https://avaliha.ir

اولی ها خوانندگانهمسران محمدرضا شجریان فرخنده گل افشان و کتایون خوانساری + عکس
شناسه خبر :20630
شنبه, ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵
15027 بازدید
پ

همسران محمدرضا شجریان فرخنده گل افشان و کتایون خوانساری معرفی و عکس خانواده محمدرضا شجریان فرخنده گل افشان همسر اول محمدرضا شجریان و کتایون خوانساری همسر دوم محمدرضا شجریان استاد محمدرضا شجریان Mohammadreza Shajarian از نوابغ موسیقی در جهان بوده و هست که از افتخارات هنری برای کشور عزیزمان ایران است و با حضور در جای جای دنیا […]


همسران محمدرضا شجریان فرخنده گل افشان و کتایون خوانساری معرفی و عکس خانواده محمدرضا شجریان فرخنده گل افشان همسر اول محمدرضا شجریان و کتایون خوانساری همسر دوم محمدرضا شجریان

استاد محمدرضا شجریان Mohammadreza Shajarian از نوابغ موسیقی در جهان بوده و هست که از افتخارات هنری برای کشور عزیزمان ایران است و با حضور در جای جای دنیا توانسته برای ایران افتخارات فراوانی کسب کند .

خانواده و همسران محمدرضا شجریان
محمدرضا شجریان

استاد محمدرضا شجریان در طول زندگی با عزت خود دو بار ازدواج کرده است که فرخنده گل افشان همسر اول محمدرضا شجریان می باشد که به مدت 31 سال با وی زندگی کرد و سپس پس از طلاق محمدرضا شجریان از فرخنده گل افشان پس از یک سال کتایون خوانساری همسر دوم محمدرضا شجریان پای به زندگی وی نهاد و از نکات جالب توجه باجناق بودن محمدرضا شجریان و همایون شجریان پسرش می باشد که گیتا خوانساری همسر همایون شجریان خواهر کتایون خوانساری می باشد .

خانواده محمدرضا شجریان
خانواده محمدرضا شجریان

در عکس بالا محمد رضا شجریان را در کنار فرزندانش مشاهده میفرمایید که از سمت راست ، همایون شجریان و مژگان شجریان و افسانه شجریان و در آخر فرزانه شجریان ایستاده اند . دو پسر کوچولو در تصویر دوقلوی فرزانه شجریان هستند که یکی سپهر و یکی سام نام دارد .

محمدرضا شجریان در سال ۱۳۴۰، در سن ۲۱ سالگی و زمانی که معلم بود با خانم فرخنده گل افشان که وی نیز معلم دبستان بود آشنا شد و آنها در شهر قوچان پای سفره عقد نشستند و یک سال بعد یعنی در ۲۹ مرداد ۱۳۴۱ آنها جشن عروسی خود را در مشهد گرفتند و زندگی مشترک را آغاز کردند .

همسر اول محمدرضا شجریان
فرخنده گل افشان

حاصل ازدواج محمدرضا شجریان و فرخنده گل افشان یک پسر و سه دختر بوده است .

همایون شجریان پسر محمدرضا شجریان و همسر اولش فرخنده گل افشان هست که راه پدر در موسیقی را ادامه داده و از خواننده های به نام و مشهور در ایران می باشد که در زمینه سنتی فعالیت بسیاری داشته است .

خانواده و همسران محمدرضا شجریان
همایون شجریان و گیتا خوانساری

همسر همایون شجریان خانم گیتا خوانساری می باشد که خواهر کتایون خوانساری همسر دوم محمدرضا شجریان می باشد که محمدرضا شجریان و همایون شجریان را باجناق همدیگر کرده است .

خانواده و همسران محمدرضا شجریان
همایون شجریان و همسر و دخترش

حاصل ازدواج همایون شجریان و گیتا خوانساری دختری به نام یاسمین شجریان می باشد .

دختران محمدرضا شجریان و فرخنده گل افشان فرزانه شجریان ( راحله شجریان ) و افسانه شجریان و مژگان شجریان نام دارند .

از فرزانه شجریان که برخی سایت ها وی را با اسم راحله شجریان معرفی کرده اند اطلاعات خاصی در دست نیست و همچنین عکس خاصی که واقعا مربوط به فرزانه شجریان باشد منتشر نشده است و عکس های گوناگونی در کنار محمدرضا شجریان از راحله شجریان منتشر شده است اما هیچ کدام تایید نشده و هر کدام مربوط به اشخاص دیگری است .

مثلا عکس زیر که مربوط به محمدرضا شجریان و سپیده خداوردی بازیگر زن ایرانی می باشد به نام محمدرضا شجریان و فرزانه شجریان منتشر شده است .

خانواده و همسران محمدرضا شجریان
محمدرضا شجریان و سپیده خداوردی

افسانه شجریان همسر پرویز مشکاتیان می باشد که دارای یک دختر به نام آوا مشکاتیان و یک پسر به نام آیین مشکاتیان می باشند که در سال 1365 در پی اختلافات محمدرضا شجریان با پرویز مشکاتیان ، افسانه شجریان از پرویز مشکاتیان طلاق میگیرد .

افسانه شجریان و پرویز مشکاتیان
افسانه شجریان و پرویز مشکاتیان
دختر محمدرضا شجریان
آوا مشکاتیان و آیین مشکاتیان

در مورد طلاق افسانه شجریان و پرویز مشکاتیان حرف و حدیث های فراوانی وجود دارد و برخی اختلافات محمدرضا شجریان و پرویز مشکاتیان که چندین کار همانند آلبوم بیداد همایون که از کارهای قدرتمند محمدرضا شجریان بوده است را با هم منتشر کردند و فشارهای طرفین بر افسانه شجریان را باعث جدایی افسانه شجریان از پرویز مشکاتیان میدانند .

نوه های محمدرضا شجریان
آوا مشکاتیان و آیین مشکاتیان

مژگان شجریان همسر محمدعلی رفیعی است که در میان دختران محمدرضا شجریان بسیار برای هنر دوستان نام آشناتر است زیرا که مژگان شجریان نیز فعالیت های فراوانی در هنر موسیقی داشته است .

خانواده و همسران محمدرضا شجریان
مژگان شجریان

مژگان شجریان کارشناس نقاشی و کارشناسی ارشد گرافیک را در مدارک تحصیلی خود دارد و نام مژگان شجریان و همسرش محمدعلی رفیعی در بیشتر کاست های محمدرضا شجریان مشاهده میگردد .

دختر محمدرضا شجریان
مژگان شجریان

مژگان شجریان نوازنده سه تار می باشد که با پدر در بیشتر آلبوم ها همکاری کرده است .

محمدرضا شجریان در سال 1371 از همسر اول خود فرخنده گل افشان جدا شد و البته حرف و حدیث هایی نیز در مورد طلاق محمدرضا شجریان و فرخنده گل افشان می باشد که به دلیل مستند نبودن این صحبت ها از گفتن آن معذوریم .

یک سال پس از جدایی محمدرضا شجریان و فرخنده گل افشان ، محمدرضا شجریان با همسر دومش کتایون خوانساری ازدواج کرد .

خانواده و همسران محمدرضا شجریان
محمدرضا شجریان و همسر دومش

کتایون خوانساری متولد 1344 می باشد که در سن 26 سالگی با محمدرضا شجریان ازدواج کرد .

کتایون خوانساری برای بار اول در پاریس ازدواج کرد که پس از مدتی کتایون خوانساری از همسر اول خود در پاریس جدا میشود و ازدواج خود با محمدرضا شجریان را بر اساس عشق میداند .

همسر دوم محمدرضا شجریان
محمدرضا شجریان و کتایون خوانساری

همسر اول کتایون خوانساری مرد ایتالیایی است که حاصل ازدواج کتایون خوانساری و همسر اولش دختری به نام استفانی است که در کنار پدرش در پاریس زندگی میکند .

