مهمترین گزینه ها برای زیبای عروس‌ خانم ها، انتخاب آرایشگر و نوع آرایش صورت است که این روز‌ها با توجه به مدل و سلیقه های متفاوت، انتخاب نوع آرایش مشکل شده است و ممکن است باعث سردرگمی عروس خانم ها شود.

نکات آرایشی برای عروس خانم ها

نکات آرایشی برای عروس خانم ها

برخی از اشتباهات در خصوص آرایش روز عروسی بسیار رایج هستند. که بهتر است برای درخشیدن بیشتر در روز عروسی خود از انجام آن‌ها بپرهیزید.

آرایش های جدید را امتحان نکنید:

روز عروسی زمان مناسبی برای آزمایش آرایش‌های جدید نیست. برای مثال اگر تا به حال از رژلب قرمز یا سایه دودی استفاده نکرده‌اید، به هیچ عنوان ریسک نکنید و آن‌ را برای روز عروسیتان امتحان نکنید.

تغییرات عمده ایجاد نکنید:

از انجام کارهایی مانند برنزه کردن، برجسته کردن گونه‌ها یا کوتاه کردن بیش‌ از حد مو که باعث ایجاد تغییرات عمده در چهره می‌شوند، بپرهیزید، زیرا ممکن است این تغییرات با چهره‌ی شما هماهنگی نداشته باشند.

زمانی را برای ایجاد تغییرات اختصاص دهید:

هر ایده‌ای برای که برای آرایش مو یا صورتتان دارید، آن‌ها را حداقل سه ماه قبل از روز عروسی امتحان کرده تا به خوبی از نتیجه‌ی آن‌ها مطلع شوید و اگر از این تغییرات راضی نیستید، وقت کافی برای تغییر آن داشته باشید.

نکات آرایشی برای عروس خانم ها

نکات آرایشی برای عروس خانم ها

تکنیک های آرایشی را رعایت کنید:

تکنیک‌های آرایشی برای زیباتر کردن چهره‌ی شماست. بنابراین بهتر است آن‌ها را رعایت کنید، برای مثال، رژلب یا برق لب را به تنهایی استفاده نکنید، زیرا ماندگاری چندانی ندارند. برای افزایش ماندگاری رژلب خود، حتما قبل از زدن رژلب، از خط لب استفاده کنید.

از کرم های زیرسازی مناسب پوست خود استفاده کنید:

انتخاب صحیح کرم‌های زیرسازی مناسب پوست خود، یکی از رازهای داشتن پوستی صاف و یکدست است. حتما قبل از استفاده از کرم‌های زیرسازی از کرم مرطوب کننده و پرایمر استفاده کنید تا پوستی صاف، یکدست و زیبا داشته باشید.

ابروهایتان را فراموش نکنید:

اگر می‌خواهید در روز عروسیتان ابروهایی زیبا و طبیعی داشته باشید، از چند ماه قبل از عروسی، اصلاح ابروهای خود را به آرایشگران حرفه‌ای بسپارید تا در این روز مهم مجبور به استفاده از تتوهای موقت نباشید.

همچنین بخوانید: مدل انگشترهای شیک عروسی و نامزدی