خانه » اخبار ستارگان » نیش زدن عارف غفوری توسط مار کبری

نیش زدن عارف غفوری توسط مار کبری

نیش زدن عارف غفوری شعبده باز ایرانی توسط مار کبری عارف غفوری شعبده باز ایرانی مقیم ترکیه، در جریان اجرای یکی از نمایش هایش در آنتالیا هدف حمله مار کبری قرار گرفت و در وضعیت وخیمی در بیمارستان بستری شده است.

نیش زدن عارف غفوری توسط مار کبری

نیش زدن عارف غفوری توسط مار کبری

به گزارش اولی ها: براساس اخبار رسانه های ترکیه، به دلیل نبود پادزهر مار کبری در ترکیه احتمالا به خارج از کشور منتقل خواهد شد. عـارف غفوری درخواست کرده است که در صورت امکان او را به مصر انتقال دهند. مصر از معدود کشورهایی است که در آن پادزهر برای نیش مار کبری وجود دارد.

این حادثه ظهر روز گذشته در هتل محل نمایش شعبده بازی عارف در آنتالیا روی داده است. مار کبری حین نمایش دست عارف را نیش زده است و عارف بلافاصله به کمک همکارانش دستش را از مچ با دستمالی بسته است تا مانع انتقال زهر به سراسر بدن شود

وزارت خارجه ترکیه برای تسریع در صدور ویزا مستقیما وارد شده است تا هر چه زودتر این هنرمند ایرانی مقیم ترکیه به سلامتی خود دست یابد.

طبق خبری که از طریق استوری اینستاگرام عارف غفوری منتشر شد، با مساعدت رئیس جمهور ترکیه ویزای او و همراهنش برای مصر صادر شده است و او در راه رفتن به کشور مصر می باشد.

نزدیکان این هنرمند از مردم خواستند که برای سلامتی عارف غفوری دعا کنند.

عـارف غفوری که با شرکت در یک برنامه استعداد یابی در ترکیه به نام Yetenek Sizsiniz Türkiye به شهرت رسید.

درباره عارف غفوری:

عارف غفوری متولد ۱۱ دسامبر ۱۹۸۹ یک شعبده باز اهل ایران است. عارف غفوری متولد ۱۳۶۸/٠۹/۲۷ در ارومیه یکی از برندگان جایزه مرلین است.

عارف غفوری به جهت تحصیل در یکی از دانشگاه های ترکیه به این کشور عزیمت کرده و در حال حاضر شهروند این کشور است.

عارف با شرکت در برنامه مشهور تلویزیونی استعدادهای درخشان ترکیه yetenek sizsiniz türkiye و نمایش استعدادهای خود برنده نهایی این برنامه شد.

همچنین عارف غفوری با نمایش های حیرت انگیز خود در طول این برنامه تلویزیونی رکورد پربیننده ترین برنامه تلویزیونی تاریخ ترکیه را از آن خود کرد.

عارف غفوری همچنین در سطح بین‌المللی نیز موفق به دریافت جایزه بزرگ مرلین شد و نام خود را در انجمن جادوگران مرلین به عنوان چهره برتر در کنار [Chris Angel & David CopperField به ثبت رسانید.

همچنین بخوانید: بیوگرافی کولیندا کیتاروویچ رئیس جمهور کرواسی

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*