حاصل ازدواج محمدرضا شجریان و همسر دومش کتایون خوانساری پسری به نام رایان شجریان است .

خانواده و همسران محمدرضا شجریان
محمدرضا شجریان و همسر دومش و پسرش

رایان شجریان در ونکوور کانادا به دنیا آمده و کتایون خوانساری از شباهت بسیار رایان شجریان به پدرش میگوید و اینکه قطعا رایان شجریان از هنر محمدرضا شجریان بی نصیب نخواهد ماند .

 

در پایان برای حسن ختام این مطلب مصاحبه مجله مادران با فرخنده گل افشان همسر اول محمدرضا شجریان را برای شما عزیزان قرار داده ایم :

خانواده و همسران محمدرضا شجریان
فرخنده گل افشان و همایون شجریان
 • بخش اصلی تربیت فرزندان معمولا به عهده مادر است . مادر چگونه باعث گرایش فرزندان به سمت هنر میشود؟

هنر، زیبایی است که نهاد هنرمند سرچشمه گرفته و با نهادهای دیگران پیوند میخورد . ذات هنر مند هم سرچشمه ای جز دامان پدر و مادر ندارد که خود آنها نیز ثمره دودمان و فراتر از همه سرزمینی هستند که بدان تعلق دارند  ، پس میبینید که آنچه باعث گرایش یک فرد  به هنر میشود فقط اصول تربیتی نیست .بلکه فرمان خون و سرشت و نهاد هنرمند است که از آب و خاک و آسمان سرزمینش ، فرهنگ مردمانش گرفته ، نقش دارد و خاندان و سرانجام مادر و پدریکه این امانت ها را به او میسپارند ، حال چه خود آگاه و چه نا خود آگاه .

 

 • این کلی بود  . شما چه کار کردید؟

من هم سعی کردم تا جایی که توانستم امانتدار خوبی برای فرزندم باشم.

 

 •  خودتان قبل از ازدواج به چه هنر هایی گرایش داشتید؟

به هنر گل سازی می پرداختم ولی بعد از ازدواج به دلیل مسئولیتد کار و زندگی نتوانستم به آن ادامه بدهم .

 

 • آیا خانواده با آن مشکل داشتند ؟

خیر به هیچ وجه.

 

 • چرا ادامه ندادید؟؟

به دلیل اینکه در متن زندگی فرار گرفتن وظایفی را به دوش همسر یا مادر میگذارد که شاید انجام آن و رسیدن به نتیجه اش فراتر از همه ی هنرها باشد . به هر حال هنر یک مادر ، انسان سازیست.

 

 • میخواهم زمینه ها ی خانوادگی که آقا همایون در آن رشد کرد  را بررسی کنم و به نقش خانواده و بخصوص مادر برسم . بعد از آنکه با  آقای شجریان ازدواج کردید در گرایش های هنری تان چه تغییراتی ایجاد شد؟

آنچه بایسته است بگویم این است که گرایشهای هنری من دراین زمینه آنقدر نقش نداشته که عشق و مهر ورزیدنم به عنوان یک مادر به همایون ، توانسته ام نقش داشته باشم. همایون دارای ژن هنری از سوی پدرش است ، من سعی کردم  با عشق و مهر مادریم ، این ژن را بارورتر کنم.

 

 • در بلند پروازی های دوران جوانی تان شما آرزو میکردید همایون چه کاری را انتخاب کند؟

آنکه همایون به عنوان یک هنرمند بتواند وامش را به هستی بپردازد افتخاری برای من و پدرش بوده و باعث سربلندی مردمان ایران باشد.

 

 • فکر میکنم آقا همایون تنها پسر شماست. شما دختر دوست داشتید یا پسر؟

فکر نمیکنم برای هیچ مادری پسر یا دختر بودن فرزندش توفیری داشته باشد ولی به هرحال حال پس از داشتن سه دختر ، جای خالی داشتن فرزند پسر را احساس میکردم.

 

 • اولین بارقه های توجه به هنر کی در همایون پیدا شد؟

اولین تجلی هنر همایون به صورت ریتم نوازی در سن ۴ یا ۵ سالگی بود که از آن پس نزد استاد فرهنگفر به شاگردی پذیرفته شد . تصنیفهایی را نیز در کلاسهای استاد دادبه و شاگردانشان یاد میگرفت که زیر نظر پدرش آنها را به خوبی  اجرا میکرد . حتی من و پدرش چند نمونه از آنها را ضبط کردیم . همایود به هرگونه ای کهخ بود در میان شیطنت های کودکانه ، استعدادش را در موسیقی و تقلید صداها نشان میداد . خواهران همایون هم همگی استعداد داشتند و پیش پدرشان آواز  کار میکردند ولی هیچ وقت کاری ارائه نکردند .

 

 • چه کسی این بارقه ها را کشف کرد؟

کشف آنها زیاد مشکل نبود . علاقه به ریتم و موسیقی کاملا در رفتار و کردار همایون قوی تر میشد . پدرش در اولین گام برای او تنبکی تهیه کرد  و او را تشویق به اصولی کار کردن  کرد . در آن زمان آواز را خو به همایوم تعلیم میداد.

 

 • عکس العمل شما چه بود ؟

بسیار خوشحال میشدم و احساس  میکردم هر آنچه میتوانم بابد برای رسیدن او به هدفش انجام دهم .

 

 • فکر میکنم برحسب شرایط  گرایش اولشان موسیقی بود . شاید شما ترجیح نمیدادید آقاهمایون در رشته ی دیگر هنری فعالیت کند؟

آیا فرزند باید به راهی که پدر و مادر ترجیح میدهند کشیده شود یا آنچه استعداد یا علاقه اش را دارد؟! همایون برحسب شرایط ، راه پدرش را دنبال نکرد ، همچنان که خیلی از پسران راه پدرشان را دنبال نمیکنند ، آنچه همایون را به این راه فرامیخواند  فرمان نهادش بوده . هنر تزریقی نیست.

 

 • همایون سالها میتوانست بخواند و نخواند و فقط ساز زد . شما به ایشان اصرار نمیکردید که خواننده شود؟

خیر همانطور که عرض کردم  درتمام این سالها اونرد پدرش تعلیم میدیده و تمرین میکرد طبیعتا تشخیص ارائه آوار  برعهده ی خود او و پدرش بود.

 

 • آیا در کنسرتهای ایشان شرکت کرده اید؟

بله در تمام کنسرتهایی که میتوانستم حضور داشته باشم .

 

 • کدام آهنگ همایون را دوست دارید؟

همگی آنها را .

 

 • آیا برای همایون نگفته اید آهنگی هم برای مقام مادر بخواند؟

وقتی او میخواند ، برای همه میخواند، چه برای من ، چه برای تمام مردم. گاهی هم اختصاصی برای دل من . هنر سفارشی نیست .و من هرگز نمیخواهم به خاطر شخص من بخواند او ارزش مادر را به خوبی میداند . شاید روزی آن را به زبان بیاورد.

 

 • آیا دوست داریر نوه شما (از همایون) موسیقی دان شود؟

دوست دارم بتواند چه در چهره یک  موزیسین و یا در هر مقام دیگر ،در کارش موفق و تاثیر گذار باشد.

 

 • از همسرش چه توقعی دارید؟آیا براورده اش میکند؟

از او سپاسگذارم که با آرامش و مهربانی اش برای او همسری شایسته است. توقع من از هردوی آنهاست که در این راه به واقع همدل و همسر و پشتیبان یکدیگر باشند.

 

 • ارتباط بین مادر و پسر مستحکم تر است و حتی بعضی اوقات بعضی مادرها از اینکه پسرشان بعد از ازدواج به همسرش توجه زیادی داشته باشند حسادت مسکنند . وقتی پسر رعنای یک مادر در مسیر شهرت قرار میگیرد مادر چه احساسی دارد؟

احساس غرور نه حسادت.

