خانه » اخبار » نتایج بازی های لیگ برتر/پرسپولیس1 گسترش فولاد1
نتایج بازی های لیگ برتر/پرسپولیس1 گسترش فولاد1

نتایج بازی های لیگ برتر/پرسپولیس1 گسترش فولاد1

پرسپولیس1 گسترش فولاد1

در ادامه هفته بیستم لیگ برتر امروز پنجشنبه در استادیوم آزادی دو تیم پرسپولیس و گسترش فولاد در حضور حدود 10 هزار نفر تماشاگر به مصاف هم رفتند و در پایان دیدار، بازی دو تیم با نتیجه مساوی یک بر یک به پایان رسید.

پرسپولیس1 گسترش فولاد1

پرسپولیس1 گسترش فولاد1

پرسپولیس موفق شد بار دیگر در ثانیه‌های پایانی به گل دست یابد و البته اینبار این گل آنها را از شکست نجات داد.

پرسپولیس که صاحب موقعیت‌های فراوانی در این بازی شده بود، در نهایت نتوانست از آنها در طول 90 دقیقه سود ببرد و یک گل از روی غافلگیری باعث شد حتی در آستانه شکست نیز قرار گیرند. با این حال آنها که در طول بازی‌های قبلی نیز نشان داده بودند از سود بردن از فاکتور شانس و فرصت به خوبی برخوردار هستند، در ثانیه‌های پایانی توانستند گل تساوی را رقم بزنند.

شرح گل ها:

پرسپولیس 0 گسترش فولاد 1: ( دقیقه 74، اسماعیل فرهادی): اشتباه در آفسایدگیری و فرار دیدنی فرهادی در مصاف تک به تک با بیرانوند و با ضربه ای دقیق گل گسترش فولاد را رقم زد.

پرسپولیس 1 گسترش فولاد 1: ( سیامک نعمتی، دقیقه 4+90): در شرایطی که پرسپولیسی ها برای دستیابی به گل تساوی بی برنامه نشان می‌دادند بار دیگر یک توپ مرده و یک حرکت دیدنی از دو بازیکن تعویضی پرسپولیس آنها را به گل رساند. ارسال مسلمان برای شایان مصلح درون محوطه جریمه و پاس با ضربه سر این بازیکن برای سیامک نعمتی با ضربه تمام کننده زمینی او گل تساوی را رقم زد.

همچنین بخوانید: پدیده0 استقلال0

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی معنوی , مطالب برای اولی ها محفوظ است