خانه » اخبار » نتایج روز اول هفته دوم لیگ هفدهم – جام خلیج فارس

نتایج روز اول هفته دوم لیگ هفدهم – جام خلیج فارس

نتایج روز اول هفته دوم لیگ هفدهم – جام خلیج فارس؛ تاریخ: 96/05/12

تراکتور 1 – پرسپولیس 2

در این بازی سخت که با حملات پرسپولیس آغاز شد ابتدا پرسپولیس با گل گادوین منشا(13) از حریف پیش افتاد اما تراکتور با گل زیبای حاتمی (41) بازی را به تساوی کشاند. با این حال سرخ ها بازهم  در نیمه دوم گل زدند و با ضربه کامیابی نیای تازه وارد موفق به شکست تراکتور شدند.

شرح گلها:

تراکتور 0  – پرسپولیس 1 : دقیقه 13 خطا روی حسین ماهینی روی خط محوطه جریمه داور ضربه مستقیم آزاد اعلام کرد. گادوین منشا ضربه خطا را به گوشه دروازه تراکتور فرستاد تا اولین گل فصلش را در این دیدار حساس به ثمر برساند.

تراکتور 1  – پرسپولیس 1 : دقیقه 42 اشتباه شجاع خلیل زاده پشت محوطه جریمه و ضربه بد او به محمد نوری رسید. نوری توپ را پشت محوطه جریمه به حاتمی داد و حاتمی توپ را از روی خط با یک شوت زمینی به کنج دروازه بیرانوند فرستاد.

تراکتور 1- پرسپولیس 2: در دقیقه 68 و در شرایطی که کمال کامیابی نیا تازه جانشین گادوین منشا شده بود ، توپی را در محوطه جریمه در اختیار گرفت و به زیبایی و سرضرب دروازه گروسیان را گشود.

سایپا 3 – صنعت نفت 2

در بازی که سایپا نمایش بهتری نسبت به صنعت نفت داشت، دو تیم به صورت پینگ پنگی گل رد و بدل کردند تا این بازی شکل بسیار جذابی داشته باشد. این بازی تا دقیقه 93 با نتیجه 2 بر 2 پیگیری می شد و دو تیم به تساوی راضی بودند اما در این دقیقه گل مهدی زاده اولین 3 امتیاز فصل را به حساب شاگردان علی دایی واریز کرد.

شرح گلها:
سایپا (١-٠): در دقیقه ١٩ محمد عباس زاده روی تیزهوشی و استفاده از اشتباه علی عبدالله زاده موفق به توپ قاپی از او شد و با خطای این بازیکن مواجه شد. ضربه ی پنالتی را حامد شیری به گل تبدیل کرد.

صنعت نفت ( ١-١): در دقیقه 31 ارسال زیبا و دقیق جاسم کرار توسط مدافعین برگشت داده شد و در برگشت حسین بغلانی از نزدیکی نقطه ی پنالتی گل تساوی را به ثمر رساند.و

سایپا (٢-١): در دقیقه ۴٠ حرکت انفرادی مهدی ترابی و پاس در عمق او داخل محوطه جریمه به علی قلی زاده رسید و این بازیکن هم با چرخشی دیدنی و با پای چپ دروازه ی ناصر سالاری را برای بار دوم باز کرد.

صنعت نفت (٢-٢): در دقیقه ی ۶٨ باز هم ضربه ای پشت محوطه جریمه نصیب ابادانی ها شد و اینبار هم پریرا پشت توپ قرار گرفت و با یک ضربه ی دیدنی گل تساوی را وارد دروازه اخباری کرد.

سایپا (3-2): در دقیقه 90+3: آخرین حمله نارنجی پوشان گل سه امتیازی این تیم را در بر داشت، شوت بازیکن سایپا به تیر دروازه حریف برخورد کرد و مهدی زاده موفق شد توپ برگشتی را درون دروازه صنعت نفت بفرستد.

فولاد خوزستان 1 – نفت تهران 1

نفت تهران پس از پیروزی شیرین خانگی برابر سپیدرود رشت در اهواز اینبار از فولاد امتیاز گرفت. ابتدا فولاد توسط بازیکن تعویضی  کی شمس به گل رسید اما در دقایق پایانی بازی ستاره این روزهای نفت تهران عیسی آل کثیر بازی را به تساوی کشاند.

شرح گلها:

١-٠( فولاد خوزستان – دقیقه ٨٠- یوسف کی شمس): سانتر تند و تیز مجتبی نجاریان از سمت راست را یوسف کی شمس مهاجم تازه به میدان آمده فولاد، با یک بغل پای حرفه ای وارد دروازه نفت تهران کرد.

١-١( نقت تهران- دقیقه ٨۵- عیسی آل کثیر): پاس عمق نفتی ها به عیسی آل کثیر رسید و این بازیکن اهوازی توانست با یک بغل پای زیبا دروازه فولاد را باز کند که البته حامد لک عکس العمل مناسبی روی این ضربه نشان نداد.

سپیدرود 1 – سیاه جامگان 2

سپیدرود هفته قبل با یک گل از نفت تهران پیش افتاد ولی در سه دقیقه 2 گل خورد تا در نخستین تجربه لیگ برتری شدن کار را با شکست آغاز کند اما علی نظرمحمدی و شاگردانش امیدوار بودند امشب که میزبان سیاه جامگان هستند به برتری برسند ولی با نتیجه مشابه دیدار اول شکست خوردند تا هواداران رشت که از ابتدای مسابقه یک صدا تیم‌شان را تشویق می‌کردند در پایان مسابقه ناراحت ورزشگاه عضدی را ترک کنند.

شرح گلها:

سپیدرود رشت 0 – سیاه جامگان 1(دقیقه 14: کیوان امرایی): پاس بادامکی به ملکیان با اشتباه مدافعان سپیدرود در دفع توپ به امرایی رسید تا او با شوت روی پا از روی خط محوطه جریمه گلزنی کند.

سپیدرود 0 – سیاه جامگان 2(دقیقه 80: پیام ملکیان): حرکت در عرض پناهی و پاس او را ملکیان با وجود اینکه به سختی توپ را کنترل کرد، با شوت پای چپ تماشایی به کنج دروازه سپیدرود فرستاد تا سیاه جامگان با نتیجه 2 بر صفر پیش بیافتد.

سپیدرود 1 – سیاه جامگان 2(دقیقه 82: سهیل حق‌شناس): پنالتی‌ای که نزهتی گرفته بود را حق‌شناس، مهاجم تعویضی سپیدرود به سمت چپ دروازه سیاه جامگان زد که توپ با عبور از زیر دستان ناصری تبدیل به گل شد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*