خانه » اخبار » اجتماعی » ندا یاسی و جنجال کلیپ های توهین ندا یاسی به مردم ایران در اینستاگرام + بیوگرافی و عکس

ندا یاسی و جنجال کلیپ های توهین ندا یاسی به مردم ایران در اینستاگرام + بیوگرافی و عکس

ندا یاسی و جنجال کلیپ های توهین ندا یاسی به مردم ایران در اینستاگرام بیوگرافی ندا یاسی و همسرش و ماجرای کلیپ های توهین دختر فاحشه اینستاگرامی به اسلام و مردم ایران .

بی شک کسانی که در اینستاگرام فعالیت بسیاری دارند با نام ندا یاسی این روزها زیاد برخورد میکنند .

ندا یاسی

ندا یاسی

ندا یاسی دختر فاحشه ای که این روزها با لخت شدن و نمایش بدن قصد دارد به قول خودش تابوشکنی کند که توهین ندا یاسی به مردم ایران غیر قابل تحمل است .

کلیپ توهین وی به مردم ایران در صفحه اینستاگرام ندا یاسی و همچنین یوتیوب منتشر شده که موجب خشم مردم ایران شده است .

ندا یاسی پا را فراتر گذاشته و در کلیپ هایش توهین به اسلام و فحاشی کرده است . وی در کلیپ هایش عرب ها را سرتر از ایرانیان معرفی کرده و به مردم ایران با فحاشی های خود بی احترامی کرده است .

همچنین این دختر که علاقه فراوانی به لخت شدن و نشان دادن بدنش به مردان دارد بارها و بارها با برهنه شدن به اسلام و فرهنگ اسلامی توهین کرده است .

کلیپ های برهنه ندا یاسی با توهین هایی به اسلام و ایران این روزها خشم مردم ایران را در برداشته و خیلی از ایرانیان از فعالیت های وی ناراحت شده اند .

صفحه اینستاگرام ندا یاسی با هجوم مردم ایران رو به رو شده و مردم ایران همگی وی را فاحشه ای میخوانند که قصد خودنمایی دارد .

این دختر ادعای زیبایی نیز دارد و فکر میکند که زیباترین دختر دنیاست و همیشه با آرایش های بسیار و بدن برهنه خود در کلیپ ها ظاهر میشود .

بدن لخت ندا یاسی و آرایش های متعددش و صحبت های مضحک و خنده دارش که این روزها سوژه برخی از کاربران اینستاگرام نیز شده است دلیلی بر فاحشگی وی است .

شاید شما از هم کاربرانی باشید که از بزرگ شدن نام این دختر ابراز تاسف کنید اما وظیفه رسانه ها انتشار چنین مطالبی جهت آشنایی مردم با چنین افرادی است که عقده های خود را با حمله به ما خالی میکنند .

در بیوگرافی های گفته شده از این دختر فاحشه گاها وی را افغانی یا عرب اعلام کرده اند که قابل به ذکر است که گفتن اینکه وی اهل کجاست و چه زبانیست دلیل بر توهین به قوم و زبان خاصی نیست و فقط جهت بیان اطلاعات در مورد این دختر می باشد .

گاها دیده شده که برخی با هتاکی به عرب ها یا افغان ها میخواهند همه این بزرگواران را بدنام کنند که مدیریت مجله سرگرمی اولی ها به شدت با این موضوع مخالف است .

بیوگرافی ندا یاسی

بیوگرافی ندا یاسی

بیوگرافی ندا یاسی :

از ندا یاسی بیوگرافی های متعددی منتشر شده است اما هیچ رسانه ای صحت این بیوگرافی ها را تایید نکرده است که در زیر به دو بیوگرافی ذکر شده از این دختر  اشاره میکنیم .

با توجه به کلیپ هایی که ندا منتشر کرده بیوگرافی های زیر تکذیب شده است .

ندا یاسی در یکی از کلیپ هایش موضوع ازدواجش را تکذیب کرده و همچنین اینکه خانواده اش در حال حاضر هستند و از فاحشگیش راضی نیستند .

همچنین این دختر گفته که مامایی خوانده است و با توجه به محاسباتی که میکند سنش حدود 27 الی 28 سال است .

در کلیپ دیگری گفته که پای افغانی ها را وسط نکشید و همچنین کلیپی که در آن به علت بی احترامی یک اینستاگرامی دیگر به عرب ها عصبانی شده و به ایرانیان حمله میکند میتوان برداشت کرد که وی افغانی نیست و به احتمال زیاد عرب است .

