انتخاب رنگ موی مناسب با رنگ پوست و آرایش عروس خانم ها، به آنها در داشتن یک استایل شیک و جذاب بسیار کمک میکند. رنگ موی تیره برای عروس خانم ها بهتر است بخصوص برای عروس خانم های ایرانی که چهره های آسیایی و چشمانی تیره دارند.

نکاتی برای انتخاب رنگ موی عروس

نکاتی برای انتخاب رنگ موی عروس

مثلا رنگ هایی مثل شکلاتی تیره، قهوه ای سوخته و به طور کلی رنگ های گرم میتوانند به صورت حالت دلنشین تری بدهند. در ضمن تیره بودن موهای عروس با لباسش تضاد ایجاد میکند و همین میتواند زیبایی را چندین برابر کند. همه اینها نکاتی هستند که باید چند ماه قبل از روز عروسی به آنها توجه شود. در این مطلب با نکات مهم در انتخاب رنگ موی عروس آشنا شوید.

  • موهای تیره

اگر موهای تیره رنگ دارید، می‌خواهید برای روز عروسی موهایی براق‌تر داشته باشید و از یکدستی رنگ آن‌ها خسته شده‌اید می‌توانید با استفاده از هایلایت‌های شکلاتی یا کاراملی بسیار ظریف رنگ به موهایتان ببخشید و سایه‌های زیبایی ایجاد کنید.

  • موهای بلوند

اگر موهایتان روشن است و خواهان ذره‌ای تضاد و سایه هستید، لولایت پیشنهاد خوبی است.

  • موهای قرمز

افرادی که به صورت طبیعی دارای رنگ موهایی با تن قرمز هستند بهتر است از هایلایت صرف نظر کنند. هایلایت‌ها روی این موها که دارای حداقل رنگ دانه آبی است، جلوه زیبایی نخواهد داشت. شما در مرکز توجه هستید پس ریسک نکنید! در عوض اگر علاقه مند هستید که رنگ موهایتان را عوض کنید، می‌توانید با رنگ بادمجانی تیره یا لولایت‌های گرم تضاد دلنشینی ایجاد کنید.

نکته:

– توجه داشته باشید، چنانچه خواهان تغییر رنگ موی خود هستید، می‌بایست حدود یک الی دو هفته قبل از مراسم عروسی موهایتان را رنگ کنید تا هنگام فرارسیدن مراسم عروسی رنگ کاملا روی موهای شما نشسته باشد.

– از یک ماه قبل موهای خود را تقویت کرده و از ویتامین‌ها استفاده کنید. سعی کنید پس از رنگ کردن، موها را دو روز نشویید تا به رنگ دلخواهتان برسید!

همچنین بخوانید: نکاتی که برای رنگ کردن مو باید بدانید