خانه » اخبار » هفته پنجم لیگ هفدهم – جام خلیج فارس

هفته پنجم لیگ هفدهم – جام خلیج فارس

هفته پنجم لیگ هفدهم؛ تاریخ: 96/05/31

استقلال 0 – پدیده 2

استقلال در یک بازی پرماجرا با دو گل مغلوب پدیده شد تا همچنان با 4 امتیاز در رده دوازدهم جدول باقی بماند.

سرمربی استقلال پس از این شکست که با گل های محمد قاضی (15) و حسین مهربان (72) به ثمر رسید، در میانه میدان نمایشی اجرا کرد که به نظر می رسید استعفای او را در پی داشته باشد. زمانی که منصوریان با بازیکنان پدیده و کادرفنی این تیم خوش و بش می کرد، رضا مهاجری از او می خواست که از رفتن منصرف شود. باید منتظر اتمام این ماجرا ماند.

شرح گلها:

1-0 (پدیده): اکبر صادقی مدافعان استقلال را به هم ریخت و پاس او به محمدقاضی با ضربه فنی این بازیکن از پشت محوطه جریمه همراه شد تا آبی ها در دقیقه 15 از حریف خود عقب بیفتند.

2-0 (پدیده): پاس عالی از اکبر ایمانی به حسین مهربان رسید و او با یک ضربه فنی دروازه استقلال را برای بار دوم باز کرد.

سپاهان 0 – سپیدرود 0

تیم فوتبال سپاهان علیرغم ارائه یک فوتبال تهاجمی نتوانست به گل برسد تا برای سومین بار متوالی در ورزشگاه نقش جهان به تساوی دست یابد.

تیم فوتبال سپاهان سومین بار در لیگ هفدهم در ورزشگاه نقش جهان میزبان حریفان خود شد و در نهایت نتوانست به نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل دست یابد. طلایی پوشان اگرچه در اکثر دقایق بازی تیم برتر میدان بودند ولی نتوانستند حریف تیم سپیدرود شوند که با تفرکات دفاعی به این دیدار پاگذاشته بود و در پایان هم موفق شد با یک امتیاز اصفهان را ترک کند.

سایپا 0- تراکتور 2

تراکتورسازی در نمایشی جذاب موفق شد با گل‌های آزادی و کیانی در زمین سایپا سه امتیاز را بگیرد.

سایپا بعد از تساوی خارج از خانه برابر سپاهان، نمایش فوق‌العاده و روند خوبی با سه پیروزی متوالی به ویژه برد اخیر مقابل استقلال طی کرده بود اما امشب نتوانست شادابی و نمایش همیشگی را در جدال با شاگردان جوان یحیی گل‌محمدی ارائه کند تا سرخ پوشان تبریزی که هفته قبل به نخستین پیروزی فصل رسیده بودند امشب هم موفق شوند با به ثمر رساندن دو گل جشن پیروزی در ورزشگاه دستگردی برپا کنند.

شرح گلها:
سایپا 0 – تراکتورسازی 1 (دقیقه 74: محمدرضا آزادی): اشتباه مدافع سایپا که توپ را با پشت پا انداخت، موقعیت خوبی را برای آزادی فراهم کرد که این مهاجم جوان توپ را به کنج دروازه اخباری فرستاد.

سایپا 0 – تراکتورسازی 2 (دقیقه 1+90: مهدی کیانی): فاخر تهامی روی یک ضد حمله ۳۰ متر توپ را پیش برد که بعد از دریبل مدافع پیش روی خود، اخباری نیز روی زمین افتاد و در همین لحظه بازیکن جوان تراکتور در مقابل دروازه خالی پاس داد تا کیانی بعد از یک سر توپ دومین گل تراکتور را به ثمر رساند.

نفت آبادان 2 – ذوب آهن 2

صنعت نفت با دو گل آگوستو سزار توانست بازی باخته را با تساوی عوض کند و یک امتیاز خانگی بگیرد.

ذوب آهن اصفهان و صنعت نفت آبادان  در ورزشگاه تختی ابادان به مصاف یکدیگر رفتند و در نهایت این دیدار با تساوی ٢-٢ به پایان رسید.
مهران درخشان مهر و مهدی رجب زاده(پنالتی) برای ذوب آهن و آگوستو سزار(٢گل) برای صنعت نفت گلزنی کردند، همچنین شیمبا یک پنالتی برای صنعت نفتی ها از دست داد.

شرح گلها:
١-٠( مهدی رجب زاده-ذوب آهن اصفهان): خطای ناصر سالاری روی مرتضی تبریزی داور را متقاعد کرد تا یک ضربه پنالتی برای تیم میهمان اعلام کند، مهاجم کهنه کار ذوب آهن موفق شد تا در دقیقه ٣٧ از روی نقطه پنالتی اولین گل تیمش را به ثمر برساند.

٢-٠( مهران درخشان مهر- ذوب آهن اصفهان): در دقیقه ۶٨ سانتر از سمت راست بازیکنان صنعت نفت را مهران درخشان مهر، مدافع جوان جلوکشیده توانست به دومین گل تیمش تبدیل کند.

٢-١( آگوستو سراز-صنعت نفت آبادان): در دقیقه ٧٨ سانتر شیمبا از سمت چپ روی خط دروازه با واکنش ناقص مظاهری مواجه شد و آگوستو سزار موفق شد تا از روی خط دروازه یکی از گل ها را جبران کند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*