خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷
خانه » اخبار » هفته چهارم لیگ هفدهم – جام خلیج فارس
هفته چهارم لیگ هفدهم – جام خلیج فارس

هفته چهارم لیگ هفدهم – جام خلیج فارس

هفته چهارم لیگ هفدهم؛ تاریخ: 96/05/26

تراکتور 2 – نفت 1

تراکتورسازی و نفت در حالی به مصاف یکدیگر رفتند که تیم تبریزی 3 شکست متوالی را تجربه کرده بود. سرخپوشان تبریزی در روزی که به برد نیاز مبرم داشتند توانستند، عملکرد خوبی برجای بگذارند و در نهایت پیروز از زمین خارج شوند. در سوی دیگر میدان نفت عملکرد چندان مناسبی نداشت و گلی هم که به ثمر رساند، روی اشتباه مدافعان تراکتورسازی بود.

شرح گلها:
یک بر صفر تراکتورسازی(محمد ایرانپوریان): در دقیقه 22 تراکتورسازان روی اولین حمله جدی خود به سمت دروازه نفت پشت محوطه جریمه توسط محمدرضا آزادی صاحب توپ شدند. این مهاجم 17 ساله پاس خوبی را برای محمد ایرانپوریان ارسال کرد تا او که در موقعیت تک به تک با میلاد فراهانی قرار داشت، از کنار دستان این دروازه بان توپ را وارد دروازه نفت تهران کند.

یک بر یک نفت تهران(حامد آقایی): در دقیقه 82 ارسال توپ روی دروازه تراکتورسازی با مشت فرزین گروسیان همراه شد؛ توپ به مهدی شریفی رسید و در حالی که او به راحتی می توانست توپ را دفع کند اشتباه کرد و موقعیتی مناسب را برای حامد آقایی فراهم کرد. این بازیکن نیز با یک بغل پای ساده دروازه تراکتورسازی را گشود.
دو بر یک تراکتورسازی(محمد ایرانپوریان): پاس فاخر تهامی برای مهدی شریفی این بازیکن را با میلاد فراهانی تک به تک کرد اما محمد نصرتی از راه رسید و با دست توپ را زد تا داور اعلام ضربه پنالتی به سود تراکتور کند. محمد ایرانپوریان همچون سال های قبل پشت توپ ایستاد و در حالی که فراهانی جهت توپ را درست تشخیص داده بود، گل برتری را وارد دروازه نفت تهران کرد.

ذوب‌آهن 0 – سپاهان 2

تیم فوتبال سپاهان با دو گل برابر میزبان خود به پیروزی رسید تا موفق به کسب اولین سه امتیاز لیگ هفدهم در ورزشگاهی شود که خاطرات خوشی از آن در ذهن دارد.

شرح گلها:
سپاهان (1-0): شوت مهرداد محمدی با پای چپ و با کات زیبایی از پشت محوطه جریمه به سمت دروازه ی مظاهری رفت و به گل اول سپاهان تبدیل شد؛ ولی ساییده شدن توپ به سر انصاری باعث ابهام در زننده ی این گل شده است. این گل در دقیقه 72 به ثمر رسید.

2-0 (سپاهان): در دقیقه 90+4 اشتباه درخشان مهر باعث شد تا جلال علی محمدی با گلر تک به تک شود؛ در مرحله ی اول علی محمدی موفق به گلزنی نشد، اما در ادامه پاس شاهین ثاقبی به او با دریبل دروازه بان همراه شد و این بازیکن با خونسردی کامل گل دوم بازی را به ثمر رساند.

پارس جنوبی 2 – نفت آبادان 1

پارس جنوبی جم توانست با 2 گل در نیمه دوم شکست در نیمه اول را جبران کند و با کسب 3 امتیاز از دربی جنوب به صدر جدول کنار پرسپولیس برسد.

شرح گلها:
0ـ 1 (صنعت نفت آبادان): دقیقه 2 ضربه ایستگاهی جاسم کرار به لوسیانو پریرا رسید و او با ضربه سر کوبنده توپ را وارد دروازه محسن فروزان کرد.

1 ـ 1 (پارس جنوبی جم): دقیقه 63 ضربه ایستگاهی امید سینگ در یک رفت‌وبرگشت به حامد نورمحمدی رسید و او با ضربه سر این توپ را روانه دروازه صنعت کرد.

سایپا 1 – استقلال 0

استقلال در شبی که حملات زیادی انجام داد نتوانست برابر سایپا به امتیاز دست پیدا کند و با تک گل محمد عباس‌زاده بازی را به نارنجی پوشان واگذار کرد.

شرح گل:

سایپا 1 – استقلال 0 (دقیقه 58: محمد عباس‌زاده): پنالتی‌ای که نصیب سایپا شده بود را عباس‌زاده موافق جهت رحمتی به سمت راست دروازه استقلال زد و تبدیل به گل کرد.

شارژ همراه اول رایگان

 

شارژ ایرانسل رایگان

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی و مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است