خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » مهناز افشار مدیر کانال تلگرام !!! + عکس
مهناز افشار مدیر کانال تلگرام !!! + عکس

مهناز افشار مدیر کانال تلگرام !!! + عکس

مهناز افشار مدیر کانال تلگرام مهناز افشار شایعه مبنی بر مدیریت یک کانال تلگرام توسط مهناز افشار و چند بازیگر دیگر را تکذیب کرد

ساخت شایعات برای بازیگران و ستارگان ایران که باعث جذب عضو در کانال های تلگرام میشد دیگر برای مدیران تلگرام سود آنچنانی ندارد که جدیدا با ترفندی جدید مبنی بر اینکه بازیگران سا ستارگان مدیریت یک کانال تلگرام را بر عهده دارند برای جذب عضو اقدام میکنند .

مهناز افشار مدیر کانال تلگرام

مهناز افشار

مهناز افشار نیز یکی از کسانی بوده که این چند روزه در این کلاهبرداری از وی نام برده شده تا با سواستفاده از نام مهناز افشار و چند بازیگر دیگر به عنوان مدیر کانال تلگرام به جذب ممبر بپردازند و قطعا پس از آن سواستفاده از اعضای کانال را شروع خواهند کرد .

بازیگر زن ایران با شنیدن این موضوع سریعا به این حرکت واکنش نشان داده و در صفحه توییتر خود خبر مدیریت کانال تلگرام توسط وی و چند بازیگر دیگر را تکذیب کرده و وعده داده است که این موضوع را از مراجع قضایی پیگیری خواهد کرد .

مهناز افشار مدیر کانال تلگرام

مهناز افشار

مهناز افشار در وصف این موضوع در توییتر خود نوشت :

این چرندیاتی که میگن من با چند بازیگر دیگه کانال تلگرامی درست کردیم دروغ محضه 😡 ادمین یا ادمیناش هم بدونن از لحاظ قانونی پیگیر شدم.

مهناز افشار مدیر کانال تلگرام

تکذیبیه مهناز افشار

قابل به ذکر است که اخیرا در شایعه ای جدید مهناز افشار و چند بازیگر دیگر را به عنوان ادمین کانال تلگرام معرفی کرده بودند که با سواستفاده از نام مهناز افشار و سایر بازیگران قصد جذب ممبر و سپس کلاهبرداری داشته اند .


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1امتیاز مطلب : 3٫00 )
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. زنیکه عقب مونده ی قرن 16 دهی .

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter