نتایج جام حذفی/ استقلال 3 ایران جوان صفر

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶-۰۹-۲۹
183 بازدید
زمان مطالعه: 2 دقیقه

نتایج جام حذفی/ استقلال 3 ایران جوان صفر امروز در ورزشگاه آزادی بازی جام حذفی بین دو تیم استقلال و ایران جوان بوشهر برگزار شد که در پایان 90 دقیقه […]


نتایج جام حذفی/ استقلال 3 ایران جوان صفر

امروز در ورزشگاه آزادی بازی جام حذفی بین دو تیم استقلال و ایران جوان بوشهر برگزار شد که در پایان 90 دقیقه استقلالی ها با نتیجه 3 بر 0 به پیروزی رسیدند و بعنوان چهارمین تیم به مرحله نیمه نهایی این مسابقات رسیدند.

استقلال 3 ایران جوان صفر

استقلال 3 ایران جوان صفر

استقلالی ها در دیداری که فشار زیادی تحمل نکردند توانستند با شکست ایران جوان بوشهر راهی نیمه نهایی شوند.

استقلال توانست در دیداری یک طرفه برابر ایرانجوان بوشهر که موقعیت های زیادی داشت برنده زمین مسابقه را ترک کند تا در کنار استقلال خوزستان، نفت آبادان و خونه به خونه چهار تیم نهایی جام حذفی را تشکیل دهند. آبی پوشان برابر ایران جوان بوشهر روز خوبی را سپری کردند و موقعیت های زیادی را بر خلاف دیدارهای لیگ خلق کردند تا برد آسانی را به دست بیاورند.

شرح گل‌ها:

استقلال یک – ایرانجوان بوشهر صفر( مجید حسینی): بازیکنان استقلال بعد از یک نیمه تلاش در نهایت موفق شدند با گل مجید حسینی روی ضربه کرنر دقیقه 45+4 نیمه اول را با برد به پایان برسانند.

استقلال دو – ایرانجوان بوشهر صفر(سرور جپاروف): پاس اسماعیلی پشت محوطه جریمه به جپاروف رسید و این بازیکن با یک ضربه بغل پا بعد از برخورد توپ به بازیکن حریف دروازه عساکره را باز کرد.

استقلال سه – ایرانجوان بوشهر صفر(علی قربانی): حرکت انفرادی وریا غفوری در دهانه دروازه به قربانی رسید و این بازیکن دقیقه 90+2 توانست دروازه ایرانجوان بوشهر را به آسانی باز کند.

همچنین بخوانید: نتایج جام حذفی/ پرسپولیس تهران 4 صنعت نفت آبادان 5

پاسخی بگذارید


آموزش ارز دیجیتال