در بیوگرافی دیگری از وی آمده است :

ندا یاسی Neda Yasee متولد 1365 در افغانستان است و به سه زبان انگلیسی عربی و فارسی مسلط است .

وی یک بار ازدواج کرده که این ازدواج بعد از مدتی به طلاق ختم شد و دلیل طلاق ندا و همسرش جالب بوده است .

طلاق ندا یاسی و همسرش طبق برخی نقل قول ها به دلیل فاحشگی وی بوده است .

هرزگی ندا با اینکه موجب طلاق ندا یاسی و همسرش شد اما باز هم در خانه پدر و مادرش ادامه داشت و با سرکوفت هایی از سمت خانواده اش مواجه شد .

پس از این ماجراها وی به ایران می آید و با توجه به عقده های درونی اش شروع به انتشار کلیپ علیه مردان و تبلیغ فاحشگی میکند .

ندا یاسی

ندا یاسی

ندا یاسی کیست ؟

در دومین بیوگرافی ندا یاسی منتشر شده است اینگونه آمده که ندا متولد سال 1368 در اربیل عراق می باشد که از پدری کرد و مادری افغانی به دنیا آمد .

مریم ابراهیم قندیل نام اصلی ندا ذکر شده .

بر طبق گفته ها در این بیوگرافی پدر این دختر ، 11 سال قبل مادرش فاطمه حسینی را به دلیل رابطه نامشروع با یک مرد ایرانی به قتل میرساند و خود متواری میشود .

پس از آن دایی وی مسئولیت بزرگ کردنش را بر عهده میگیرد و این دختر را به تورنتو کانادا میفرستد .

ماجرای ندا یاسی و حسین تهی :

ندا در یکی از کلیپ هایش به بیان خوابی پرداخته که بیشتر شبیه داستان سکسی است که از جایی خوانده و بازگو کرده است .

رابطه جنسی ندا یاسی با حسین تهی در خواب این دختر اتفاق افتاده که در نهایت با مرگ وی به اتمام رسیده است .

ندا که گویا عاشق حسین تهی است به شدت به حسین تهی ابراز علاقه میکند و اینگونه که پیداست با این داستان خنده دار قصد جلب توجه حسین تهی را دارد .

جالب اینجاست که حسین تهی با متوجه شدن این موضوع سریعا دختر فاحشه اینستاگرامی را از فالورهایش بیرون کرد .

ندا یاسی بدون آرایش

ندا یاسی بدون آرایش

عکس بدون آرایش ندا یاسی نیز جالب توجه بوده است که برخی کاربران اینستاگرام گفته اند با دیدنش روحشان رفته است .

واکنش های کاربران هر روز موجب خشم بیشتر این دختر و رفتارهای دور از عقل وی میگردد .

گاها کاربران ایرانی از بزرگ کردن وی ابراز ناخرسندی کرده اند و درخواست عدم انتشار خبرهایی از وی شده اند تا خود را بزرگ نبیند .

62 دیدگاه

 1. به نظر من این دختر که این همه شما ها ازش بد میگید از همه اون ادمایی که جانماز اب می کشن، پول می خورن، پولای مملکت را اختلاس می کنن…هزار بار بهتر….این دختر هر چی هست خود خود واقعیشه…هر چی که نشون میده همونه…ولی خیلی از ادمها…حای اونایی که همین جا به این طفلک بد بیراه گفته اند خودشان اگه از دستشون بر بیاد هر کار می کنن.
  به نظرم شهامتش برای رو کردن دست مردای هرزه… عالیه…تا حالا هیچکسی دست مردای ید را اینطوری رو نکرده…
  هر کی هست خود خودشه …شماها هم یا دنبالش نکنین یا اگر جرات دارید شما هم خود خودتون باشید…ببینم که حاضر شما ها تحمل کنه…

 2. یه جور بدگویی میکنین انگار خودتون خیلی پاکین.توو این زمونه همه واسه خودشون یه هرزه اند.

 3. چرامامردم ایران این قدردنبال شایعه پراکنی وقضاوت هستیم بیاین قضاوت کردن روکناربزاریم وبه فکرمشکلات خودمون باشیم اگه واقعابه خدااعتقادداریم همه چیزرودست اون بسپاریم وبه جای خداقضاوت نکنیم
  خدامیبیندوچیزی نمیگویدمردم نمیبینندوفریادمیزنندقضیه امروزماایرانی هاست

 4. سلام میخواستم بگم ندا برغشی ساکن بندرلنگه همسایه ما هستن.خانواده لاکچری و بسیار باشخصیت.درسته جنگ زده هستن عرب خوزستانن الانم در بندرلنگه هستن.برادره کوجیکش دوستمه ولی اصلا انگار همجین خواهری نداره.جند سال پیش با دوست پسرش فرار کرد رفتن ترکیه پسره ولش کرد الانم کاناداس.لطفا حاشیه نسازید نه افغانه نه ترک‌نه کورد.عرب ایران خودمونه.خونشون سر کوچه ماست دو طبقه دارن.برادرشم خیلی پسره خوبیه .لطفا بهش توجه نکنید بزرگش نکنید خانوادش پیامارو میبینن عذاب میکشن.فراموشش کنید مکه ما کمبود داریم یکیو لخت ببینیم؟ندا مشکل داره کمبود داره ما نباید بهش توجه کنیم

 5. این دخترهرکی ک هس ایرانی عرب افغان و… بایدزودترجلوش گرفته بشه.نه به دلیل لخت شدن وفاحشه گری بلکه به دلیل توهین به ملت ایران وتوهین به دین اسلام ومسلمانان.امیدوارم ازاین مطلب پیگیری جدی صورت بگیره

 6. بنظرمنم مقصر اون نیست.مقصر اونایی هستن
  که ازسر بیکاری و نداشتن هدف توزندگی تامین بودن مالی که احتیاج به کار ندارن وشبانه روزی پای مجازی نشستن و این واونو
  فالو میکنن.
  کاش با این ابزار خوب که راحت دم دستمونه
  اقلا دوتا زبان خارجی یادبگیریم.
  یا مطالب علمی رو بخونیم و از سطح علمی جهان
  عقب نمونیم.باورکنیم که بقیه دنیا اینجوری
  تومجازی دنبال فالو کردن و لایک کردن نیستن.
  اینم مشکل نبود فرهنگ مجازی توکشور بافرهنگ ماست.
  باورکنیم که وقت واقعا ازهرثروتی بالاتره
  که بخوایم پای هرچیزی بزاریم.
  با تمام پول وطلاهای دنیا هم نمیشه ثانیه ای
  ازهزاران ساعت وقتی روکه بیخود میگذرونیم برگردونیم.
  یه کم فکر کنیم.اینو بخودم اول میگم.
  دوستان عزیز،ما ازلحاظ هوش چیزی کم نداریم ازدنیا،فقط باید ازش درست بهره
  ببریم.

 7. از طرز صحبت ولهجه اش مشخصه که افغان نیست

 8. من کاری ندارم کیه و از کجا اومده . تایید هم نمیکنم ولی این بشر این مدلی که به دنیا نیومده . پشت تربیت و حال الانش خیلی چیزا بوده که این رو به اینجا رسونده . کسی چه میدونه

 9. سلام چرا این ادم و ادمایی که مثل این ادم هستن و توهین میکنن و خودنمایی اندامی میکنن وتجارت برای خودشون اینجوری درست کردن و پاک نمیکنن از صفحات مجازی بعضی از ملت ما احمقن و اینجور افراد روشون تاثیر میزاره و مثل این ها تجارت راه میندازن و برای اینکه تعداد اینها بیشتر نشه باید جلوی این ها گرفته بشه وگرنه معلوم نیست چی بشه 😔

 10. رحیم شبرخ فومنی

  کسب و کار اینترنتی این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته. داشتن فالوور بیشتر یعنی گرفتن تبلیغات بیشتر و گران تر. وحید خزایی با داشتن فالووری در حدود یک میلیون نفر، برای تبلیغی 24 ساعته یک میلیون تومان دریافت می کنه. البته برای تبلیغ یک فیلم زیر یک دقیقه از کسب و کار یک نفر 4 میلیون تومان می گیره. هدف ندا هم از این کارا و این کلیپ ها جلب توجه و در نهایت جذب فالوور است. وگرنه ایشون نه فاحشه و نه مریض روانیه. ندا یک تاجر اینترنتی و البته بی توجه به مسائل اخلاقیه.

