خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » هما خاکپاش : از بیکاری بینی ام را عمل کردم + عکس
هما خاکپاش : از بیکاری بینی ام را عمل کردم + عکس

هما خاکپاش : از بیکاری بینی ام را عمل کردم + عکس

هما خاکپاش : از بیکاری بینی ام را عمل کردم بازیگر زن ایران هما خاکپاش در مصاحبه خود گفت از بیکاری بینی ام را عمل کردم

بیکاری دلیل عمل بینی هما خاکپاش

بیکاری دلیل عمل بینی هما خاکپاش

هما خاکپاش بازیگر سینما و تلویزیون گفت: مدتی است که بیکار شده ام و در پروژه های سینمایی و تلویزیونی حضور ندارم البته این را هم باید بگویم که الان دیگر کارهای سینمایی و تلوزیونی باند بازی شده و هرکسی که به ساخت فیلمی می پردازد گروه خود را بر سر کار می آورد.

بازیگر زن: از شدت بیکاری بینی ام را عمل زیبایی کردم

وی افزود: من به عنوان یکی از قدیمی های سینما و تلویزیون جدای از اینکه هیچ بیمه و حقوق بازنشستگی ندارم باید در خانه بیکار بنشینم آن وقت تهیه کنندگان سینما و تلوزیون با اخذ پول از افراد عشق سینما آن ها را به کارهایشان راه بدهند.

وی ادامه داد: حداقل وزارت ارشاد باید برای ما حقوق بازنشستگی و بیمه در نظر بگیرد اما تاکنون این اتفاق نیفتاده و قدیمی های سینما همچنان اندر خم یک کوچه هستند.

وی تصریح کرد: سال گذشته با صدا و سیمای قزوین قرارداد بازی در یک سریال را بستم که هنوز موفق به دریافت دستمزد خود نشده ام این در حالی است که من به این پول احتیاج دارم زیرا خانه من استیجاری است و باید کرایه صاحب خانه را بدهم حالا شما حساب کنید که من دو فرزند دانشجو هم دارم که باید خرج آن ها را بدهم.

این بازیگر عنوان کرد: آنقدر در خانه بیکار و بی حوصله شده ام که از شدت بیکاری روز گذشته رفتم و بینی خود را عمل زیبایی کردم.

وی خاطر نشان کرد: وزارت ارشاد باید فکری به حال بیکاری ،حقوق بازنشستگی و بیمه بازیگران قدیمی کند چون با این وضع به واقع نمی توان زندگی کرد.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter