خانه » اخبار » نتیجه بازی های جام حذفی ایران – 1/16 نهایی

نتیجه بازی های جام حذفی ایران – 1/16 نهایی

نتیجه بازی های جام حذفی ایران – 1/16 نهایی

مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی/ پنجشنبه 16 شهریورماه 1396

داماش گیلان 1 – سیراف کنگان 0

دیدار تیم های داماش گیلان و سیراف کنگان در چارچوب رقابت های جام حذفی فوتبال با برتری یک بر صفر داماشی ها به پایان رسید.

بر اساس این گزارش تک گل این دیدار را محمد مختاری در دقیقه 27 برای داماشی ها به ثمر رساند.

داماش با این پیروزی به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی راه یافت.

شرح گل:
1-0 (داماش گیلان): در دقیقه 72 تک گل این دیدار را محمد مختاری در دقیقه 27 برای داماشی ها به ثمر رساند.

پدیده 1 – تراکتور 2

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با دو گل دیرهنگام مهدی شریفی و محمد ایران پوریان از شکست، پیروزی ساخت و به مرحله ی بعدی جام حذفی صعود کرد.

تیم تراکتورسازی در این دیدار با نتیجه یک بر صفر و در پی گل معین عباسیان در دقیقه 70 در آستانه حذف از جام حذفی قرار گرفته بود و اخراج یحیی گل محمدی هم کار را دشوارتر کرده بود، اما تعویض های یحیی گل محمدی و وارد کردن فرزاد حاتمی و محمد نوری به بازی روند این مسابقه را تغییر داد و این دو موفق شدند در سه دقیقه پایه گذار گل های تیم تراکتورسازی شوند. در دقیقه 88 مهدی شریفی روی پاس فرزاد حاتمی گل تساوی را به ثمر رساند و در شرایطی که همه منتظر وقت های اضافی بودند، گل محمد ایران پوریان که روی پاس محمد نوری در وقت های تلف شده به دست آمد، این دیدار را به شیوه ای دراماتیک به سود شاگردان گل محمدی خاتمه داد تا رویاهای تیم میزبان در مرحله یک شانزدهم نیمه تمام بماند و یحیی گل محمدی همچنان خودش را به عنوان یک مربی متخصص در جام حذفی مطرح کند.

شرح گل‌ها:
1-0 (پدیده): در دقیقه 70 پاس در عمق رضا ناصحی به معین عباسیان رسید و این بازیکن در نزدیکی های نقطه پنالتی با پای غیرتخصصی اش گل اول بازی را به ثمر رساند.

1-1 (تراکتورسازی): در دقیقه 88 ضربه سر فرزاد حاتمی توپ را به شریفی رساند و این بازیکن هم پس از کنترل توپ و در دو متری دروازه بان با یک ضربه دقیق گل تساوی را به ثمر رساند.

2-1 (تراکتورسازی): در دقیقه 90+2 ارسال بازیکنان تراکتورسازی با ضربه محمد نوری بازیکن تعویضی یحیی گل محمدی به محمد ایران پوریان رسید و این بازیکن هم با یک ضربه سر شیرجه ای گل دوم تراکتورسازان را به ثمر رساند تا این تیم به مرحله بعدی جام حذفی صعود کند.

سپاهان 0 – صنعت نفت آبادان 1

نفت آبادان در مسابقه ای که چندین بار به خاطر خرابی نورافکن های ورزشگاه متوقف شد، توانست با گل مگنو باتیستا به برتری برسد و صعودی قابل توجه داشته باشد.

سپاهان و نفت آبادان در حالی به مصاف یکدیگر رفتند که هردو تیم امیدوار به صعود به دور بعدی بودند. در این بین نفتی ها در این بازی به چند بازیکن اصلی خود استراحت دادند و به نظر می رسید چندان تمایلی به ادامه جام حذفی ندارند. از سوی دیگر سپاهان می خواست اولین پیروزی خانگی در این فصل را جشن بگیرد اما باز هم در این مسیر موفق نشد.

شرح گل:
1-0 (صنعت نفت آبادان): در دقیقه 9 مسابقه تیم نفت آبادان صاحب یک ضربه ایستگاهی از پشت محوطه جریمه شد. کرار جاسم پشت توپ ایستاد و ضربه خوبی زد. لی اولیویرا به طور ناقص توپ را دفع کرد اما در ریباند مگنو باتیستا صاحب توپ شد و با یک بغل پا دروازه سپاهان را گشود.

استقلال خوزستان 5 – میعاد مغان اردبیل 0

استقلال خوزستان به مصاف تیم میعاد مغان رفت و در نهایت موفق شد این تیم نه چندان مطرح را با ۵ گل شکست بدهد.

شاگردان عبدالله ویسی با دو گل جونیور مارینی در دقایق 29 و 55 از حریف خود پیش افتادند. در ادامه فرزاد بهمنی (64)، سابا تاوادزده (72) و فرید بهزادی کریمی (2+90 – پنالتی) برای استقلال خوزستان گلزنی کردند تا این تیم با پیروزی پرگل از سد میهمان خود عبور کرده و به جمع 16 تیم پایانی راه یابد.

شرح گل‌ها:
1-0 (استقلال خوزستان): در دقیقه 29 اولین گل این دیدار را جونیور مارینی برای استقلالی ها به ثمر رساند.

2-0 (استقلال خوزستان): در دقیقه 55 دومین گل این دیدار را نیز جونیور مارینی برای استقلالی ها به ثمر رساند.

3-0 (استقلال خوزستان): در دقیقه 64 سومین گل این دیدار را فرزاد بهمنی برای استقلالی ها به ثمر رساند.

4-0 (استقلال خوزستان): در دقیقه 72 چهارمین گل این دیدار را سابا تاوادزده برای استقلالی ها به ثمر رساند.

5-0 (استقلال خوزستان): در دقیقه 2+90 پنجمین گل این دیدار را فرید بهزادی از روی ضربه پنالتی برای استقلالی ها به ثمر رساند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*