت متزلزل و پرحاشیه ناچار به ترک تراکتورسازی شد.

در آن زمان شاید هیچکس فکرش را هم نمی‌کرد که این گلر جوان، خیلی زود به دوران اوج برگردد و توانایی‌هاش را نشان بدهد. شاید این هم از بازی‌های عجیب روزگار است که دوست صمیمی علی کریمی را علی دایی باید به ساحل آرامش برساند! لک که به شکل وحشتناکی دلباخته جادوگر است، بارها علاقه‌اش به کریمی را جار زده و حتی با تصویر او روی پیراهنش در زمین آفتابی شده است.

حالا اما او شاگرد علی دایی است و فعلا هم عملکرد رضایت‌بخشی دارد؛ آنقدر خوب که شهریار حاضر است به خاطر دعوت نشدنش به تیم ملی به جنگ کی‌روش برود.

 

حامد لک : بعد از خداحافظی علی کریمی یک ساعت گریه کردم

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*