خانه » اخبار » نتیجه بازی های جام حذفی ایران – 1/16 نهایی

نتیجه بازی های جام حذفی ایران – 1/16 نهایی

نتیجه بازی های جام حذفی ایران – 1/16 نهایی

مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی/ شنبه 18 شهریورماه 1396

راه‌آهن 1 – خونه به خونه 2

دو تیم خونه به خونه و راه آهن به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری 2 بر 1 شاگردان جواد نکونام به پایان رسید.

در ابتدا اول تیم راه آهن بود که در این بازی پیش افتاد. رضا معقولی در دقیقه 8 گل اول راه آهن را به ثمر رساند. در ادامه اما خونه به خونه به سرعت بازی را به تساوی کشاند. مهرداد حیدری در دقیقه 11 گل اول خونه به خونه را به ثمر رساند.

بازی بدون گل دنبال می شد تا اینکه مهرداد خیری در دقیقه 75 گل دوم خونه به خونه را به ثمر رساند و بازی را 2-1 کرد.

بادران تهران 3 – پیکان 1
دو تیم پیکان و بادران به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری3 بر 1 بادران به پایان رسید.

پس شگفتی لیگ یکی ها در روزهای گذشته و حذف تیم هایی همچون پارس جنوبی جم، سایپا و ذوب آهن، پیکان نیز کار سختی در برابر بادران برای خود تصور می کرد که این اتفاق نیز رخ داد.

پیکانی ها در دقیقه 4 به سرعت دروازه خود را باز شده دیدند. کریم اسلامی، بازیکن سابق صبای قم گل اول بادران را به ثمر رساند.

در ادامه شاگردان مجید جلالی که کار خود را سخت می دیدند حملات خود را آغاز کردند و در دقیقه 45 موفق شدند توسط امیر حسین صادقی بازی را به تساوی بکشانند.

اما باز هم این بادران بود که پیش افتاد. مسعود ریگی در دقیقه 65 از روی نقطه پنالتی گل دوم بادران را به ثمر رساند تا بازی 2-1 شود.

بادران دست بردار نبود و باز هم گل زد. این بار امیر میر بزرگی در دقیقه 89 گل زد تا بادران با نتیجه 3 بر 1 حریف لیگ برتری خود را شکست دهد.

سپیدرود رشت 1 – ملوان 3

تیم ملوان بندرانزلی که در رشت مهمان تیم سپیدرود این شهر بود در پایان توانست با نتیجه 3 بر 1 حریف  لیگ برتری خود را از پیش رو بردارد و راهی مرحله یک هشتم نهایی شود.

شاگردان نادر دست نشان در ملوان بندرانزلی در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی توانستند سپیدرود را از شکست دهند تا یک لیگ برتری دیگر از این جام کنار برود. پژمان نوری هافبک باسابقه انزلی چی ها در دقیقه 31 با یک شوت دیدنی از روی ضربه ایستگاهی موفق شد گل اول ملوان را در این بازی به ثمر برساند. اما در آخرین دقایق بازی و دقیقه 88 حسین ابراهیمی از روی نقطه پنالتی گل تساوی بازی را به ثمر رساند تا این دیدار به وقت های اضافه کشیده شود. در دقیقه 8 وقت های اضافی این بابک مرادی بود که از روی نقطه پنالتی توانست گل دوم شاگردان نادر دست نشان را به ثمر برساند. این پایان کار نبود و در دقیقه 24 وقت های اضافی محمدرضا نقدی پور تعویض طلایی دست نشان روی پاس بابک مرادی در موقعیت تک به تک قرار گرفت که توانست گل سوم و برتری ملوان را به ثمر برساند و مجوز صعود ملوان را امضا کند.

با برد ملوان بندر انزلی و صعود آن ها به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی تا این لحظه شمار تیم های دسته اولی صعود کرده به این مرحله به 8 تیم رسیده است.

سیاه جامگان 3 – برق جدید شیراز 1
تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد با پیروزی مقابل برق نوین شیراز به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی صعود کرد.
تیم فوتبال سیاه جامگان در بازی که استقبال چندانی از آن نشد و خبری هم از پخش تلویزیونی آن نبود، در ورزشگاه ثامن نیمه اول را طوفانی آغاز کرد و موفق شد با نتیجه ۳ بر یک مقابل برق نوین شیراز برنده به رختکن برود.
در نهایت این بازی با نتیجه ۳ بر یک به سود مشکی پوشان به پایان رسید تا این تیم راهی مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی شود و با توجه به حذف پدیده، به عنوان تنها نماینده فوتبال خراسان در این رقابتها حضور داشته باشد.
فولاد 0 – ایران جوان بوشهر 1

این دیدار در نهایت با برتری یک بر صفر بوشهری ها به پایان رسید.

بوشهری ها در دقایق پایانی گل برتری را وارد دروتزه فولاد کردند تا یک شگفتی دیگر در جام حذفی رقم بخورد و فولاد نیز از گردونه رقابت های جام حذفی کنار برود.

با این پیروزی ایرانجوان بوشهر به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی صعود کردند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*