خانه » اخبار ستارگان » نامزدی جاستین بیبر و نیکولا پلتز + عکس

نامزدی جاستین بیبر و نیکولا پلتز + عکس

نامزدی جاستین بیبر و نیکولا پلتز نامزدی خواننده جنجالی معروف جاستین بیبر با نیکولا پلتز بازیگر معروف آمریکایی

با هم دیده شدن جاستین بیبر و نیکولا پلتز شایعاتی را مبنی بر رابطه جدید خواننده کانادایی و بازیگر آمریکایی ایجاد کرد که شنیده ها حاکی از آنست که جاستین بیبر قصد نامزدی با نیکولا پلتز را دارد و باید منتظر بود تا نامزدی جاستین بیبر و نیکولا پلتز در صورت عدم ایجاد اتفاق جدید برای قطع رابطه شنیده شود .

نامزدی جاستین بیبر و نیکولا پلتز

جاستین بیبر و نیکولا پلتز

رابطه جاستین بیبر و سلنا گومز برای خیلی از طرفداران این دو به عشق بی نهایت معروف بود که در روزی بدون اعلام هیچ دلیلی این رابطه به هم خورد و پس از آن هم جاستین بیبر و هم سلنا گومز با چندین نفر دیده شدند که اخباری مبنی بر رابطه این دو با سایرین بود .

رابطه جاستین بیبر و سلنا گومز

جاستین بیبر و سلنا گومز

جاستین بیبر Justin Bieber خواننده ، ترانه‌سرا ، آهنگساز ، نوازنده ، بازیگر و سرگرمی‌ساز کانادایی است که البته صفت جنجالی را نیز باید با او اضافه کرد.

 زندگی این خواننده جوان طی سالهای شهرت با فرازوشیب های بسیاری همراه بوده و همواره دچار حاشیه هایی مانند مصرف مواد مخدر،بازداشت به خاطر سرعت زیاد خودرو و…بوده است.

نامزدی جاستین بیبر و نیکولا پلتز

جاستین بیبر و نیکولا پلتز

او پس از جدایی از سلنا گومز رابطه های جنجالی فراوانی داشته است . در جدیدترین مورد جاستین بیبر با نیکولا پلتز Nicola Peltz بازیگر اهل ایالات متحده آمریکا رابطه جدیدی را آغاز کرده و آنگونه که خود گفته قصد دارد با وی نامزد کند.

نامزدی جاستین بیبر و نیکولا پلتز

جاستین بیبر و نیکولا پلتز

این بازیگر زن سابقه فعالیت هنری این بازیگر از سال 2006 میلادی است.از فیلم‌ها یا برنامه‌های تلویزیونی که وی در آن نقش داشته است می‌توان به آخرین هواشکن، تبدیل‌شوندگان: عصر انقراض اشاره کرد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*