خانه » اخبار ستارگان » نظر سحر قریشی در مورد احمدی نژاد و ظریف و روحانی + عکس

نظر سحر قریشی در مورد احمدی نژاد و ظریف و روحانی + عکس

نظر سحر قریشی در مورد احمدی نژاد و ظریف و روحانی نظرات جالب و خواندنی بازیگر زن ایرانی سحر قریشی در مورد محمود احمدی نژاد و محمدجواد ظریف و حسن روحانی

این روزها بسیاری از هنرمندان در حال نظر دادن در مورد سیاست هستند و خود را به ظاهر به سیاست نمیکشند .

نظر سحر قریشی در مورد رییس جمهور

سحر قریشی

این بار سحر قریشی در پاسخ به سوال رضا رشیدپور در برنامه دید در شب در مورد رییس جمهور سابق ایران دکتر محمود احمدی نژاد و محمدجواد ظریف و دکتر حسن روحانی رییس جمهور ایران در حال حاضر صحبت های جالبی به زبان آورد که در این روزها کمتر شنیده میشود .

نظر سحر قریشی در مورد محمود احمدی نژاد

نظر سحر قریشی در مورد محمود احمدی نژاد

سحر قریشی در مورد محمود احمدی نژاد گفت :

من آقای احمدی نژاد را از نزدیک و بر سر سفره افطاری دیدم. خیلی جالب است! من هیچ احساسی به سیاست ندارم. بسیار خنثی هستم. چون سواد آن را ندارم و نمی فهمم، کوچکترین صحبتی درباره سیاست نمی کنم. جالب این است که من فکر می کردم اگر ایشان را ببینم، ایشان برای من با بقیه افراد که سر صحنه ی فیلم برداری می آیند فرقی نخواهد کرد. وقتی آقای احمدی نژاد از یک متر و نیمی من رد شده و به همه ما خوش آمد گفتند، ناخودآگاه و یکدفعه تحت تاثیر کاریزمای ایشان، در همین حال خنده ای بر لبان من آمد و با ایشان احوال پرسی کردم. گویی که ایشان را ده سال است که میشناسم. در حالی که هیچ حسی نسبت به سیاست ندارم، در وجود ایشان یک کاریزمای عجیبی دیدم و از لبخند ایشان لبخند زدم و از وجود ایشان انرژی خوبی گرفتم.

نظر سحر قریشی در مورد محمدجواد ظریف

نظر سحر قریشی در مورد محمدجواد ظریف

سحر قریشی در مورد محمد جواد ظریف گفت :

نظر خاصی ندارم .

نظر سحر قریشی در مورد حسن روحانی

نظر سحر قریشی در مورد حسن روحانی

سحر قریشی در مورد دکتر حسن روحانی گفت :

من یک کلیدی دست ایشان دارم که اگر آن را بدهند در خیلی از گاوصندوق ها را باز می کنم و دیگر با کسی کار ندارم. اینستاگرامم هم می بندم که کسی را اذیت نکنم. (با خنده) البته خیلی خوشحالم از اینکه رییس جمهورمان وقتی جایی می روند مترجم ندارند و به زبان مسلط هستند.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*