خانه » اخبار » هفته ششم لیگ هفدهم – جام خلیج فارس

هفته ششم لیگ هفدهم – جام خلیج فارس

هفته ششم لیگ هفدهم؛ تاریخ: 96/06/23

سپیدرود رشت 2- نفت آبادان 0

سپیدرودی ها در حالی که برای رسیدن به آرامش نیاز به سه امتیاز این دیدار داشتند، توانستند با دو گل زودهنگام برابر صنعت نفت به برتری برسند.

یاران علی نظرمحمدی در حالی که پس از شکست برابر حریف سنتی خود برای رسیدن به آرامش نیاز به سه امتیاز این دیدار داشتند توانستند در همان نیمه اول کار را تمام کنند و دو بار دروازه حریف را باز کنند. دو گلی که تا پایان بازی باقی ماند و سه امتیاز حساس را برای شمالی ها به ارمغان آورد.

شرح گل‌ها:
سپیدرود 1 صنعت نفت 0(دقیقه 7، حسین ابراهیمی): تیم میزبان خیلی زود توانست دروازه حریف خود را باز کند، سرخ پوشان که اولین حملات خود را روی دروازه حریف تدارک می دیدند توانستند یک ضربه پنالتی به دست بیاورند تا حسین ابراهیمی این توپ را به زیبایی گوشه دروازه حریف بزند.
سپیدرود 2 صنعت نفت 0(دقیقه 15، پویا نزهتی): سپیدرودی ها یک بار دیگر توانستند به گل برسند و در حالی که دقایق بازی به پانزده دقیقه ابتدایی رسیده بود پاس دیدنی حسین ابراهیمی به نزهتی رسید و او نیز با یک مهار عالی توپ را پیش انداخت و با ضربه ای محکم و دقیق برای دومین بار دروازه حریف را باز کرد.

نفت طلاییه 0- گسترش فولاد 0

نفت تهران در اولین تجربه سرمربیگری علی کریمی به تساوی بدون گل مقابل گسترش فولاد رضایت داد.

دو تیم حاضر در میدان در دیداری حساس حضور خواهند یافت، نفتی ها که کادر مدیریتی و فنی خود را زیر و رو شده می بینند در دیدار امروز به دنبال اولین سه امتیاز علی کریمی و تیمشان هستند در طرف مقابل گسترش فولادی ها نیز با نتایج نگران کننده ای که در هفته های اخیر گرفتند در بازی امروز برای خروج از بحران نیاز مبرم به سه امتیاز کامل دارند.

فولاد 2- سپاهان 0

فولاد با گل‌های آرش افشین و فرشاد جان‌فزا موفق شد سپاهان را شکست دهد و به روند ناکامی این تیم ادامه دهد.

شاگردان سید سیروس پورموسوی با نمایشی منطقی بر تاکتیک‌های سپاهان غلبه کردند و در نیمه دوم با حملات موثر که از آنها بهترین استفاده را بردند توانستند دو بار دروازه تیم اصفهانی را باز کنند و اجازه ندهند زلاتکو کرانچار بتواند تیمش را به شرایط ایده‌آل برگرداند؛ فولاد با کسب این پیروزی 7 امتیازی شد و شرایط مطلوبی برای ادامه فصل پیدا کرد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*