 11. ندا یاسی عرب خوزستانه ،ادبیاتش داد میزنه ،خانواده ش اهل اروندکنار از توابع ابادان هستن ،جنگزده وساکن بندر لنگه شدن،ندای هرزه متولد لنگه س،۳۱ سال داره ،خواهرش هدی معلم چادری،برادرش کارمند بانک ماهشهر،،خودش وپدرمادر وجدابادش عربن،،ادبیاتش داد میزنه عربه،،تکه کلام ،،ولک،،شلوار روم میاد؟ارایش بزنم،،سالات بجای سالاد،خو بجای خب ،همه داد میزنه عرب خوزستانه ،کافیه کمی با فرهنگ واداب عربای جنوب اشنا باشی

  • با سلام و احترام
   البته عرب بودن ندا یاسی دلیلی بر مشکل دار بودن عرب های عزیز ایران نیست و اگر همچنین نظراتی منتشر میشه فقط بخاطر اطلاع مردم از نظرات دوستان ایرانی است .

  • اوا عاطی جون خودت بچه کجایی؟
   من کار به ندا یاسی و این مزخرفا ندارم ولی ببخشیدا شما اشتباه میکنید در مورد فرهنگ و ادب عربای ایران و به خصوص خوزستان توهین کنی.
   وگرنه چنان فرقی هم با ندا یاسی نداری

  • با سلام و احترام
   ایشون گفتند که ندا یاسی با توجه به تکه کلام ها و نحوه صحبتشون به عرب های خوزستان میخورند و توهینی به مردم عزیر عرب ایران نشده .

  • خواهر هر کجا که باشه مهم اینه که فاحشه ست توهین نکن به عربا همه مثا هم نیستن

 12. سلام وقتی شما از منبعاتون مطمین نیستید لطفا اسم قومیتارم الکی نیارید.من کاری ندارم این خانم کی هست یا چی هست این بماند وخدای خودش.ماشاهکار کنیم خودمونو درس میکنیم هیچ کس خالی از نقص نیست .ولی وقتی مطلبیو از کسی مینویسید لطف کنید منبع اصلی این مطلبتون ذکر کنید تا ب کسی یا قومی توهین نشهوهمه از صحتش مطمین باشن .شما با این چیزا فقط تفرقه رو زیاد میکنید

  • با سلام و احترام
   فکر نکنم با معرفی یک شخص و اینکه گفته بشه فلانی اهل فلان جاست به قومیت یا مکان توهینی بشه .
   این موضوع اصلا ربطی به هم نداره .
   یعنی اگر یک عرب یا یک ترک یا یک لر بد بود همه عرب و ترک و لر بد هستند ؟
   این چه دیدیه !!!!
   ما فقط قصد معرفی این خانم رو داشتیم و چون هنوز معلوم نیست که دقیقا کجایی هستند ما چند شبهه ای که در موردشون هست رو نوشتیم که مطلب کامل تر باشه که خواننده همه چیز رو حدودا بدونه .
   به صراحت اعلام میکنیم که قصد هیچ توهینی به هیچ یک از اقوام عزیز ایرانی رو نداریم و نخواهیم داشت .

 13. من هروقت فیلم ها و اداهاش رو میبینم از ته دل میخندم ومیگم خدایااین دلخوشی ها رو از ما نگیر
  جامعه به دلقک هرزه واسه سرگرمی مردم احتیاج داره
  زیاد بهش سخت نگیرین
  عقده های ناگشوده باعث تخریب شخصیتش شده
  و ناچاره واسه رفع حس حقارت درونیش اینکارهارو بکنه
  دردرون این زن هیچ نشانه ای از عاطفه واحساس نیست
  تلقی خودش ازوجود خودش چیزی بیشتراز یک شیء برای هوس رانی نیست

 14. خاک توسرش واقعاا آبروی هر چی دختره برده دیونه روانی . البته پدر و مادش وقتی درست درمون نبودن اینم اینجوری میشه دیگه . وقتی باباش زده مامانشو کشته پس از بچشون چه انتظار باید داشت که یه دختر روانی نباشه . ولی در هر صورت باز خاک توسر اونایی که این دختر رو دنبال میکنن و لایکش میکنن واقعاااا متاسفم واسه همه

 15. اصلا مشخصه قیافه اش که ته چهره افغانی عربی یه چیز تو این مایه ها داره. البته بیشتر شبیه عرب هاست نه افغان. هرچیه خاک بر سرش واقعا که چی مرده شور ببرن واسه معروفیت نیس این افراد بیمار روانی ان امثالی مثل این دختره یا وحید خزایی و… که عقده هایه درونی و کمبود شخصیت دارن.اگه توجه کنین تو اکثر کلیپ هایه این افراد نه دوستی هست نه آشنایی همه اشون تنها و سرخورده ان

