خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » واکنش مهناز افشار و حسام نواب صفوی به پارتی سعادت آباد + عکس
واکنش مهناز افشار و حسام نواب صفوی به پارتی سعادت آباد + عکس

واکنش مهناز افشار و حسام نواب صفوی به پارتی سعادت آباد + عکس

واکنش مهناز افشار و حسام نواب صفوی به پارتی سعادت آباد مهناز افشار و حسام نواب صفوی به حدس نام بازیگران پارتی سعادت آباد واکنش دادند

 خبر پارتی سعادت آباد زمانی داغ شد که خبر بازداشت بازیگران ایرانی در این پارتی منتشر شد و پیگیری مردم ایران جهت پی بردن به نام این بازیگران برخی سایت ها و رسانه ها را ترغیب کرد تا به دنبال نام این بازیگران در نیروی انتظامی باشند و سایت  های معتبر خبری ایران با انتشار حروف مختصر نام و نام خانوادگی بازیگران پارتی سعادت آباد جنجال جدیدی را در دنیای مجازی به پا کردند .

طبق گفته سایت های خبری معتبر اسامی بازداشت شدگان پارتی سعادت آباد بدین شرح است: “الف.ح” بازیگر مرد، “ن.خ” بازیگر زن ، “ک.د” بازیگر مرد، “م.الف” بازیگر زن، “ح.ن” بازیگر مرد، “آ.ج” بازیگر زن، “س.ق” بازیگر زن، “الف.ع” خواننده و “م.م” فوتبالیست تیم مطرح پایتخت.

اعلام مختصر نام این بازیگران و گمانه زنی های کاربران فضای مجازی بر اساس حروف مختصر باعث رنجش برخی از بازیگران مشهور ایران که حروف مختصر با نام آنها همخوانی داشته است شد .

مهناز افشار و حسام نواب صفوی به پارتی سعادت آباد

مهناز افشار و حسام نواب صفوی

در این بین مهناز افشار و حسام نواب صفوی با واکنش به این موضوع خود را از حضور در پارتی سعادت آباد مبرا کرده و اعتراض خود را به نحوه انتشار نام بازیگران پارتی سعادت آباد به شکل مختصر اعلام نمودند .

مهناز افشار در صفحه توییتر خود با انتشار متن هایی به این اتفاق اعتراض کرد :

واکنش مهناز افشار به پارتی سعادت آباد

مهناز افشار

مهناز افشار در توییتری نوشت :

یکی از بازداشت شدگان در پارتی شبانه «م.ا» بوده که کارآگاهان دنیای مجازی با رمزگشایی از آن فهمیدند او مهناز افشار است :)))))

و در پیام دیگری نیز نوشت :

انتشاراسامی افراد به صورت اختصاری که باعث گمانه‌زنی‌های گوناگون و انتشار شایعات می‌شود درست نیست. بهتر نیست یا کامل منتشر شود یا منتشر نشود؟


حسام نواب صفوی نیز در حمایت از اخراجی ها و کامبیز دیرباز نوشت با انتشار عکس خود و کامبیز دیرباز از اعتراض خود رونمایی کرد .

واکنش حسام نواب صفوی به پارتی سعادت آباد

حسام نواب صفوی و کامبیز دیرباز

حسام نواب صفوی در وصف این عکس نوشت :

دستگيري هنرپيشه هاي ايراني هنوز از هيچ مرجع رسمي اعلام نشده مسلما اگر چنين مطلبي باشد از خبر گزاريهاي معتبر و سخنگوي قوه قضاييه اعلام خواهد شد از افرادي كه خبر را چاپ ميكنند اولا بايد موثق باشد .نكته دوم از عباراتي مثل ال ي پ د استفاده نكنند و لااقل يك فيلم و اثر او هم نام ببرند كه تمام جامعه هنري زير سوال نرود ك.د ميتواند كامرون دياز هم باشد .ح.ن هم ميتواندحميرا نتانياهو باشد ب.ز ميتواند بز هم باشددر ضمن بنده نواب صفوي هستم واقعا ح.ن كيست؟؟ من خبري از اين ماجرا ندارم در تماسي كه با آقاي دير باز داشتم او هم خبري از اين ماجرا نداشت در كل اخراجيها حضور نداشتند باقي همكاران در صورت شايعه بودن تكذيب كنند. اگر هم موثق است كه اميدوارم نباشد با تشكر


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter