خانه » اخبار » اجتماعی » نقطه در آخر پیام نشانه بی عاطفگی و باعث جنگ روانی

نقطه در آخر پیام نشانه بی عاطفگی و باعث جنگ روانی

نقطه در آخر پیام نشانه بی عاطفگی و باعث جنگ روانی محققان میگویند که با گذاشتن نقطه در آخر پیام باعث ایجاد حس بی عاطفگی در طرف مقابل میشوید

موضوعات بسیار زیادی در دنیا وجود دارد که در عین اینکه بسیار ساده و پیش پا افتاده هستند دانستن آن در زندگی بسیار ضروریست و باید به آن دقت کرد .

ارتباط عاطفی یکی از مهم ترین ارتباط ها در زندگی هر شخصیست که هر کدام از طرفین ارتباط عاطفی سعی بر جلب توجه طرف مقابل و ابراز علاقه و عاطفه خود به وی هستند .

نقطه آخر پیام نشانه بی عاطفگی

نقطه آخر پیام

این روزها که اکثر ارتباط ها بر اساس رد و بدل شدن پیام میان طرفین برقرار میگردد خوب است بدانیم که چگونه پیام بدهیم و چه چیزی را در پیام های خود ننویسیم همانند این مورد که محققان گفته اند گذاشتن نقطه در آخر پیام باعث ایجاد حس بی عاطفگی در طرف مقابل میگردد که این موضوع باعث رنجش وی میشود .

با پیشرفت تکنولوژی بیشتر مکالمات ما از طریق فضای مجازی و شبکه های اجتماعی صورت می گیرد؛ بنابراین باید مراقب پیام های غیر کلامی آن باشید.

محققان در نتیجه مطالعات خود از تاثیرات منفی نقطه گذاشتن در انتهای پیام ها خبر دادند چرا که رعایت گرامر و نقطه گذاشتن در انتهای پیام ها حس بی عاطفه بودن را به مخاطب شما منتقل می کند. در نتیجه مطالعات مشخص شد، با رعایت دقیق علائم نگارشی مثل نقطه در پیام، حس عاطفه و صداقت بین مخاطبین کمتر می شود و به صورت ناخودآگاه نوعی جنگ روانی پدید می آورد. 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*