 16. جنون جنسی داره این خانوم مهم نیست اهل کجاست ولی اختلال روانی داره شایدم نداشته باشه وداره عدف خاصی رو زیرکانه دنبال میکنه ولی دیوونه اونهایین که فالوش کردن

 17. ولی خداییش چهره زیبا و معصومی داره. حیف… تف. لعنت به اون دوسپسرش که باعث شد این اینجوری بشه اونو باید دار زد

 18. من کاری ندارم این کیه
  شما نباید آدما رو قضاوت کنید
  قضاوت کردن درباره دیگران وظیفه شما نیست

 19. به نظرمن کسی نباید فالوش کنه وقتی که بعضی آدما میرن اینو فالومیکنن اونم انگیزش بیشترمیشه بازم فیلم بزاره بازم توهین کنه وبازم حرفای زشت وزننده

  • دوست عزیز
   ما به این دلیل حق داریم درمورد ایشون قضاوت کنیم که اول ایشون به مردهای ایرانی و عقاید ایدئولوژیکشون توهین کرده
   درسته هرکسی آزاده هرطور دوست داره زندگی کنه ولی بدون توهین به دیگران به جنسیت دیگران وبه ایدئولوژی دیگران . بدون توهین به ملیت ایرانی و…
   مردم گله ی گوسفند نیستن که همه رو درمورد صفتی جمع ببندی و با یک چوب برونی.
   دوره و زمونه ی نگاه زن سالارانه یا مردسالارانه ی محض تموم شده
   مردم ایران در نگاه اجمالی ودرمقایسه با مردم سایر ملل ، مردم نجیب وقابل احترامی هستن
   فقط در مورد جنگ ، ببینید چقدر ایثار و فداکاری کردن تا دشمن متجاوز رو عقب برونن
   چقدر خانواده ها هزینه دادن
   البته به مشکلات فرهنگی و رفتاری خودمون هم اذعان دارم
   به هرجهت اینکه کسی باآسیب دیدن در رابطه عشقی همه ی هویت و ارزشهاشو دور بریزه و وحشی و هرزه رفتار کنه وبه همه توهین کنه درهیچ فرهنگ اجتماعی قابل پذیرش نیست

 20. عرب نیس پدرش کورد ه و مادرش افغانی هس

  • هر جا هر چیزی شد بزنید پای افغانها…مشخصه افغانستانی نیست. اگه مادرش افغانستانی بود حداقل تو یه جمله یه کلمه شو به لهجه ی دری میگفت.

  • سلام تو پیجش نوشته افغانستان زیر یکی از پستها

 21. بنظرم این دختر یه ضربه هایی از بعضی مردا دیده ک ب اینجا کشیده شده.چه راه بد و اشتباهی.باید برای ظهور نزدیک شیم ک ظهورآقا سخت نزدیک است. خدا ب داد هممون برسه. پیامبر اکرم میفرماید:زمانی بر مردم می آید که ماندن بر دین حق،مانند گرفتن گلوله ایی آتش بر دست است…

 22. ایشون هر کسی هستند در پی این هستند که انتقام جویی کنند ولی از کی و از چی معلوم نیست ، این خانم میخواهند خودشون رو مطرح کنند که تا حدی موفق بودن،ولی به این موضوع که در دیدگاه ما جایگاه احمقانه ای دارند ،دقت نمیکنند . ایشون بعضا حرف منطقی میزنند ولی توهین و تندروی و جمع بستن باعث این خواهد شد که زیاد عمر نکنند. انسان نباید دشمن تراشی کند حتی اگر آمریکا باشد.

 23. هر کسی هس شدیدا مشکل روحی و روانی و کمبود محبت داره، بخاطر همینه همش کلیپ هایی میزاره که جلب توجه کنه.الانم شده مسخره دست همه

 24. من این عکس بى ارایش رو دیدم دارم قبض روح میشم.

 25. سلام مطلب جالبی بود.با تشکر

 26. به این میگن داف ایول به خودم که اگه رشته داف شناسی بزنم دوسوته قبولم

 27. معلوم میشه بارها نشستی فیلماشو نگاه کردی.پس تو هم از بیکاران اینستاگرامی هستی…هرکسی ازاده هرطور دوست داره زندگی کنه…و هر حرفی بزنه…من کسی رو تایید نمیکنم…اما اینهمه فالوور داشتن نشونه بلاهت ما ایرانی هاست….