 

 • آیا نگران کم رنگ شدن احساسات عاطفی فی مابین نمیشوید؟

خیر ، او هر نفسش برای من زندگی ست . هر وقت صدایش را میشنوم در دل من است و مهر من در دل او ، این پیوند همر و عشق مادر و فرزند رنگی دارد گکه هیچ گاه کمرنگ نمیشود .

 

 • همایون چند روز یکبار به شما سر میزند؟

اگر بتواند هر روز وگرنه هر فرصتی که دست دهد. خوشحالم از اینکه به آرزوهایم رسیده ام. آرزویی که داشتم ، افتخار کردن به فرزندانم .

پ
نویسنده دیدگاه: سامان علیپور
تاریخ : ۱۳۹۸-۱۱-۰۳

1- رشد کنیم و توسعه یافته باشیم و هر چی رو با چیز دیگه ای مربوط نکنیم.ازدواج هر کسی جزو مسایل شخصی او هست. چه ربطی به هنر و تبحر و زحمات استاد برای موسیقی داره-
2- از سوالهای بسیار سخیف و عامیانه و رو حوضی مصاحبه کننده حالم بد شد. خانم گل افشان ادیبانه سخن میگویند .و مصاحبه کننده در حد عوام اندر عوام.و با سوالهای خاله زنکی . بیسوادی از دردهای خاموش است که بیمار پی به بیمار بودن خود نمیبرد.

نویسنده دیدگاه: فائزه
تاریخ : ۱۳۹۸-۰۱-۱۱

با عرض سلام
اقای شجریان برای من یک اسطوره بودند اما با اگاهی از رفتارشان که در مشکلات و زمانی که عددی نبودند با یک معلم مثل خودشون ازدواج کردند و بعد از مشهور شدن با خانمی همسن دخترشان ازدواج می کنند و تمام همراهی های خانمشون را فراموش می کنند ،باعث شد که از شخصیتشون متنفرشدم ،از اون بدتر پسر بی معرفتش که موقع انتخاب همسر ،اصلا احساس مادرش رو در نظر نگرفت ،ان شا االله که هردو تاوان ظلم در حق این همسر و مادر رو پس بدن ،

  نویسنده دیدگاه: بیتا
  تاریخ : ۱۳۹۸-۰۸-۲۴

  چه افکار قدیمی و کهنه ای دارید تا جای که من شنیدم این خانواده بسیار منطقی هستن.و اگر هم داستان ازدواج استاد شجریان درست نباشه اما دلیلی نداره که کار همایون نادرست باشه و مادر ایشون خیلی هم با عروسشون خوب هستن

  نویسنده دیدگاه: علی
  تاریخ : ۱۳۹۸-۱۱-۱۱

  از حیوان پست تر هستن شجریان نجاست العین

نویسنده دیدگاه: محمد
تاریخ : ۱۳۹۷-۰۵-۱۷

سلام.اوازهای ایشان نشان از درد نحفته ای است که سالها همراه او بوده…اگر موسقی شناس باشید میدانید که این صدا ها ماحصل دردیست که از درونش برمی خیزد نه لق لق زبانش است..پس خواهشا با نتیجه گیری باطل زندگی خصوصی وی را به حاشیه سوق ندهیم.خواهشا..خواهشا..خواهشا

نویسنده دیدگاه: آوا
تاریخ : ۱۳۹۷-۰۵-۰۳

انشالله سلامتی ایشان برگردد
شجریان صدای خوبی داشت دلیل اینکه همه جهات زندگیش خوب باشه نیست مثل توده های بزرگ انسانها هنرش الگوی هنرمندان است اما زندگی خصوصی اش به کسی ربطی ندارد
مشکل این است اشعار عاشقانه از یک شکست خورده عشقی عاطفی شنیدن جالب نیست ای کاش جهات زندگی خصوصی ایشان پنهان بود
البته در جامعه ما ازدواج اگرچه عمل بسیار پسندیده ای هست اما تکرارش در سن بالا با داشتن چند اولاد بزرگ و زنده بودن همسر ی که در نداشتن ها همراه بوده و در خوشی ها رها میشه کوه را از پا در می آورد تا چه رسد به استاد
ما گفته نماند هرکس در هر زمینه از هنر و حرفه ای غرق شود ممکن است در جهات دیگر زندگی نتواند موفق شود همانطور همه ما اینیم یک چیز خوب بلد هستیم

نویسنده دیدگاه: اسد
تاریخ : ۱۳۹۷-۰۴-۱۳

باسلام من هم مثل شمااستادراخیلی دوست دارم ولی این عشق اگرسربه مهربودبهتربودتااینهمه خیانت البته اگردلیل جدایی باهمسراولشون اینچنین عشقی بوده.

نویسنده دیدگاه: حسین
تاریخ : ۱۳۹۶-۱۲-۰۵

درود فراوان به اوای صدای ایران من اصلا با این حرف ها کاری ندارم سرزنده وسلامت در پناه یزدان از دوستان هم خواهش میکنم که مو شکافی نکنند برای سلامتی استاد دعا دعا دعافقط

نویسنده دیدگاه: Farshid
تاریخ : ۱۳۹۶-۰۷-۳۰

خیلی هم زندگی خصوصی کسی که هنرش رو ارایه میکنه مهمه… چون طرز تفکر آدما روی اثر هنرشون در ارتباطه…..در کوزه آن طراود که درون اوست…کار اشتباه اشتباه هست هر کسی میخواد باشه

نویسنده دیدگاه: مهسا
تاریخ : ۱۳۹۶-۰۷-۲۹

چه مصاحبه سخیفی؟ مادر به این باسوادی و مطلعی از حضور مصاحبه گر خسته نشد با این سوالای سطحی و بی معنی؟ کاش ظرفیت ها رو بشناسیم

نویسنده دیدگاه: Zahra
تاریخ : ۱۳۹۶-۰۵-۲۲

برای استاد شجریان عزیز متأسفم….

نویسنده دیدگاه: مجتبی
تاریخ : ۱۳۹۶-۰۵-۲۰

باسلام ودرودفراوان بر خانواده محترم شجریانها من به زندگی شخصی استاد کارندارم اما درهنر بی نظیر و وبی همتا میباشد با آرزوی تندرستی وسلامتی برای استاد عزیزم محمدرضا شجریان

نویسنده دیدگاه: Ali TM
تاریخ : ۱۳۹۶-۰۴-۱۹

دوستان اگر اطلاع راجع به چیزی ندارید لزومی نداره حتماً در موردش صحبت کنید. استاد شجریان در سال 1371 با خانم کتایون خوانساری ازدواج کردند و پسرش همایون شجریان پس از آشنایی با خواهر ایشون در سال 1375 در سن 21 سالگی با گیتا خوانساری پای سفره ی عقد نشستند.

نویسنده دیدگاه: کاربر سی و سه
تاریخ : ۱۳۹۶-۰۳-۲۶

مایه ی خجالته که هنرمند خوش آواز مملکت با پسرش باجناق بشه.حریم ها رو که نگه نمی دارند حرمت ها شکسته میشه.از زمانی که متوجه شدم این بی اخلاقی رو، دعا کردم خدا چنان دلشو به درد بیاره تا گوشه ای از خیانتی که به همسرش کرده رو لمس کنه.اون همسر دوم هم که کلا سرشار از عاطفه است!!!با طلاق از همسر اول و رها کردن دخترش.
امیدوارم خدا ریشه ی این زن های بی اصل و نسب که با مرد متاهل روی هم میریزند رو خشک کنه.

