تماس بدنی نیما فلاح و همسرش سحر ولدبیگی در تلویزیون و زیر نویس زن و شوهر + عکس

تماس فیزیکی نیما فلاح و همسرش سحر ولدبیگی در تلویزیون و زیرنویس زن و شوهر بودنشان

زیرنویس تماس نیما فلاح و سحر ولدبیگی

نیما فلاح و سحر ولدبیگی

ازدواج برخی از ستارگان و هنرمندان با همدیگر برای تلویزیونی ها دردسرهایی داشته که جنجال هایی را به پا کرده است که جمع کردن آن هم خود جنجال بزرگ تری شده است .

این بار تماس بدنی زوج معروف ایران نیما فلاح با همسرش سحر ولدبیگی در تلویزیون حاشیه ساز شده است که البته زیر نویس تلویزیون هنگام تماس فیزیکی این دو هیزم جنجال را چند برابر کرده است .

زیرنویس عجیب شبکه ۲ درباره زن و شوهر بودن نیما فلاح و سحر ولدبیگی ، واکنش‌های فراوانی را در شبکه‌های اجتماعی به دنبال داشته است.

[irp posts=”25056″ name=”بوسه محسن افشانی از همسرش یا خواهرش در تلویزیون + فیلم”]

برنامه «خوش و بش» به کارگردانی محمد مسلمی که برای بار اول، تیرماه از شبکه ۲ پخش شده بود، به تازگی پنج شنبه‌ها و جمعه‌ها از این شبکه بازپخش می‌شود. پنج شنبه‌عصر در بخشی از این برنامه، نیما فلاح، سحر ولدبیگی و نگین معتضدی، نمایشی را برای تماشاگران اجرا می‌کردند.

تماس بدنی نیما فلاح و سحر ولدبیگی تلویزیون

نیما فلاح و همسرش سحر ولدبیگی

در لحظاتی که زوج هنرمند سحر ولدبیگی و نیما فلاح به همراه یکدیگر در قاب دیده می‌شدند و در صحنه‌هایی از این نمایش با یکدیگر تماس بدنی داشتند، شبکه ۲ طی یک اقدام عجیب، مدام عبارت «تذکر: آقای نیما فلاح و خانم سحر ولدبیگی در دنیای واقعی زن و شوهر هستند.»! را زیرنویس و این موضوع را به تماشاگران یادآوری می‌کرد!

به تازگی تصویر این برنامه در فضای مجازی دست‌به‌دست شده و کاربران فضای مجازی با این اتفاق شوخی‌های فراوانی کرده‌اند.

منطبق با کلید واژه: اخبار ستارگانفرهنگ و هنر