  • با سلام و احترام
   اگر منظورتون ما هستیم باید توضیح بدم که ما اصلا وقت چک کردن اینستاگرام اشخاص رو نداریم اما خب کار ما اینه که مسائل روز و اتفاقات رو بررسی و مطلب گذاری کنیم .
   یعنی اگر ما در مورد بازیگران خارجی مطلبی میذاریم هر روز باهاشون تو خیابونا هستیم ؟
   نه اینطور نیست ما فقط اگر موضوعی داغ بشه و برای مردم جلب توجه کنه و مردم دوست داشته باشند در موردش اطلاعات بیشتری داشته باشند رو تحقیق و بررسی میکنیم و انتشار میدیم .
   حالا این اخبار شاید مثل این باشه شاید مربوط به یک بازیگر خارجی و شاید بازیگر ایرانی .

 28. از راهی دور آمده.عامو این دختره عرب افغانیه.بلانسبت که ایرونی باشه

  • دمت گرم موسی

  • فعلا که ایرانی در اومده.. هر جا آدم بد و خو. هست. بعضیا همه رو.میچسبونن به عربها افغانها

  • مهتاب تو یکی از فیلمهاش خودش گفت پدرش عربه مادرش افغانی تو کادر جستجوی گوگل بنویس( ندا یاسی پدرم عربه مادرم افغانی )فیلمش میاد .
   همش اصرار دارید بگید هر دختری خرابه ایرانی و هر دختری یه رگه افغانی یا عرب داشته باشه سالمه خودش تو ویدیوش میکه من میکسم پدرم عربه ایرانیه مادرم افغانی اگه واقعا به حرفت که همه جا آدم بد و خوب هست اعتقاد داری واسه چی منکر حرفی که خودش زده میشی البته از چهره و حرف زدنشم مشخصه .

 29. با سلام
  دارم شاخ درمیارممممممم
  این دختر یه زمانی همکلاس من بود،اسم اصلیش هم ندا ولی به فامیلی دیگه داره که شاید دلش نخواسته برملا بشه و اسم مستعار گذاشته پس منم فامیلیشو نمیتونم بگم.
  تو مدرسه ما،مخ بود،واقعا درسخون و پرتلاش و حتی از لحاظ معنوی هم دختر خوبی بود،من چون یه زمانی تو شهرشون زندگی میکردم و بعدها از اون شهر رفتیم،امروز اسم اصلیش رو توی گوگل زدم ببینم این دختر که اینقد درسخون هست از لحاظ درسی به کجا رسیده و..
  اما دارم از تعجب دیووونه میشم
  دیدم اسم مستعار گذاشته و به راه انحرافی کشیده شده
  خدا شاهده عین حقیقت رو دارم میگم
  الان این پست رو گذاشتم که بگم خدایا آخر و عاقبت همه ما رو ختم به خیر کن.آمین
  در ضمن تا جایی که یادمه پدرش اگه اشتباه نکنم عرب هس
  اما این دختر نه عراقی هس و نه افغانی
  ایرانی هست.

  • بیوگرافی واقعیش لو رفته این بیوگرافی ک زده افغانه و اسم مریم ابراهیم قندیله رو خودش پخش کرده. اسمش واقعیش ندا برغشی هست که ساکن بندرلنگه بوده توی یه خانواده خیلی خیلی متعصبو تو مدرسه نمونه دولتی درس خونده و دانشجوی مامایی دانشگاه رازی بوده ک با دوس پسرش فرار میکنه ترکیه و بعد اینکه پسره ولش میکنه،مجبور ب پناهندگی به کانادا میشه.الانم تو دانشگاه یورک تورنتو درس میخونه.

  • بیوگرافی واقعیش لو رفته این بیوگرافی ک زده افغانه و اسم مریم ابراهیم قندیله رو خودش پخش کرده. اسمش واقعیش ندا برغشی هست که ساکن بندرلنگه بوده توی یه خانواده خیلی خیلی متعصبو تو مدرسه نمونه دولتی درس خونده و دانشجوی مامایی دانشگاه رازی بوده ک با دوس پسرش فرار میکنه ترکیه و بعد اینکه پسره ولش میکنه،مجبور ب پناهندگی به کانادا میشه.الانم تو دانشگاه یورک تورنتو درس میخونه.