نویسنده دیدگاه: ثمین
تاریخ : ۱۳۹۶-۰۳-۰۹

جای تاسف داره واقعا, خانم گل افشان یقینا خیلی اذیت میشن, پسری رو که با تمام وجود دوست داره اما خواهر عروسش, خود را عاشق استاد شجریان می دونه,

وای بلا به دور

نویسنده دیدگاه: بهرام
تاریخ : ۱۳۹۵-۱۱-۲۳

اولا همانطور که کامنت گزار اول گفتند رندگی خصوصی دیگران به کسی ارتباط ندارد.آنچه برای ما مهم هست هنر والای استاد میهن پرستی و عشق به مردم ایران و خلق و خوی ایشان هست.
د ر ضمن استاد شجریان ابتدا ازدواج کرده و سپس همایون خواهر زن پدرشان را به همسری انتخاب کردند.اشکالی دارد؟

  نویسنده دیدگاه: neda
  تاریخ : ۱۳۹۶-۰۱-۰۷

  اتفافا بعد از ازدواج همایون؛ استاد شچریان با خواهر عروسشون ازدواج کردند. البته خیلی هم فرقی نمکنه در اصل ماجرا. هیچ اشکالی هم نداره.

  نویسنده دیدگاه: هستی
  تاریخ : ۱۳۹۶-۱۲-۰۷

  خیانت، خیانته حالا هر کی می خواد باشه

  نویسنده دیدگاه: حسینی
  تاریخ : ۱۳۹۶-۰۳-۰۸

  واقعاً اشکالی ندارد؟؟؟؟؟؟ اگر این اتفاق برای عزیزان و نزدیکان خود بود چه میگفتید؟ خانم گل افشان چه می گوید؟ اشکال دارد یا نه؟!

نویسنده دیدگاه: صادق
تاریخ : ۱۳۹۵-۰۷-۲۱

سلام.من عاشق استاد شجریانم.آنقد که هیچ حرف منفی در مورد زندگیش چه خصوصی و چه عمومیش به مزاجم خوش نمیاد.زندگی خصوصی هرکسی فقط و فقط به خودش ربط داره.کی میدونه تو زندگیشون چی گذشته که قضاوت میکنن.آرزوی سلامتی برای خسرو آواز،دماوند موسیقی ایران رو از ایزد بی همتا دارم…
تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد…

  نویسنده دیدگاه: کتی
  تاریخ : ۱۳۹۵-۱۱-۲۴

  بله خیلی هم اشکال دارد.

  نویسنده دیدگاه: ali akbar
  تاریخ : ۱۳۹۶-۱۱-۱۳

  دوستان فضول رو بردند جهنم گفت وا اینکه هیزمش تره.

نویسنده دیدگاه: امیر
تاریخ : ۱۳۹۵-۰۷-۱۳

از صحبتهای همسراول شجریان میشه فهمید که خیلی درددل دارن ایشون,ولی نباید این چیزها منتشر بشه, جدیدا تو مصاحبه ها فقط از زندگی خصوصی سوال میشود و این اصلا درست نیست

نویسنده دیدگاه: هانیه
تاریخ : ۱۳۹۵-۰۳-۰۱

چه زندگی با عزتی با طلاق و گرفتن خواهر زن پسر!

نویسنده دیدگاه: ارش
تاریخ : ۱۳۹۵-۰۲-۳۰

با سلام میخواستم بپرسم عکسهای بیحجابی که از خانواده اقای شجریان گذاشتین واسه اونا مشکل ساز نمیشه ایا این کاره درستیه خودشون موافق این کار بودند؟

  نویسنده دیدگاه: admin
  تاریخ : ۱۳۹۵-۰۲-۳۰

  با سلام و احترام
  خودشون عکس ها رو منتشر کردند و این عکس ها به وفور در اینترنت موجوده .
  اگر مشکل ساز میشد قطعا منتشر نمیکردند یا تا به حال برخورد میکردند .

نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
سایت شما:
* نظری شما:

قوانین ارسال نظر
قوانین ارسال نظر

لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر،تکرار نظر دیگران،توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

لطفا نظرات بدون بی احترامی ، افترا و توهین به مسٔولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

در غیر این صورت < <دیوار خبر>>مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.