خانه » اخبار » نتایج روز دوم هفته دوم لیگ هفدهم – جام خلیج فارس

نتایج روز دوم هفته دوم لیگ هفدهم – جام خلیج فارس

نتایج روز دوم هفته دوم لیگ هفدهم – جام خلیج فارس؛ تاریخ: 96/05/13

پدیده 4 – سپاهان 0

تیم فوتبال پدیده با نمایش یک بازی برتر و به ثمر رساندن گل های زودهنگام حریف نامدار خود را با شکستی سنگین بدرقه کرد و به جمع 4 امتیازی های لیگ پیوست.

شرح گلها:
پدیده (1-0): در دقیقه ی 1 بازی ارسال کرنر از سمت راست خط دفاع سپاهان به دیرک اول ارسال شد و پس از اینکه توپ از زیر پای چند بازیکن رد شد به محمد حسین مرادمند رسید و این بازیکن هم با یک بغل پای ساده توپ را وارد دروازه ی تیم سابق خود کرد تا برای دومین فصل پیاپی دروازه ی سپاهان را باز کرده باشد.

پدیده (2-0): در دقیقه 25 محمد قاضی موفق به گرفتن توپ از رسول نویدکیا شد و بلافاصله به سمت دروازه شوتزنی کرد که شوت او گل دوم پدیده را ثبت کرد.

پدیده (3-0): ارسال بازیکنان پدیده از سمت چپ خط دفاعی سپاهان به امین قاسمی نژاد رسید و این بازیکن هم پس از کنترل توپ با یک چرخش به توپ ضربه ی آرامی را زد که توپ در کمال ناباوری به سومین گل پدیده تبدیل شد

4-0 (پدیده): در دقیقه 78  نفوذ زیبای میلاد کمندانی و پاس او به خانزاده با حرکت انفرادی زیبای محمد خانزاده همراه شد و این مدافع با پیشروی به داخل محوطه جریمه سپاهان با ضربه ای زیبا چهارمین گل پدیده را به ثمر رساند. شادی خانزاده بعد از گل جالب بود.

ذوب‌آهن 3- گسترش فولاد 0

ذوب آهن و گسترش فولاد در حالی به مصاف یکدیگر رفتند که هردو به دنبال کسب اولین پیروزی در لیگ برتر هفدهم بودند. ذوب آهن اما به واسطه بازی خوبش توانست مزد برتری اش را بگیرد و اولین 3 امتیاز فصل را دشت کند. گسترش فولاد هم با دو شکست سنگین در قعرجدول لیگ برتر قرار گرفت.

شرح گلها:
یک بر صفر ذوب آهن(اسماعیل شریفات): در دقیقه 45 مسابقه ربیع عطایا در جناح راست ذوب آهن صاحب توپ شد؛ هافبک لبنانی با پای چپ به زیبایی توپ را روی دروازه گسترش ارسال کرد و اسماعیل شریفات ارسال دقیق عطایا را با سر به تور دروازه حریف رساند.

دو بر صفر ذوب آهن(وحید محمدزاده): در دقیقه 70 ارسال مهدی رجب زاده از روی نقطه کرنر با ضربه تماشایی وحید محمدزاده همراه شد و توپ به کنج دروازه فرناندو دخسوس رفت تا بازی دو بر صفر به سود ذوب آهن شود.

3 بر صفر ذوب آهن(مهدی رجب زاده): در دقیقه 76 مهدی رجب زاده پشت محوطه جریمه صاحب توپ شد و اقدام به شوتزنی کرد؛ ضربه دیدنی و دقیقه مهدی رجب زاده به سه کنج دروازه فرناندو دخسوس رفت و گلی تماشایی به ثمر رساند.

پارس‌ جنوبی 3- پیکان 2

شاگردان مهدی تارتار با شروعی توفانی در رقابت‌های لیگ‌برتر در همان نیمه اول 3 گل وارد دروازه حریف باتجربه خود کرده‌اند.

شرح گلها:
1 ـ صفر (پارس جنوبی جم)؛ علی دشتی دقیقه 2: داور بدون توجه به خطای رحمان احمدی دستور به ادامه بازی داد که توپ در یک رفت و برگشت زیرپای علی دشتی زننده گل چهارم هفته گذشته قرار گرفت و او با یک شوت سرکش توپ را به تور دروازه رحمانی دوخت.

2 ـ صفر (پارس جنوبی جم) ابراهیم صالحی دقیقه 4: کرنر ارسالی از سمت راست به ابراهیم صالحی رسید و او دروازه پیکان را با حرکتی چرخشی گشود.

3 ـ صفر (پارس جم): این بار نوبت امید سینگ گریزپاست که در دقیقه 31 سومین گل تیمش را در کمال ناباوری وارد دروازه پیکان کند. سینگ پاس ابراهیم صالحی را در دهانه دروازه به گل سوم تیمش تبدیل کرد.

3 ـ 1(پیکان): توپ ارسالی در محوطه جریمه به امیرحسین صادقی رسید و او با ضربه سر این توپ را برای مهدی مومنی فرستاد که مومنی با یک ضربه قیچی برگردان توپ را وارد دروازه فروزان کرد.

3 ـ 2 (پیکان): در دقیقه 1+90 ضربه ایستگاهی پیکانی‌ها با برخورد به مدافعان حریف به زمین خودشان بازگشت و این توپ در یک رفت‌وبرگشت به حجت حق‌وردی رسید و او با یک ضربه سرکش توپ  پس از برخورد به دروازه پارس  وارد دروازه کرد.

استقلال 0 – استقلال خوزستان 0

بازی تیم های استقلال برابر استقلال خوزستان با تساوی بدون گل به پایان رسید. استقلال با این تساوی عجیب 1 امتیازی شد و بالاتر از سپید رود و گسترش صفر امتیازی در رده های پایانی جدول رده بندی قرار گرفت.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*