نلا روخاس خواننده ونزوئلایی ترانه های فیلم همه می دانند اصغر فرهادی را خواند

نلا روخاس خواننده ونزوئلایی ترانه های فیلم همه می دانند اصغر فرهادی را خواند

به گزارش اولی ها: بر اساس خبرهای منتشر شده نلا روخاس خواننده زن ونزوئلایی است که ترانه های فیلم همه می دانند تازه ترین ساخته اصغر فرهادی را خوانده است.

نلا روخاس خواننده ونزوئلایی

نلا روخاس خواننده ونزوئلایی

روخاس که در این فیلم به عنوان بازیگر هم ایفای نقش می‌کند، ترانه‌هایی از خاویر لیمون را اجرا کرده است. این هنرمند درباره همکاری‌اش با اصغر فرهادی گفته است: چند ماه قبل از ضبط ترانه‌ها به مادرید رفتم تا با کارگردان ملاقات کنم و او به شدت آدم دقیقی بود، زمان ضبط ترانه ها او کنار ما بود و همه چیز عالی پیش رفت.

روخاس همچنین گفت: به شدت راحت بودم و از خدا ممنونم که او همه چیز کار ما را دوست داشت.

همه می‌دانند جدیدترین اثر اصغر فرهادی است که به عنوان فیلم افتتاحیه هفتاد و یکمین جشنواره کن انتخاب شده است، این فیلم که فیلمنامه آن نیز به قلم اصغر فرهادی است داستان زنی به نام لارا با بازی پنه‌لوپه کروز را روایت می‌کند که از بوینس‌آیرس در آرژانتین برای شرکت در یک جشن خانوادگی به اسپانیا سفر می‌کند. در این گردهمایی خانوادگی رویدادهایی روال زندگی شخصیت‌های داستان را تغییر می‌دهد. خاویر باردم و ریکاردو دارین دیگر بازیگران این فیلم هستند.

نلا روخاس کیست؟

بررسی های ما به این جا رسید که نلا روخاس، با نام کامل ماریانلا روخاس، از نه سالگی خواندن را آغاز کرده و تحت تاثیر خوانندگانی چون الا فیتزجرالد، کریستینا آگوئیلرا و ری چارلز بوده است.

او در امریکن آیدل لاتین در سال ۲۰۰۸ شرکت کرده و خواننده تعدادی از موزیسین های مشهور ونزوئلایی بوده و در استیج خوانندگانی چون شکیرا حضور داشته است.

همچنین بخوانید: کتک زدن مریم معصومی توسط مرد ناشناس

منطبق با کلید واژه: اخبار ستارگان