  • سلام . میدونین الان کجا داره زندگی میکنه؟

  • بله ،درسته ،هرکی با ادبیات عرب خوزستان کمی اشنا یی داشته باشه متوجه میشه ندا عربه ،اونم از نوع پدرمادری،حتی نوع تغذیه ،عاشق خورش بامیه س،،افغانیا بامیه خور نیستن،حرکات دستاش،عربیه ،درکل یه مدت با عربای جنوب باشی کاملا رفتاراشونو تشخیص میدی،این هرزه هم با دلارای سعودی حال میکنه

  • شادی جون هیچ ایرانی نماید به پدر و مادر و ابا و اجداد و ایل و تبار خودش توهین کنه و لطفا برای ی کسی که نه شرف داره نه آبرو هی نیاید اهمیت قائل شید مطمئن باشید یه مزدور هست که اومده به ارزشهای ایران و اسلام و خانواده توهین کنه چون خودش آدم بی خانواده و بی بته ای هست

 30. اصلا مهم نیس……

  هرکس هر جور دوس داره زندگی میکنه به ما چه……

 31. این یه فاحشه خیلیم ادعا میکنه

 32. شما که ادعای مسلمانی میکنی میدونی توهین و افترا یه مسلمانی دیگر گناه نابخشودنی است، مراقب رفتار و کردارمان باشیم

  • سعید اون فاحشه به ایران و اسلام همه دخترها و زنها توهین کنه عیبی نداره ولی دیگران افترا نزنند و توهین نکنن چرا چرت و پرت میگیی مگه آدمی که که خودشو آنجور در معرض دید همه میگذارم دین هم داره

 33. اوردن نام چنین فاحشه گانی انهم در چنین سطحی، توجها به بی قیدی و غرق بودن اینگونه شخصیت ها در منجلاب فساد و تباهی، نوعی احساس خودشیغتگی بیش از حد نیز باین اراذل دست می دهد. بناعلیهذا بهتر ان است که بسرعت از کنار این اشاعه دهنده گان فحشا گذشت. با سپاس فراوان

  • تروخدا یکی ترجمه کنه این چی گفت؟؟؟

  • فاحشه نیست اصلا. یه جور حس ضد مرد بودن و انتقام جویی و تابوشکنی رو تو وجودش میبینم. اصلا به هیچ عنوان فاحشه نیست گرچه خودش قصد داره خودشو فاحشه نشون بده

 34. از ندا یاسی بیوگرافی های متعددی منتشر شده است اما هیچ رسانه ای صحت این بیوگرافی ها را تایید نکرده است که در زیر به دو بیوگرافی ذکر شده از ندا یاسی اشاره میکنیم .

  خب اگه تایید نشده پس چرا شایعه پراکنی میکنید ؟ عجباا
  مخصوصا بیوگرافی دوم که در مورد روابط مادرشه !!!!

  • با سلام و احترام
   ببینید اصل موضوع مطلب به توهین ندا یاسی به مردم ایران مربوط هست که در کنار اون مردم میخوان این آدم رو بشناسند که کیه و از کجاست .
   ما بسیار جست و جو کردیم و این دو بیوگرافی نقل شده بود .
   اگر هم اولش میایم مینویسیم که تایید نشده اند تنها دلیلش احترام به بازدیدکننده هست که مثل سایر سایت ها از خودمون الکی چیزی درنیاریم و بعدا بازدیدکننده از ما عصبانی بشه که خبر دروغ رو با نهایت اطمینان زدیم .
   اگر اول بیوگرافی رو مطالعه کرده باشید در به روزرسانی های بعد از مطلب اصلی ما نوشتیم که ندا یاسی این دو بیوگرافی رو تایید نکرده و در کلیپ هاش کاملا اشاره کرده که ازدواج نکرده و حتی خانوادش وجود دارند و مخالف کارهاش هستند .
   اون دو تا بیوگرافی هم که نقل شده برای اینه که کسانی که در سایر سایت ها با اطمینان کامل اینا رو میخونند اینجا بفهمند دروغه .
   اگر ما همچین کاری کردیم فقط احترام به بازدید کننده بوده که بعدا گفته نشه فضای مجازی کلا دروغ میگه .

 35. شما این شغال رو خیلی گندش کردین با خودش فکر میکنه که چی هست

 36. اینقد این رو مطرح نکنید بیشتر معروفتر میشه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*